Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Death Stranding Director's Cut PC

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniasz poziom strachu/stresu tej gry np. porownujac do re2r czy days gone ?

 

Napięcie jest dość małe, porównania do tych gier nie mam. Z pewnością nie było to projektowane jako horror po tym co widziałem w P.T.

Zależy to pewnie od podejścia, bo ja bawię się mechanikami, ale po pierwszym kraterze nabrałem respektu. Bardziej martwię się o stan ładunku, BB oraz ewentualny krater niż o siebie.

 

@Azgan Kojima nie użył sformułowania że Amerykanie są zbyt głupi... Wspomniał że mogą mieć inną wrażliwość artystyczną, bo rynek tam jest głównie nastawiony na FPS, czy jakoś tak, bo nie pamiętam całej wypowiedzi.

O fabule pewnie mało kto wspomina, bo np. ja nie lecę sprintem przez grę, tylko czerpię garściami z każdego rejonu. Rozdziałów jest ponad 10, a ja nadal w trzecim.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie - pisałem nawet czemu. Widocznie jestem jak Ci Amerykanie :P

 

Gra jest niesamowita, od 4go rozdziału to jest majestrzyk fabularny, (pierwsze 3 rozdziały to praktycznie tutorial, (różnych mechanik jest tak olbrzymia ilość), że rzuciłem wszystkie inne rozkopane tytuły dla tej gry.

 

 

 

@Azgan Kojima nie użył sformułowania że Amerykanie są zbyt głupi... Wspomniał że mogą mieć inną wrażliwość artystyczną, bo rynek tam jest głównie nastawiony na FPS, czy jakoś tak, bo nie pamiętam całej wypowiedzi.

O fabule pewnie mało kto wspomina, bo np. ja nie lecę sprintem przez grę, tylko czerpię garściami z każdego rejonu. Rozdziałów jest ponad 10, a ja nadal w trzecim.

 

..i słusznie zauważył, w Stanach wielkimi hiciorami są seria Halo i Gears, w Europie czy Japonii są to dużo gorzej oceniane gry.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kogo nie pytam to każdy zachwala fabułę. Własnie wielu używa słowa "majstersztyk". Nawet niekiedy padaja słowa - fabuła dekady. :) .. Ja tam biorę w ciemno, ale jeszcze nie wiem kiedy zakupie..

 

Tylko czy da radę przejść grę bez robienia tych wtórnych misji pobocznych? ;/ Chyba nie.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..i słusznie zauważył, w Stanach wielkimi hiciorami są seria Halo i Gears, w Europie czy Japonii są to dużo gorzej oceniane gry.

Ale tutaj nie trzeba być Kojimą, aby to wiedzieć. On w ten sposób tłumaczył większą krytykę tego tytułu w Stanach, gdzie jak wiele osób zauważyło, sporo europejskich i amerykańskich portali oceniło pozycję podobnie. Więc to takie zaginanie rzeczywistości trochę z jego strony. Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy da radę przejść grę bez robienia tych wtórnych misji pobocznych? ;/ Chyba nie.

 

Od biedy można olać większość zadań standardowych, bo więcej lików daje Ci drobne bonusy do udźwigu, wytrzymałości i takich tam. Do tego większy poziom więzi ze zleceniodawcą daje Ci większy dostęp do surowców, a w niektórych przypadkach ulepszenie sprzętu.

Robiąc cokolwiek dla innych graczy zwiększa się poziom Bridge Linku przez co masz większy poziom zsynchronizowania z serwerem. Ja mocno podbiłem ten poziom wożąc paczki innych graczy, gdy miałem po drodze wolne miejsce.

 

Planuję splatynować DS i dodatkowe zadania nie są tak upierdliwe, przynajmniej odkąd odkryłem, że kolejne zadania po osiągnięciu 5 gwiazdek nic nie dają, chyba oprócz lików i dodaniu zasobów.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Npc daja dosyc przydatne rzeczy, wysylaja do ciebie emaile, daja ci informacje zwiazane ze swiatem gry i tym co sie wydarzylo, takze moim zdaniem oplaca sie robic dla nich misje, a zabranie jednej paczki wiecej duzej roznicy nie robi. Co do fabuly to wypowiem sie jak skoncze gre, tutaj jest masa rzeczy do czytania, zeby to wszystko ogarnac to trzeba poswiecic troche czasu. Ja tez mam zamiar splatynowac ta gre, to bedzie moja druga platyna w historii, pierwsza bylo Days Gone.

