Forum PCLab.pl: Death Stranding - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (21 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Death Stranding Oficjalnie na PC - premiera lato 2020

#321 Użytkownik jest niedostępny   JeRRy_F3D 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 09 Listopad 2019 - 20:09

Zobacz postKlakier1984, o 09 Listopad 2019 - 19:07, napisał(a):

Podziwiam tych, którzy potrafią się tą grą ekscytować Dodaj obrazek Nawet sprzątanie mieszkania wydaje się ciekawsze :E

Tego typu komentarze są... mało poważne.

#322 Użytkownik jest niedostępny   Klakier1984 

• from another galaxy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 20:22

Wylewam swoją frustrację bo do końca się łudziłem, że jednak będzie to coś przy czym będzie warto przysiąść, a tu taki klops niemal na każdej płaszczyźnie. Jak to wrzucą do PS+ to zapewne odpalę, może dostanę jakiegoś olśnienia i wszystko odszczekam. Naturalnie rozumiem, że ten produkt może mieć grupę zadowolonych nabywców- o gustach się nie dyskutuje.

Ten post był edytowany przez Klakier1984 dnia: 09 Listopad 2019 - 20:23

#323 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 20:25

Ale niestety jest w tym ziarno prawdy. O ile warstwa artystyczna i technologiczna zachwyca to na resztę można spuścić zasłonę milczenia. Po tak wielkim umyśle i Twórcy niesamowicie wciągających i filmowych historii można oczekiwać epickiej przygody jakiegoś uduchowionego stanu emocjonalnego coś co będziesz przeżywać i wspominać przez lata i co…? No słabiutko jest. To nawet jako film nie obroniłoby się, fabuła jest koszmarnie pochlastana. Wole, żeby Wielki Mistrz zrobił spójny film nawet krótkometrażowy, ale żeby miało to ręce i nogi a nie tworzył kolejne dziwolągi, w których fani będą musieli doszukiwać się czegoś wyniosłego i wspominać z rozrzewnieniem MGS’y.

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 09 Listopad 2019 - 20:28

#324 Użytkownik jest niedostępny   SNC 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 20:31

Zobacz postazgan, o 09 Listopad 2019 - 20:25, napisał(a):

No słabiutko jest. To nawet jako film nie obroniłoby się, fabuła jest koszmarnie pochlastana.

Juz przeszedles gre czy na youtube longplay 50h ? :E

#325 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 20:49

Pożyczyłem konsolę z grą od kolegi, bo ma teraz nocki w robocie. Pograłem i… początek Epicki (kopara opadła aż do piwnicy) a później... nuuddaaa, nie chciało mi się dalej brnąc więc obczaiłem YT, żeby sprawdzić czy dalej jest lepiej dla poznania samej fabuły. Niestety klapa, bo wyreżyserowane filmiki też nie robią szału większość z nich to po prostu przydługawe pierdololo z pseudofilozoficznym kontekstem. Akcji jest tyle co kot napłakał chociaż lepsze też się zdarzają, ale większość z nich to była już dawno pokazana w Trailerach :E.

#326 Użytkownik jest niedostępny   SNC 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 21:13

To chyba jednak nie kupie najwyzej jak spadnie cena a dam szanse ff xv ;d

#327 Użytkownik jest niedostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 21:53

@Azgan do którego epizodu dotarłeś? Ja tam jestem na drugim, a może trzecim i dostałem to czego się spodziewałem :P .
Planuję wyciągnąć z niej ile się da i ciekawe jak zmieni się moje zdanie po +80 godzinach.

(bez spoilera) Podszedłem do jakiegoś świecącego kija, a okazało się że to czujnik mułów Świetny jest ten widok grających z oddali złomiarzy :E . Jak dla mnie dialogi na razie mogą być, bo musi przedstawić świat.

