Forum PCLab.pl: Death Stranding - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (38 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Death Stranding Oficjalnie na PC - premiera lato 2020

#1 Użytkownik jest niedostępny   MroczneWidmo 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 28 Październik 2019 - 13:51

Kojima Productions oficjalnie potwierdziło, że "Death Stranding" oficjalnie wyląduje na PC już z początkiem lata 2020. Dla przypomnienia - wersja na PS4 premierę ma 8 Listopada.

Zobaczymy co DECIMA Engine pokaże w mniej zamkniętych warunkach :-)

EDIT:

Wydawcą gry jest 505 Games. W Polsce najpewniej CENEGA :-)

Ten post był edytowany przez MroczneWidmo dnia: 28 Październik 2019 - 14:13

#2 Użytkownik jest niedostępny   brainq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 13:53

No i fajnie więcej fajnych gier na pc.

#3 Użytkownik jest dostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 14:28

Ciekawe co na to ODIN? Jak pisałem że ogram to na PC w lepszej jakości to się śmiał i pisał że za 5 lat :E. Gra zawita na PC szybciej niż się spodziewałem.

#4 Użytkownik jest niedostępny   caleb59 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 14:42

I bardzo dobrze, zawsze byłem za tym by gry były wydawane na wiele platform i gardziłem szczerze exclusive'ami.
Z drugiej strony czym właściwie jest/będzie ta gra? Oglądałem kilka materiałów wideo ale szczerze dalej nie mam jako takiej wizji o co tu chodzi i jaki jest cel grania.
MGS V był jak dla mnie bardzo udanym projektem - szkoda tylko, że wydawca przyciął budżet i nie pozwolił w pełni rozwinąć grze skrzydeł przez co niestety ucierpiała przez powtarzalność.

#5 Użytkownik jest niedostępny   Enfeeble 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 14:44

Ale fanboje Sony mają teraz załamkę i muszą przeżywać niezły dysonans poznawczy :)

#6 Użytkownik jest dostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 14:46

Ja nie zamierzam czekać aż do lata, tym bardziej że wtedy mam +30 stopni w pokoju i inne rzeczy do roboty. Poza tym pad na PC będzie niemy :E .
Ciekawe jak na PS5 będzie działać, ale pewnie po prostu dadzą 4k 60 FPS.

#7 Użytkownik jest niedostępny   caleb59 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 14:56

No rzeczywiście, jakby na PC nie było mikrofonów, wszystko da się zrobić i nie musi to być "pierdzik" wbudowany w pada.

#8 Użytkownik jest dostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 15:05

To było pół żartem ;) . Jedyną różnicą na minus będzie właśnie brak głosu BB z pada i czas oczekiwania ~pół roku. Gdyby premiera byłaby góra miesiąc po PS4 to poczekałbym na PC.
Jestem ciekaw optymalizacji, bo to będzie chyba debiut tego silnika na komputerach?

#9 Użytkownik jest dostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 15:22

Zobacz postEnfeeble, o 28 Październik 2019 - 14:44, napisał(a):

Ale fanboje Sony mają teraz załamkę i muszą przeżywać niezły dysonans poznawczy :)

Najpierw zapowiedź Red Dead Redemption 2 teraz Death Stranding na PC i kolejne przeniesienie premier The Last of Us 2 oraz Ghost of Tsushima https://pclab.pl/news82232.html gdzie na koniec roku 2020 ma być już PS5 :D

Zobacz postmusichunter1x, o 28 Październik 2019 - 15:05, napisał(a):

Jedyną różnicą na minus będzie właśnie brak głosu BB z pada i czas oczekiwania ~pół roku.

Poprawka - pad od PS4 działa na PC więc tylko dłuższe czekanie ale za to w natywnym 4K bez szachownicy, 60k/s i pewnie lepsza grafa ;)

#10 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• there is a near zero risk
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 15:24

Świetna wiadomość. Sam nie liczyłem na tak szybką premierę PC, a już w ogóle nie liczyłem na to, że zapowiedzą wersję PC jeszcze przed wydaniem wersji PS4 :E.

