Skocz do zawartości
WebCM

Marsz Niepodległości 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Znamy hasło i trasę jubileuszowego 10-tego Marszu Niepodległości. W tym roku przejdzie pod hasłem Miej w opiece naród cały! pochodzącym z pieśni Z dawna Polski Tyś Królową. W ten sposób organizatorzy chcą przeciwstawić się ostatnim profanacjom.

 

 

Jedzie ktoś w tym roku na Marsz Niepodległości?

 

Byłem rok temu i mam mieszane odczucia. Z jednej strony klimat. Frekwencja rekordowa i ludzi tyle, że nikt nie mógł się wydostać z Patelni, chyba że metrem. Dlatego nie powiódł się plan pójścia z prezydentem. Z drugiej strony marsz niewiele różni się od przemarszu kibiców na derby. Race, petardy, przekleństwa to standard, choć było ich mniej niż wcześniej. Organizatorzy też dali popis - z głośników co chwilę leciały wyzwiska w stronę przeciwników politycznych i celebrytów. Najlepsze z tego wszystkiego były koncerty na koniec.

 

 

Lokalnie jak zwykle nic ciekawego nie będzie, więc prawdopodobnie się wybiorę, ale tym razem chcę coś pozwiedzać i zahaczyć o inne wydarzenia. Nie będzie ich tyle, co rok temu, ale na pewno będzie się działo coś ciekawego. Zna ktoś programy innych wydarzeń? Najlepiej do 20 km od ronda Dmowskiego i z powrotem.

Edytowane przez WebCM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dym gryzie w pluca. bylem kilka razy i pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem. Serce tez mi szybciej bilo. dopiero jak wyszedlem z tego pierdolnika, to mi funkcje zyciowe do normy wrocily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, że nie jadę to nawet tego oglądać nie zamierzam.

Stosunkowo blisko mam spore zoo i tam sobie mogę popatrzeć na fajniejsze zwierzęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne jest to, jak wydarzenie mimo wszystko polityczno-historyczne zmienia się w manifestację religijną, w pińć sekund.

Ktoś tam jeszcze w ogóle interesuje się historią, czy też to już tylko taka zabawa w prowokację przeciwników (jakichkolwiek, z jakiejkolwiek strony)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co to oraz po co to komu potrzebne :hmm:

Też się zastanawiam :hmm:

W sumie nic ciekawego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza zorganizowana przez kiboli, chuliganów i narodowych socjalistów.

Wiki marsz

A spokojniej jest tylko dlatego, że wydaje się im że wygrali. Jej organizatorzy niczemu nie chcą się przeciwstawiać, wiedzą tylko że nie warto się jeszcze wychylać, szczególnie teraz kiedy mają okazję na okres spokojnego rozwoju pod skrzydłami PiS.

Niedługo będzie ich już tyle że nikt nie śmie zabronić im maszerowania i nie tylko.

Szkoda że ludzie nieświadomi o co w tym chodzi dają się nabrać i idą robiąc za pożytecznych idiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni z racami, drudzy z krzyżami, inni z flagami UE albo tęczowymi, cyrk. Wrzaski, krzyki, prowokacje i pastowane murzyny. Pier.... nie jadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony marsz niewiele różni się od przemarszu kibiców na derby. Race, petardy, przekleństwa to standard, choć było ich mniej niż wcześniej. Organizatorzy też dali popis - z głośników co chwilę leciały wyzwiska w stronę przeciwników politycznych i celebrytów.

 

Ćwierć miliona ludzi szło i świętowało a ty wspominasz marginalny promil jakichś kiboli?

P.S.

Widziałem małą grupke jak stała w kolejce do TOI TOIA i przepuścili panów policjantów, by mogli wrócić na posterunek szybciej.

