Forum PCLab.pl: Death Stranding - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (42 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Death Stranding Oficjalnie na PC - premiera lato 2020

#361 Użytkownik jest niedostępny   ditmd 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 11 Listopad 2019 - 19:57

Ja nadal w trzecim rozdziale, robie misje dla npc, jak to ogarne to ruszam dalej :cool: Te usprawnienia ekwipunku co npc ci daja dostajesz pozniej, czy jesli nie zrobisz dla nich misji to ich nie posiadasz, nie mozesz stworzyc?

U mnie juz praktycznie wszedzie mozna dojechac, gracze sie staraja :lol2:
Dodaj obrazek

#362 Użytkownik jest niedostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Listopad 2019 - 20:12

Ja już żałuję że tyle łaziłem po terenie początkowy, drugi rejon jest zdecydowanie lepszy. Egzoszkielet usprawnia robotę, a jak przyjemnie się nim skacze.
@Up
Skoro już tutaj są busy to pcham główne zadania do przodu. Nie chcę dalej targać 2 pojemników po 60 KG w łapach :E .

#363 Użytkownik jest niedostępny   bocieque 

• Death is the road to ave
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Listopad 2019 - 20:15

No dokładnie, dla osób które zaczynają, nie ma sensu robić pobocznych zadań w pierwszej lokacji, tylko iść fabułę.

#364 Użytkownik jest niedostępny   ditmd 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 11 Listopad 2019 - 20:21

Dwa pierwsze rozdzialy to praktycznie tutorial, w trzecim gra sie otwiera, dostajemy mase roznych nowych gadzetow.

@musichunter1x
Robienie misji dla Centrum Dystrybucji na poludnie od Wezla Jeziornego daje ci plany na ciezarowke dalekiego zasiegu poziomu 2.

Ten post był edytowany przez ditmd dnia: 11 Listopad 2019 - 21:12

#365 Użytkownik jest niedostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Listopad 2019 - 15:13

Już myślałem że widziałem wszystkie animacje dziecka w kwaterze... Jak bardzo się myliłem :E . Ta animacja pokazana na filmie z Kojimą, nie jest jedyną dziwną.
Mam wrażenie że zależą one od miejsca i przerwy w graniu i kto wie czego jeszcze.

#366 Użytkownik jest niedostępny   MisterMaster 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Validating

Napisany 12 Listopad 2019 - 15:55

Czyli co - symulator (zaawansowany) chodzenia ale ludzie zamiast tego jeżdżą ciężarówkami? Gra o piłce nożnej w której piłkarze grają nią w rugby? To już dla mnie w ogóle lekka parodia.

#367 Użytkownik jest niedostępny   bocieque 

• Death is the road to ave
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Listopad 2019 - 17:10

W czym parodia? Wszystko zależy do trasy, którą obierzemy. Czasem lepiej jechać pojazdem, innym razem pieszo i wybrać odpowiedni egzoszkielet, albo przejść przez góry z linkami i drabinkami. Patrzymy na pogodę, cel, drogę i planujemy. W dalszym etapie gry pojawia się środek transportu jeszcze szybszy niż pojazdy ;p. Tylko wymaga większego rozplanowania i/lub komunikacji z graczami.

#368 Użytkownik jest niedostępny   ditmd 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 12 Listopad 2019 - 18:22

:lol2:

#369 Użytkownik jest niedostępny   MisterMaster 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Validating

Napisany 12 Listopad 2019 - 19:14

To mnie się podobało :E

#370 Użytkownik jest dostępny   brainq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Listopad 2019 - 19:27

Lo matko ale to wciąga.