Teraz po premierze na PS4 trzeba się będzie poważnie zastanowić na jaką platformę zakupić grę. Ale chyba odpuszczę wcześniejszą konsolową wersję, chyba, że na serio nie będzie w co grać podczas zimowych wieczorów.

Ten post był edytowany przez lukadd dnia: 28 Październik 2019 - 15:24

#11 Użytkownik jest dostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 15:26

Zobacz postazgan, o 28 Październik 2019 - 14:28, napisał(a):

Ciekawe co na to ODIN? Jak pisałem że ogram to na PC w lepszej jakości to się śmiał i pisał że za 5 lat :E. Gra zawita na PC szybciej niż się spodziewałem.
Na razie ma bana, może się ustosunkuje do tego za jakiś czas :E

Zobacz postcaleb59, o 28 Październik 2019 - 14:42, napisał(a):

I bardzo dobrze, zawsze byłem za tym by gry były wydawane na wiele platform i gardziłem szczerze exclusive'ami.
Z drugiej strony czym właściwie jest/będzie ta gra? Oglądałem kilka materiałów wideo ale szczerze dalej nie mam jako takiej wizji o co tu chodzi i jaki jest cel grania.
MGS V był jak dla mnie bardzo udanym projektem - szkoda tylko, że wydawca przyciął budżet i nie pozwolił w pełni rozwinąć grze skrzydeł przez co niestety ucierpiała przez powtarzalność.
Ta gra to na razie jedna wielka niewiadoma tak naprawdę :E

Zobacz postEnfeeble, o 28 Październik 2019 - 14:44, napisał(a):

Czy ja wiem, pojawienie się tego tytułu na PC wisiało w powietrzu od jakiegoś czasu. Kojima Productions to niezależny byt, a Sony to na PS4 tylko wydaje.

To było pół żartem ;) . Jedyną różnicą na minus będzie właśnie brak głosu BB z pada i czas oczekiwania ~pół roku. Gdyby premiera byłaby góra miesiąc po PS4 to poczekałbym na PC.
Jestem ciekaw optymalizacji, bo to będzie chyba debiut tego silnika na komputerach?
Tak, ten silnik do tej pory był wykorzystywany tylko na PS4.

Ten post był edytowany przez Kszyrztow dnia: 28 Październik 2019 - 15:28

#12 Użytkownik jest dostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 15:28

Zobacz postlukadd, o 28 Październik 2019 - 15:24, napisał(a):

Teraz po premierze na PS4 trzeba się będzie poważnie zastanowić na jaką platformę zakupić grę. Ale chyba odpuszczę wcześniejszą konsolową wersję, chyba, że na serio nie będzie w co grać podczas zimowych wieczorów.

To oczywiste. Lepiej trochę poczekać i będziesz miał to samo w ulepszonej wersji na PC z wszystkimi łatkami, dodatkami + usprawnienia ekskluzywne dla PC'ta (pewnie jakiś RT i inne cuda) do tego HDR i G-SYNC no i DECIMA Engine w pełnej krasie bez szachownicy :thumbup:

#13 Użytkownik jest niedostępny   .PaVLo. 

• n_inżynier
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 15:28

Szczerze to nie jestem zadowolony, bo chciałem w ten tytuł zagrać właśnie na PS4, którego niedawno kupiłem, a tu takie info :D

Zobacz postazgan, o 28 Październik 2019 - 14:28, napisał(a):

Ciekawe co na to ODIN

Dowiemy się za 20-kilka dni :E

#14 Użytkownik jest dostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 15:32

Skoro gra ma trafić oficjalnie na PC to Trailer na zachętę dla tych co nie byli zainteresowani wcześniej grą na konsole

tylko nie pytajcie czym ma być ta gra :E

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 28 Październik 2019 - 15:35

#15 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• there is a near zero risk
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 15:39

Zobacz postazgan, o 28 Październik 2019 - 15:28, napisał(a):

To oczywiste. Lepiej trochę poczekać i będziesz miał to samo w ulepszonej wersji na PC z wszystkimi łatkami, dodatkami + usprawnienia ekskluzywne dla PC'ta (pewnie jakiś RT i inne cuda) do tego HDR i G-SYNC no i DECIMA Engine w pełnej krasie bez szachownicy :thumbup:

Tak zgadza się PC będzie full wypas w natywnym 4k, z podrasowaną grafą i lepszą płynnością, być może premiera tej gry nawet zbiegnie się z premierą nowych GPU od nvidi Ampere, ale jeśli gra okażę się bardzo dobra i trafi w moje gusta to pewnie i tak nie wytrzymam i ogram na PS4 pro. Zima będzie bidna, sam RDR2 na pc nie wystarczy.

