Forum PCLab.pl: Death Stranding - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (41 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Death Stranding Oficjalnie na PC - premiera lato 2020

#301 Użytkownik jest niedostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 08 Listopad 2019 - 22:49

"Pierwsze 7h jest świetne..." To dłużej niż niektóre gry :E . Jeśli przez tyle czasu jest super, a końcówka ponoć świetna to środek gry musi być "nudny". Ja tam będę miał pełno radości jutro, bo lubię górskie, skaliste klimaty. Do tego sci-fi, które kupiło mnie już przy pierwszych zapowiedziach. Szkoda że w kolekcjonerce nie ma tego ramienia zamiast słoika..., przynajmniej zaoszczędziłem 650 zł, a gdzie indziej wydałem 700 :E

#302 Użytkownik jest niedostępny   Klakier1984 

• from another galaxy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 06:55

Czytam nasze pierwsze recenzje i w zasadzie samo narzekanie ale potem tradycyjnie nie wypada wystawić ostatecznie zbyt niskiej oceny. Jak piszą, że to "gra dla konesera", a w praktyce "kariera kuriera" to jednak podziękuje za taki tytuł. W sumie pokrywa się to rym co widać na dotychczasowych filmach z rozgrywki. Liczyłem na tytuł przez duże T, a tutaj taka NUDA. Może kiedyś jak będzie promo w biedrze :E ...

Ten post był edytowany przez Klakier1984 dnia: 09 Listopad 2019 - 07:04

#303 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 10:09

Może nie będzie tak źle - w tle fajna muzyczka, intrygująca otoczka, filmowość przygody... w dalszym ciągu czekam na więcej opinii osób które mają wcześniejszy dostęp. Z tego co widzę to już większe emocje wzbudziła premiera Days Gone więc coś słabiutko jak na taki kaliber produkcji.

#304 Użytkownik jest niedostępny   Zas 

• Xyź
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 13:47

Najlepsze jest to otoczenie, momentami jak z sandboxów sprzed jakichś siedmiu lat, a potem zachwyty, że w grze jest niemal fotorealistyczna grafika, bo ładnie kolory dobrali i zrobili świetne CGI :E CGI to u Japończyków zawsze dobre, tak jak muzyka, weźmy FF czy DMC...

#305 Użytkownik jest niedostępny   bocieque 

• Death is the road to ave
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 13:54

Z ciekawostek ślady naszych stóp nigdy nie znikają ;p. Od początku gry rzuciło mi się to w oczy, ale musiałem przetestować i w pierwszej bazie robiłem kółeczka. Wróciłem tam po paru godzinach i kilometrach podróży i te jak i inne ślady dalej tam były. Czasem widzimy też ślady innych graczy, a na mapie nasze ścieżki i innych graczy. Powoli widzę, że tworzą się już ścieżki w świecie.

Parę screenów:

Spoiler

#306 Użytkownik jest niedostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 14:13

Dopiero dotarłem do domu z konsolą i grą. Długo instaluje się z tej płyty?

#307 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 14:40

Niestety obawy się potwierdziły rozgrywka jest nużąca i lepiej się to ogląda jak film niż w to gra. Świetne przerywniki filmowe i mega klimat ale gameplay totalna nuda.

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 09 Listopad 2019 - 14:41

#308 Użytkownik jest niedostępny   ditmd 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 15:33

Mnie tam gra jeszcze nie znudzila, wrecz przeciwnie, jestem w trzecim rozdziale i wlasnie odblokowalem egzoszkielet.
Dodaj obrazek

#309 Użytkownik jest niedostępny   Isharoth 

• エイドリアンです
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 16:22

Dlatego nigdy nie rozumiałem zachwytów nad Kojimą. Tzn. Jego gry pod kątem historii i przerywników filmowych są genialne, ale dla gier to jest za mało. Mógłby się zabrać za produkcję filmów i wyszłoby to o wiele lepiej.

Muszę przyznać, że gra wygląda naprawdę przyzwoicie jak na możliwości PS4. Może kupię jak wyjdzie na PC, ale raczej poczekam na promocję. :)

#310 Użytkownik jest niedostępny   bocieque 

• Death is the road to ave
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 16:38

Mnie też jeszcze nie znudziła, choć miałem teraz chyba 4h bez cutscenki, dalej rozdział 2. Pierwszy problem, wszedłem w jakieś dziwne miejsce, ani zejść ani wyjść bez upadku i szkód. Padający deszcz psujący paczki. Brak drabiny i liny. No myślę wtopa, wracać się kilometr? Na szczęście niedaleko jakiś gracz postawił "paczkomat". Idę z nadzieją, że dobra dusza zostawiła jakiś sprzęt tam. No i jest, jedna 30 metrowa lina. Uff, poszedł "like" i sobie zszedłem na spokojnie ;).

#311 Użytkownik jest niedostępny   Isharoth 

• エイドリアンです
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 16:44

Oglądam sobie gameplay. Podoba mi się zamysł grania jako kurier i te wszystkie mechaniki typu uszkodzenie paczek, chowanie się przed deszczem, utrzymywanie równowagi. Tylko nie wyobrażam sobie tego samego przez całą grę. Czy jest to potem w jakiś sposób rozwinięte?

#312 Użytkownik jest niedostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 16:53

Jestem dopiero po prologu. Chodziłem tylko chwilę i było to przyjemne, a wygląd tej gry to coś cudownego. Idę dalej oglądać cutscenki :E .