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niesamowita, od 4go rozdziału to jest majestrzyk fabularny, (pierwsze 3 rozdziały to praktycznie tutorial, (różnych mechanik jest tak olbrzymia ilość), że rzuciłem wszystkie inne rozkopane tytuły dla tej gry.

Dobrze to wiedzieć tylko będzie czas to zabieram się za tą grę.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gada to co myślę, wiec nie będę się rozpisywał. Postanowiłem wziąć się za wątek główny i zacznie robić się ciekawie. Gameplay już bardziej mi się podoba i nie mam nic mu do zarzucenia. Nowy teren i wózki to jest to, a jeszcze góry mnie czekają. Mam wrażenie że muły zrobił się trudniejsze, ale nadal nie jest to wyzwanie o ile nie otoczą mnie.

 

@Up, hennepin.

Ja nadal jestem w 3 rozdziale , ale podobają mi się niektóre historie pepersów przez co nie miałem motywacji pchać fabułę :E .

 

Przed lustrem również są nietypowe, rzadkie animacje, mocno mnie zaskoczyły :lol2: .

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa historie prepersów są świetne, wymaksowałem z wiadomych względów inżyniera no i zaskoczyła mnie cala historia śmieciarza, spodziewałem się kolejnej dostawy a tam.... no :D

Wchodźcie w każdej bazie w interakcje ze swoim ŁD, już wiele razy mnie zaskoczyły nowe animacje, a nawet krótkie ale bardzo mocne filmiki.

Ta gra mną pozamiatała, kupiłem zupełnie pod wpływem impulsu cyfrówkę i to były najlepiej wydane 300 zł w tym roku :D.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa historie prepersów są świetne, wymaksowałem z wiadomych względów inżyniera no i zaskoczyła mnie cala historia śmieciarza, spodziewałem się kolejnej dostawy a tam.... no :D

Wchodźcie w każdej bazie w interakcje ze swoim ŁD, już wiele razy mnie zaskoczyły nowe animacje, a nawet krótkie ale bardzo mocne filmiki.

Ta gra mną pozamiatała, kupiłem zupełnie pod wpływem impulsu cyfrówkę i to były najlepiej wydane 300 zł w tym roku :D.

Najlepszy jest ten email co dostajesz od smieciarza pozniej :lol2:

 

Co do smieciarza i jego "pakunku"

 

Zamiast mu ja zanosic, mozesz ja zabrac do goracych zrodel, ciekawe czy do spalarni albo jeziora kraterowego tez mozna :lol2:

gxe55sktniy31.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem już mindfucka wraz z początkiem rozdziału czwartego :E .

Za dużo łażę z mało ważnymi paczkami i później jestem do tyłu z fabułą.

Znalazłem też Kojimę :lol2:.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło panowie co to jest za gra. Jestem teraz fanatykiem trawersu :lol2: i gór :) Góry to jest absolutny miód w tej grze. Jak na razie to najlepsza gra tego roku ale po mocnym wejściu jak dostajesz od Koijmy cały ten szit na mordę zaraz po wprowadzeniu to człowiek sobie myśli co to k***a ma być i można się tu odbić od gry na dobre, a potem jest już sam miód jak skumasz mechanikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że gra wyszła na PSX i N64 o to dowód. :E

 

 

74788286_3258923110847161_6038604648149942272_n.png?_nc_cat=102&_nc_oc=AQl1gMdJ1IxBFcuKPKJnoK7O3ET1beVXxrbJBQHdW29xuRdHGbTvh30K72ho5meOcdk&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8f8739813298ec809a32eff701d62995&oe=5E48D00B

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałam filmiki z game play. Bardzo wciągająca fabuła, normalnie jakbym oglądał film. Jak kupie ps5 to gra obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie miałem okazji dotknąć tego tytułu.

Co myślicie o tym komentarzu (?)

 

!?)  shocked.gif Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwoscia na konkretna date premiery na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam powiedzieć ta gra jest tak dziwna że wciąga jak bagno i gram na przemian rdr2 z DS.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla tego jej jeszcze nie kupiłem. Bo jakbym miał to by za bardzo kusiła, kupię jak ogram rdr2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie miałem okazji dotknąć tego tytułu.

Co myślicie o tym komentarzu (?)

 

!?)  shocked.gif

Myślę, że koleś nieźle odpłynął.

 

Obejrzałem ledwie minutę i już mi wystarczyło. Nieźle się uśmiałem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...