Zobaczymy po premierze co to w ogóle za gra. Bo jak na razie to tak na prawdę nic o niej nie wiemy, mimo wielu pokazywanych materiałów. A to wkręca :E

Ten post był edytowany przez lukadd dnia: 28 Październik 2019 - 15:42

#16 Użytkownik jest niedostępny   Phoenixsuple 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 16:37

Sztos informacja, jaram sie :D :o

#17 Użytkownik jest niedostępny   Sary 

• To tylko avatar
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 16:50

Jedyną różnicą na minus będzie właśnie brak głosu BB z pada i czas oczekiwania ~pół roku.

Żartujesz? Teraz i tak nie warto kupować gry w dzień premiery, tylko lepiej poczekać z miesiąc dwa na patch i patch do patcha :E

W lato tez mam lepsze rzeczy do roboty a i wiek nie taki żeby było jakieś ciśnienie na już! Teraz! Szybciej! Prędzej! Pojawi się i to jest ważne, przez lato stanieje a i pewnie poprawki jakieś wyjdą,

Ten post był edytowany przez Sary dnia: 28 Październik 2019 - 16:51

#18 Użytkownik jest niedostępny   Enfeeble 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 18:33

Zobacz postKszyrztow, o 28 Październik 2019 - 16:26, napisał(a):

Czy ja wiem, pojawienie się tego tytułu na PC wisiało w powietrzu od jakiegoś czasu. Kojima Productions to niezależny byt, a Sony to na PS4 tylko wydaje.

Ale ja nie piszę o normalnych, zdrowych psychicznie userach - piszę o fanbojach, jest meltdown jak nie wiem :)

@Sary - takie tłumaczenie że "fajnie bo dostaniemy po patchach" to wybacz ale o kant pupy rozbić. Fajnie to było by pograć ze wszystkimi naraz i razem się tym jarać oraz odkrywać grę (i nawet śmiać z bugów).
Już nie koloryzuj na siłę.

#19 Użytkownik jest niedostępny   Sary 

• To tylko avatar
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 18:47

Zobacz postEnfeeble, o 28 Październik 2019 - 18:33, napisał(a):

Ale ja nie piszę o normalnych, zdrowych psychicznie userach - piszę o fanbojach, jest meltdown jak nie wiem :)

@Sary - takie tłumaczenie że "fajnie bo dostaniemy po patchach" to wybacz ale o kant pupy rozbić.

I to mi właśnie wygląda na fanboystwo.

Nigdzie nie napisałem zę "fajnie bo dostaniemy po patchach", kompletnie źle zrozumiałeś moją wypowiedz, nie doszukuj się swoich cech u innych osób.

Fajnie to było by pograć ze wszystkimi naraz i razem się tym jarać oraz odkrywać grę (i nawet śmiać z bugów).
Już nie koloryzuj na siłę.

Nie mam 15 lat by "przeżywać i jarać się wspólnie" z kolegami z podwórka, czy szkoły zwykłą grą. W gry gram w wolnych chwilach, których w pewnym wieku nie masz zbyt wiele, a już na pewno nie na tyle, by potem to "wspólnie się jarać i je przezywać" W pewnym wieku tez już nie podchodzisz do gier jak dziecko do prezentu na gwiazdkę, po prostu grasz, czerpiesz jakąś tam przyjemność, czasem zamienisz na ten temat z kimś słowo czy dwa i tyle.

Ten post był edytowany przez Sary dnia: 28 Październik 2019 - 18:51

#20 Użytkownik jest niedostępny   Enfeeble 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Październik 2019 - 18:49

ok, fajnie

• (38 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3