#371 Użytkownik jest niedostępny   misio-jedi 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Listopad 2019 - 21:49

To w końcu fajne to Death Stranding, czy nie fajne ?
:question:

#372 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Listopad 2019 - 21:57

Zauważyłem że nikt na forum od premiery nie rozmawia na temat fabuły (na internetach ludzie już dawno poprzechodzili) nawet w spoilerach a Death Stranding ma tak świetne story że już sam Kojima marudzi na Amerykanów że nie zrozumieli jego wielkiego dzieła :E. Zabawne że "Ci idioci" nakręcili mega kasowego "JOKERA" który bije wszelkie rekordy a wielki mistrz liczy na dobrą sprzedaż swojego "hitu" i sapie nad brakiem wrażliwości. Był MGS był sukces i wielki Hideo jest Death Stranding i zaczyna się szukanie winnych :lol2:. Film o "pajacu" w przebraniu uznawany jest przez krytyków za arcydzieło i widowni też się spodobało ba nawet wygrywa z Avengers: Endgame i ponoć też niesie jakieś głębsze przesłanie a tutaj taka mega produkcja i super "doświadczenie" a klapa z całym zapleczem i wsparciem SONY wraz z armią celebrytów i dziennikarzy na czele.

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 12 Listopad 2019 - 22:09

#373 Użytkownik jest niedostępny   Mr Kwolf 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 12 Listopad 2019 - 22:07

Azgan ale podstawowe pytanie grasz w tą grę?
Bo ja tez w sumie lekko ja skreślilem,gdzis spotykam 2 znajomych,gadamy o gierach i nagle wpadamy na temat DS i co....oni juz maja po 20 h i oderwać sie nie potrafią.Zobacz na golu,malo komentow ale kto gra dluzej to ocenia gre dobrze.
Cos w tej grze widocznie jest,napewno jej plusem ze gra jest spójna sama w sobie i dobrze przemyslana.Ma te swoje dziwactwa,ale to było do przewidzenia.
Takze jak wyjdzie na PC to serio ,dam jej szanse.

Ten post był edytowany przez Mr Kwolf dnia: 12 Listopad 2019 - 22:09

#374 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Listopad 2019 - 22:11

Zobacz postMr Kwolf, o 12 Listopad 2019 - 22:07, napisał(a):

Azgan ale podstawowe pytanie grasz w tą grę?

Już nie - pisałem nawet czemu. Widocznie jestem jak Ci Amerykanie :P

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 12 Listopad 2019 - 22:11

#375 Użytkownik jest niedostępny   SNC 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Listopad 2019 - 22:26

Zobacz postmusichunter1x, o 11 Listopad 2019 - 20:12, napisał(a):

Ja już żałuję że tyle łaziłem po terenie początkowy, drugi rejon jest zdecydowanie lepszy. Egzoszkielet usprawnia robotę, a jak przyjemnie się nim skacze.
@Up
Skoro już tutaj są busy to pcham główne zadania do przodu. Nie chcę dalej targać 2 pojemników po 60 KG w łapach :E .

Jak oceniasz poziom strachu/stresu tej gry np. porownujac do re2r czy days gone ?

#376 Użytkownik jest niedostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Listopad 2019 - 00:13

Zobacz postSNC, o 12 Listopad 2019 - 22:26, napisał(a):

Jak oceniasz poziom strachu/stresu tej gry np. porownujac do re2r czy days gone ?

Napięcie jest dość małe, porównania do tych gier nie mam. Z pewnością nie było to projektowane jako horror po tym co widziałem w P.T.
Zależy to pewnie od podejścia, bo ja bawię się mechanikami, ale po pierwszym kraterze nabrałem respektu. Bardziej martwię się o stan ładunku, BB oraz ewentualny krater niż o siebie.

@Azgan Kojima nie użył sformułowania że Amerykanie są zbyt głupi... Wspomniał że mogą mieć inną wrażliwość artystyczną, bo rynek tam jest głównie nastawiony na FPS, czy jakoś tak, bo nie pamiętam całej wypowiedzi.
O fabule pewnie mało kto wspomina, bo np. ja nie lecę sprintem przez grę, tylko czerpię garściami z każdego rejonu. Rozdziałów jest ponad 10, a ja nadal w trzecim.

