Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Death Stranding Director's Cut PC

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro kupię coś na przeczekanie z 2060, więc będę mieć kod.. Gierke ograłem na ps5 to chętnie sprzedam kodzik albo wymienię na horizona, ew assasina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, dawidoxx napisał:

Jutro kupię coś na przeczekanie z 2060, więc będę mieć kod.. Gierke ograłem na ps5 to chętnie sprzedam kodzik albo wymienię na horizona, ew assasina :)

Moge sie wymienic za Horziona bo Horizon dopiero w sierpniu a Death Stranding jest juz od 14lipca. jak cos to na priv ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem!  A przy okazji i Remember Me, także na razie będę to ogrywał, a we wtorek DS. :D  Dawno nie wybuliłem ponad 200 cebulionów na 2 gry. :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupione na cd-keys ciekawe kiedy klucz dostanę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukończyłem tego na konsoli, to na PC to przejdę, to samo z Horizonem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba pierwsza w gra w mojej dość długiej przygodzie z nimi związanej, gdzie nie mam pojęcia czego się spodziewać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się otwiera jak dobrze pamiętam w trzecim rozdziale na drugiej mapie, pierwsze dwa to praktycznie tutorial.

@RozQ Ja swój już dostałem :D

mZyNH05.png

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90% tych stron nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

16 godzin temu, ODIN85 napisał:

Już można ściągać,63gb.

?

Ciekawe kiedy grać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na metakrytyku masz więcej. 

Jedna z opnii dot. grafiki:

 

 

Cytat

 

Graphical Evolution

Death Stranding is a graphical powerhouse on PS4, featuring photorealistic character models and environments. The same is true of this PC port, which Kojima Productions developed in-house. For the most part, Death Stranding doesn't look much different on PC than it does on PS4. This could be because I don't own a 4K monitor. On the other hand, Red Dead Redemption 2 and Resident Evil 3 look decidedly superior on my PC than they did on consoles.

To play Death Stranding on PC, your gaming rig needs at least an Intel Core i5-3470 CPU, a Nvidia GeForce GTX 1050 GPU, 8GB of RAM, 80GB of storage space, and the Windows 10 operating system.

Death Stranding includes Nvidia's DLSS 2.0 for RTX graphics cards. This technology uses AI to boost frame rates and enhance the visuals. My gaming desktop does not have an RTX card, so I couldn't test this feature.

The graphics options let you set the display resolution and maximum frame rate (up to 240fps). You can enable or disable features like shadow resolution, ambient occlusion, and screen-space reflections. The options are plentiful, allowing you to get the most out of your rig. New to this version is a photo mode that lets you snap images of the gorgeous scenery.

Speaking of gaming rigs, my PC has an Intel i7 4790 CPU and a Nvidia GeForce GTX 1080 GPU. With it, I enjoy frame rates that hover between 77-95fps. The higher PC frame rates make Death Stranding's gameplay feel better than the console version. Whether it's battling BTs or climbing a mountain, everything is decidedly more fluid on PC. The game stays locked at an even 60fps during cinematic cut scenes, however. 

 

 

https://www.pcmag.com/reviews/death-stranding-for-pc

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to byle do 17 i przypominam was ze juz  w Halo 3 można już grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Szkoda, że nie mam  DLSS 2.0, bo robi robotę w tej grze. 

 

Bonus od NVIDI:
 

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym już nie ograł to bym łykał na pctową premierę, a, że kilka miesięcy temu ograłem na PS4 pro to poczekam na promo i dopiero kupię jeszcze raz na PC.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co pokazało Digital Foundry można być pewnym dobrego działania gry, w sumie już przy Metal Gear Solid 5 było wszystko tip top więc nie wątpiłem w techniczny aspekt tej gry oraz umiejętności programistów Kojimy. Tylko teraz pytam się gdzie są klucze z promocji Nvidii bo jakoś ani razu nie widziałem jeszcze żadnej oferty, czyżby wszyscy kupujący RTX aktywowali je i nie byli zainteresowani sprzedażą, czy też może sklepy są chytre i klucze dostarczane są klientom 14 dni po sprzedaży karty? Normalna cena tej gry na Steam czy Allegro poraża mózg ze względu na chory "podatek od nowości", tym czasem używki z PS4 na OLX walają się po ~70zł. :E

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym, niby mam 85-90 fps, na max detalach w wolnym bieganiu, ale jak jakaś cutscenka się załącza to po trafi chrupnąć do 25 fps nawet.  Tylko preset na razie ustawiałem. 

 

Ale gra jest piękna, nie ma co gadać. ? A ta muzyczka jak lecą napisy i zbliżamy się do pierwszej bazy wpadła mi w ucho od razu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gracie k+m czy pad? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na padzie od Iksa.  Po co myszka do takiej gry? To nie jest fps.  Z tego co wiem po recenzjach to strzelania raczej tam mało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Jaycob napisał:

Hym, niby mam 85-90 fps, na max detalach w wolnym bieganiu, ale jak jakaś cutscenka się załącza to po trafi chrupnąć do 25 fps nawet.  Tylko preset na razie ustawiałem. 

 

Ale gra jest piękna, nie ma co gadać. ? A ta muzyczka jak lecą napisy i zbliżamy się do pierwszej bazy wpadła mi w ucho od razu. 

Sama gra dziala w 140fps + u mnie, a z cutscenkami mam ten sam problem, chrupie az milo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulżyło mi, bo myślałem, że tylko ja mam coś zwalone, a jednak to wina gry.  Dzięki! ;)

5 minut temu, Meuron napisał:

Sama gra dziala w 140fps + u mnie, a z cutscenkami mam ten sam problem, chrupie az milo 

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmowy fps mi nie przeszkadza, tylko szarpanie obrazu! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...