Ten post był edytowany przez musichunter1x dnia: 09 Listopad 2019 - 22:24

#328 Użytkownik jest niedostępny   bocieque 

• Death is the road to ave
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 22:16

Zobacz postditmd, o 09 Listopad 2019 - 20:29, napisał(a):

Wracajac do gry, u mnie gracze juz prawie autostrade wybudowali :cool:

Sam dzisiaj kawałek drogi zrobiłem. Muły mnie wkurzyły i wszystkie uśpiłem, następnie masę metalu i ceramiki im z bazy powynosiłem. Materiał poszedł na budowę. Ja sam tymi ręcyma, żaden gracz nie pomógł. Tylko sikać umieją, bo grzybów pełno wokół ;p. Drogi jest może z 50 metrów. Teraz tylko co chwilę wiadomości, że ktoś skorzystał z mojej drogi :E.

Rozdział 3 15h grania, jeszcze mnie nie nudzi, parę bajerów przyśpieszających eksplorację wpadło, plus szybka podróż. Fabuła zwariowana, ale w dobrym sensie, większość rzeczy jest powiedzmy w miarę sensownie wyjaśniona :E. Choć cały czas spodziewam się jeszcze jakiegoś mocnego mindblowa, przydałby się ;p.

#329 Użytkownik jest niedostępny   ditmd 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 22:42

No ja tez spodziewam sie jakiegos mindfucka, a jak na razie wszystko jest dosyc proste i do zrozumienia.

Wlasnie odblokowalem prognozowanie pogody, masz prognozy na 10 do 30 minut dla danego obszaru i mozesz zaplanowac trase tak zeby ominac wynurzonych. Ciekawa mechanika.

Ten post był edytowany przez ditmd dnia: 09 Listopad 2019 - 22:56

#330 Użytkownik jest niedostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Listopad 2019 - 08:26

Kto rano wstaje temu Kojima paczkę daje :E . Efekty dźwiękowe są chyba dość wysoko strojone, bo moje głośniki stereo walą jak sub :cool: . Chociaż one i tak schodzą do ~40Hz przy -3db. Staram obierać sobie różne trasy do tego samego celu, chyba że mi się śpieszy przez czarnuchy lub żółtki. Polecam nie zabierać za dużo towaru ze sobą, bo po drodze jest czasem co zbierać.

Ten post był edytowany przez musichunter1x dnia: 10 Listopad 2019 - 08:27

#331 Użytkownik jest niedostępny   bocieque 

• Death is the road to ave
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Listopad 2019 - 10:30

No, kilkukilometrowa autostrada zrobiona. Te muły są dosyć easy, a jak się ich wszystkich wykończy, tzn. uśpi (wiadomo w tym świecie unika się zabijania) na danym terenie, to przez dłuższy czas jest z nimi spokój. Wtedy można na luzie zająć się dostawami.

Czytam inne forum, gdzie wypowiada się kilkanaście osób i większość jest z gry zadowolona. Tylko, że to raczej świadome osoby jak ja, które mniej więcej wiedziały czego się po tytule spodziewać.

#332 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Listopad 2019 - 11:35

Zobacz postmusichunter1x, o 10 Listopad 2019 - 08:26, napisał(a):

Kto rano wstaje temu Kojima paczkę daje :E . Efekty dźwiękowe są chyba dość wysoko strojone, bo moje głośniki stereo walą jak sub :cool: . Chociaż one i tak schodzą do ~40Hz przy -3db. Staram obierać sobie różne trasy do tego samego celu, chyba że mi się śpieszy przez czarnuchy lub żółtki. Polecam nie zabierać za dużo towaru ze sobą, bo po drodze jest czasem co zbierać.
Ja rano wstałem, ale nic nie dostałem :E

Długo już grasz? Ile godzin na liczniku? Ciekawi mnie głównie jak to fabularne stoi. Trzyma się to kupy jakoś czy mizeria jak niektórzy piszą?