Ten post był edytowany przez musichunter1x dnia: 09 Listopad 2019 - 16:54

#313 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 16:54

Zobacz postIsharoth, o 09 Listopad 2019 - 16:22, napisał(a):

Dlatego nigdy nie rozumiałem zachwytów nad Kojimą. Tzn. Jego gry pod kątem historii i przerywników filmowych są genialne, ale dla gier to jest za mało. Mógłby się zabrać za produkcję filmów i wyszłoby to o wiele lepiej.
Nadzieja na to jest. Hideo w reportażu BBC wspomniał o tym, że Kojima Productions w przyszłości zajmie się tworzeniem filmów.

#314 Użytkownik jest niedostępny   ditmd 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 17:50

Trzeci rozdzial to masakra, muly maja te pylony ktore beamuja nasz ladunek, jezdza ciezarowkami i ciezko jest im uciec, potrafia nas scigac przez cala mape, jesli im nie uciekniemy, to trzeba im cos dac, albo nas dopadna, oklepia i zabiora wszystko co wartosciowe, ta gra ma mase intensywnych momentow. Co do gameplayu to zalezy kto co lubi, tutaj gdzie jestem to mozesz bawic sie kuriera i robic glowny quest, to ci daje dostep do coraz to lepszych gadzetow, zbierac materialy i odbudowac autostrade, dzieki temu bedziesz sie mogl szybko przemieszczac, olac to wszystko i eliminowac obozy mulow po cichu, nasz arsenal jest bardzo ubogi jak na razie, granaty, a raczej flashbangi, wybuchajace paczki ktore dezorientuja na chwile worogow i linka ktora mozemy pozbawiac wrogow przytomnosci.

Ucieczka przed mulami, ci goscie potrafia cie dostrzec z bardzo daleka, blokowal wszystkie moje ciosy, nawet wzmocnione egzoszkieletem, takze dostal paczke w bonusie :cool:

Probowalem zdjac mula po cichu, troche mi nie wyszlo :lol2:

Ten post był edytowany przez ditmd dnia: 09 Listopad 2019 - 17:52

#315 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 18:58

Zobacz postKszyrztow, o 09 Listopad 2019 - 16:54, napisał(a):

Nadzieja na to jest. Hideo w reportażu BBC wspomniał o tym, że Kojima Productions w przyszłości zajmie się tworzeniem filmów.

Może niech lepiej już się bierze za robienie tych filmów.

Fabuła w Death Stranding jest jak sen chorego na schizofrenię, konia z rzędem temu który to ogrania wątpię by sam Hideo Kojima wiedział. Zlepek kapitalnie wglądających przerywników poszatkowanych jak sushi.

Na MGS robienie dobrych gier się skończyło

Ta gra wygląda dokładnie jak jego notatnik do którego wpisywali różne pomysły bez ładu i składu

Najlepsze momenty w tych przerywnikach filmowych to i tak pokazali na Trailerach reszta to niemiłosierne rozwlekanie i dłużyzny

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 09 Listopad 2019 - 19:02

#316 Użytkownik jest niedostępny   ditmd 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 19:29

To tylko gra czlowieku, zachowujesz sie jakby Hideo ci dziewczyne przelecial :lol2:

Wracajac do gry, u mnie gracze juz prawie autostrade wybudowali :cool:
Dodaj obrazek

#317 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• there is a near zero risk
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 19:34

Trzeba ps+ do grania "online"?

#318 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 19:40

Nie wypisuj bzdur ditmd dobrze i bez takich wycieczek. MGS'y były świetne i uwielbiałem gry Hideo zawsze z wypiekami czekałem na jego kolejne tytuły ale na Death Stranding już nie czekam nie po tym co dzisiaj zobaczyłem :(

Po świetnym openingu który wgniata w fotel dalej robi się dziwnie, nudnawo i wbrew pozorom przerywników filmowych jest masa (w dalszym etapie) problem w tym że większość to paplanina z której nic ciekawego nie wynika. Świetna muzyka w tle i doskonałe modele postaci ale cała reszta - wole to przemilczeć :E. Już ostatni MGS5 to był wyraźny spadek formy ale nie sądziłem że jego kolejna gra będzie jeszcze słabsza.

Tak porytej fabuły to już dano nie widziałem totalny miszmasz i to nie kwestia jej zakręcenia, bo MGS'y też miały swoje tajemnice tylko po prostu słabej narracji i dziury w scenariuszu jakby ktoś poskładał to co mieli przygotowane w całość i wyszedł z tego taki frankenstein tylko że ładny.

Zobacz postlukadd, o 09 Listopad 2019 - 19:34, napisał(a):

Trzeba ps+ do grania "online"?

Nie

Spora część gry wygląda tak - wsiadamy do windy, jedziemy na powierzchnię pojawia się w kółko ta sama animacja z niemowlakiem w słoiku i jest parę sekund retrospekcji z jego oczu i cyk wracamy do windy, wychodzimy na powierzchnię, targamy graty, zostawiamy paczkę i gadamy z hologramami. Normalnie "pasjonujące" zajęcie zwłaszcza jak Norman Reedus potyka się o własne nogi :lol2:

Mnie nie kupiła ta gra ale przyznaje że klimat jest gęsty.

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 09 Listopad 2019 - 20:00

#319 Użytkownik jest niedostępny   Klakier1984 

• from another galaxy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 20:07

Podziwiam tych, którzy potrafią się tą grą ekscytować :> Nawet sprzątanie mieszkania wydaje się ciekawsze :E

#320 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 20:08

Zobacz postditmd, o 09 Listopad 2019 - 19:29, napisał(a):

To tylko gra czlowieku, zachowujesz sie jakby Hideo ci dziewczyne przelecial :lol2:
Wyraża tylko swoją opinię, co w tym dziwnego. Nie wszystko musi mu się podobać. Za to takie posty jak ten Twój to jest zwykła dziecinada.

• (41 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • Ostania »