Widziałem też jak raz na kilkadziesiąt metrów długości pochodu leciało kilka patard, ergo szła zatopiona w tłumie mała grupka sebków. Widziałem też jak jakaś żałośnie mała grupka z flagami ONR, szła i nagle poleciała petarda w KODomitów. Organizatorzy momentalnie podjechali TiRem by zasłonić ich.

Widziałem też ćwierć miliona ludzi w każdej grupie wiekowej i każdej grupy społecznej jak sobie spokojnie szli.

 

Nie wiem po co to oraz po co to komu potrzebne :hmm:

 

 

11 listopada = święto niepodległości

To nie żadne wymyślone urojone tęczowe czwórki.

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ jedzie propagandą jak z podręcznika. Nieistotny jest temat. :D

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

11 listopada = święto niepodległości

To nie żadne wymyślone urojone tęczowe czwórki.

No i co z tego...ale po co ten marsz :hmm:

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwierć miliona ludzi szło i świętowało a ty wspominasz marginalny promil jakichś kiboli?

P.S.

Widziałem małą grupke jak stała w kolejce do TOI TOIA i przepuścili panów policjantów, by mogli wrócić na posterunek szybciej.

Widziałem też jak raz na kilkadziesiąt metrów długości pochodu leciało kilka patard, ergo szła zatopiona w tłumie mała grupka sebków. Widziałem też jak jakaś żałośnie mała grupka z flagami ONR, szła i nagle poleciała petarda w KODomitów. Organizatorzy momentalnie podjechali TiRem by zasłonić ich.

Widziałem też ćwierć miliona ludzi w każdej grupie wiekowej i każdej grupy społecznej jak sobie spokojnie szli.

 

 

 

 

11 listopada = święto niepodległości

To nie żadne wymyślone urojone tęczowe czwórki.

znaczy sie patryjoci- pozal sie boze - elekotrat 500+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego...ale po co ten marsz :hmm:

Znaczy się po to po co są wszystkie inne święta. Po co jest parada Schumana? Po co święto 3 maja? Po co dzień pracy?

 

znaczy sie patryjoci- pozal sie boze - elekotrat 500+

Bynajmniej intelektem nie zabłysnąłeś w tym momencie.

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się po to po co są wszystkie inne święta. Po co jest parada Schumana? Po co święto 3 maja? Po co dzień pracy?

 

:hmm:

Nie byłem nigdy na żadnym pochodzie więc nie wiem po co to komu :hmm:

Może im płacą za udział czy jak :hmm:

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udział zapowiadają autonomiczni nacjonaliści z czarnego bloku ze swoimi transparentami. Znowu będzie gorąco w zagranicznych mediach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to w końcu okazja dla wielu patriotów do wykazania się.

....

Heheh, jesteś przewidywalny jak...no jak nie wiem co. Gratulacje za konsekwencję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm:

Nie byłem nigdy na żadnym pochodzie więc nie wiem po co to komu :hmm:

 

 

Bo ludzie chcą uczcić dzień, w którym Polska stała się niepodległa? Smutne to jest, że ze święta historycznego zrobił się taki syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie chcą uczcić dzień, w którym Polska stała się niepodległa? Smutne to jest, że ze święta historycznego zrobił się taki syf.

faktycznie jest co czcic :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jest co czcic :E

W sumie za takie teksty to jestem za wysyłaniem do Ruskiego kołchozu skoro i tak wszystko takiemu jedno ;) Tam zawsze mają niedobór rąk do pracy.

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jutro jeszcze coś ciekawego oprócz Marszu Niepodległości?

 

Gdyby wtorek był dniem wolnym, to nie miałbym dylematu. Powrót w nocy i rano do pracy to nie najlepsza opcja.

 

PS. Jutro można wypożyczyć blinka za darmo, gdyby ktoś chciał coś pozwiedzać.

 

Edit: A jednak zaspałem na autobus. W zeszłym roku wróciliśmy o 3 w nocy. Za rok obowiązkowo muszę wziąć urlop.

Edytowane przez WebCM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...