#333 Użytkownik jest niedostępny   misio-jedi 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Listopad 2019 - 11:46

Zobacz postKlakier1984, o 09 Listopad 2019 - 20:07, napisał(a):

Podziwiam tych, którzy potrafią się tą grą ekscytować :> Nawet sprzątanie mieszkania wydaje się ciekawsze :E

Jak się dobrze zastanowić, to bardzo dużo gier mocno przypomina sprzątanie mieszkania :/

#334 Użytkownik jest niedostępny   Isharoth 

• エイドリアンです
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Listopad 2019 - 12:00

Zobacz postmisio-jedi, o 10 Listopad 2019 - 11:46, napisał(a):

Jak się dobrze zastanowić, to bardzo dużo gier mocno przypomina sprzątanie mieszkania :/

Dokładnie, jakoś mało kto narzeka, że gry Ubi są wypchane po brzegi nudną zawartością, która sama w sobie obraża inteligencję graczy. Tu przynajmniej spróbowano czegoś oryginalnego. :)

#335 Użytkownik jest niedostępny   Stjepan 

• Hostis humani generis
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Listopad 2019 - 13:25

Spoiler

Dodaj obrazek

#336 Użytkownik jest niedostępny   Isharoth 

• エイドリアンです
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Listopad 2019 - 13:40

@up
Właśnie przez takie trudy przechodzą codziennie kurierzy. To nie tylko gra, ale też dokument!

#337 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Listopad 2019 - 13:43

Tak więc pomyśl o tym, kiedy wyciągniesz kolejny raz awizo z drzwi.

#338 Użytkownik jest niedostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Listopad 2019 - 13:56

Zobacz postKszyrztow, o 10 Listopad 2019 - 11:35, napisał(a):

Ja rano wstałem, ale nic nie dostałem :E

Długo już grasz? Ile godzin na liczniku? Ciekawi mnie głównie jak to fabularne stoi. Trzyma się to kupy jakoś czy mizeria jak niektórzy piszą?

Mam dopiero 11h, w tym raz połaziłem sobie luzem. Na razie czuję się jak w samouczku. Warto czytać wiadomości, ale głównie w kwaterze podczas słuchania muzyczki.
Wkurza trochę duża ilość powtarzalnych animacji, ale można sobie pomijać np. załadunek paczek, ich zdjęcie, scena ze zjazdem do kwatery itp.
Fabularnie na razie jest bez zaskoczeń, ale to nadal faza przedstawiania świata. Jestem przed pierwszą dłuższą podróżą to przy następnym posiedzeniu może coś się zmieni.

Gdy odpaliłem swojego pierwszego jednoślada to przyśpieszyła ta dostawa paczek. Radzę go nie zniszczyć :E .

Ten post był edytowany przez musichunter1x dnia: 10 Listopad 2019 - 13:57

#339 Użytkownik jest niedostępny   Arszenik 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 10 Listopad 2019 - 20:38

99% aktywności w tej grze to noszenie paczek ?
https://www.youtube....h?v=r_vVcCXchRI

#340 Użytkownik jest niedostępny   Mr Kwolf 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 10 Listopad 2019 - 20:50

Az boje sie pomyslec jaki kubeł pomyj bylby wylany gdyby tą gre ,w stylu idz i przynieś-wydał Ubisoft.No przeciez to byla by masakara,gracze by ich zjedli.

Tu widze ze ta gra to symulator samotnosci i kuriera dpd.Mistrz wymyślił to musi to być dobre.
A we wszystko włozone "to dziwne coś".Zobaczylem bodaj 3 gameplaje to caly czas to samo,i zwyczajnie sie usypia.

Fanem Kojimy nie jestem ,ale liczyłem ze tu bedzie cos nowego czy zaskakujacego a jest to co chyba kazdy w podswiadomosci mial,czyli gra w stylu byle dziwniej,ja takich udziwnień nie kupuje,wiec jak wyjdzie na PC to nawet niewiem czy sie tym zainteresuje.
W sumie szkoda bo cala otoczka gry przed premeirą była świetna,jakiej chyba żadna inna gra nigdy nie miala.

Ten post był edytowany przez Mr Kwolf dnia: 10 Listopad 2019 - 21:00

• (21 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • Ostania »