Ten post był edytowany przez musichunter1x dnia: 13 Listopad 2019 - 10:41

#377 Użytkownik jest niedostępny   hennepin 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Listopad 2019 - 06:25

Zobacz postazgan, o 12 Listopad 2019 - 22:11, napisał(a):

Już nie - pisałem nawet czemu. Widocznie jestem jak Ci Amerykanie :P

Gra jest niesamowita, od 4go rozdziału to jest majestrzyk fabularny, (pierwsze 3 rozdziały to praktycznie tutorial, (różnych mechanik jest tak olbrzymia ilość), że rzuciłem wszystkie inne rozkopane tytuły dla tej gry.

Zobacz postmusichunter1x, o 13 Listopad 2019 - 00:13, napisał(a):

@Azgan Kojima nie użył sformułowania że Amerykanie są zbyt głupi... Wspomniał że mogą mieć inną wrażliwość artystyczną, bo rynek tam jest głównie nastawiony na FPS, czy jakoś tak, bo nie pamiętam całej wypowiedzi.
O fabule pewnie mało kto wspomina, bo np. ja nie lecę sprintem przez grę, tylko czerpię garściami z każdego rejonu. Rozdziałów jest ponad 10, a ja nadal w trzecim.

..i słusznie zauważył, w Stanach wielkimi hiciorami są seria Halo i Gears, w Europie czy Japonii są to dużo gorzej oceniane gry.

Ten post był edytowany przez hennepin dnia: 13 Listopad 2019 - 06:38

#378 Użytkownik jest dostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Listopad 2019 - 10:36

Kogo nie pytam to każdy zachwala fabułę. Własnie wielu używa słowa "majstersztyk". Nawet niekiedy padaja słowa - fabuła dekady. :) .. Ja tam biorę w ciemno, ale jeszcze nie wiem kiedy zakupie..

Tylko czy da radę przejść grę bez robienia tych wtórnych misji pobocznych? ;/ Chyba nie.

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 13 Listopad 2019 - 10:37

#379 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Listopad 2019 - 10:41

Zobacz posthennepin, o 13 Listopad 2019 - 06:25, napisał(a):

..i słusznie zauważył, w Stanach wielkimi hiciorami są seria Halo i Gears, w Europie czy Japonii są to dużo gorzej oceniane gry.
Ale tutaj nie trzeba być Kojimą, aby to wiedzieć. On w ten sposób tłumaczył większą krytykę tego tytułu w Stanach, gdzie jak wiele osób zauważyło, sporo europejskich i amerykańskich portali oceniło pozycję podobnie. Więc to takie zaginanie rzeczywistości trochę z jego strony.

Ten post był edytowany przez Kszyrztow dnia: 13 Listopad 2019 - 22:44

#380 Użytkownik jest niedostępny   musichunter1x 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Listopad 2019 - 10:57

Zobacz postAzazell, o 13 Listopad 2019 - 10:36, napisał(a):

Tylko czy da radę przejść grę bez robienia tych wtórnych misji pobocznych? ;/ Chyba nie.

Od biedy można olać większość zadań standardowych, bo więcej lików daje Ci drobne bonusy do udźwigu, wytrzymałości i takich tam. Do tego większy poziom więzi ze zleceniodawcą daje Ci większy dostęp do surowców, a w niektórych przypadkach ulepszenie sprzętu.
Robiąc cokolwiek dla innych graczy zwiększa się poziom Bridge Linku przez co masz większy poziom zsynchronizowania z serwerem. Ja mocno podbiłem ten poziom wożąc paczki innych graczy, gdy miałem po drodze wolne miejsce.

Planuję splatynować DS i dodatkowe zadania nie są tak upierdliwe, przynajmniej odkąd odkryłem, że kolejne zadania po osiągnięciu 5 gwiazdek nic nie dają, chyba oprócz lików i dodaniu zasobów.

Ten post był edytowany przez musichunter1x dnia: 13 Listopad 2019 - 10:59

• (42 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • Ostania »