Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Death Stranding Director's Cut PC

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem DLSS - Jakość i problem minął z dropami w cutscenkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiś dziwny bug z dźwiękiem, nie słychać co postacie mówią, poza tym wszystko wydaje się ok, swoją drogą to opcje dźwięku są naprawdę ubogie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrze 3 recenzje ghosta i potem zabieram za ostre granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, caleb59 napisał:

Po tym co pokazało Digital Foundry można być pewnym dobrego działania gry, w sumie już przy Metal Gear Solid 5 było wszystko tip top więc nie wątpiłem w techniczny aspekt tej gry oraz umiejętności programistów Kojimy. Tylko teraz pytam się gdzie są klucze z promocji Nvidii bo jakoś ani razu nie widziałem jeszcze żadnej oferty, czyżby wszyscy kupujący RTX aktywowali je i nie byli zainteresowani sprzedażą, czy też może sklepy są chytre i klucze dostarczane są klientom 14 dni po sprzedaży karty? Normalna cena tej gry na Steam czy Allegro poraża mózg ze względu na chory "podatek od nowości", tym czasem używki z PS4 na OLX walają się po ~70zł. :E

Malo ktory sklep daje kod od reki, druga sprawa to swiezy temat z gra, do tego trzeba komus podac swoje dane na steam w celu aktywacji bo przez GE od razu chcce laczyc ze steam, zanim rynek wysyci sie kodami to potrwa. Mozna kupic juz ciut ponizej 200zl na juz.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zmienili sposób aktywacji? No to przerąbane, na pewno nie podam nikomu danych do mojego konta z 559 grami. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez jest to samo w cutscenkach chrupie dość mocno trzeba czekać na patcha zaraz zobacze jak z dlss.

 

No dobra na full detalach pięknie działa tylko jeżeli ustawicie locka na 60 fps bo po ustawieniu na 144 w rozdzielczosci WQHD gra tez potrafi sarpać z 80 spadki do 70 na full hd sytuacja z 110 na 90 i jest nieprzyjemne sarpnięcie wiec miejsce na uważne trzeba czekać na patcha.

 

A wiec tak doszedłem do bazy i gra w zablokowanym 60 fps działa póki co pięknie bez wygładzania dlss w WDHQ full detale i motion blur wyłączony, i te 60 fps i wyraźniejszy obraz robi niestety wielką różnice tym bardziej mydło na konsolach z pozycji monitora jest to bardziej upierdliwe.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co graficznie urywa dupe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ketiw555 napisał:

Czyli co graficznie urywa dupe? 

To znaczy tak ogólnie pięknie wygląda ta gra jako całość ale o urwaniu tyłka to nie ma bo to port mieli jeszcze wyższe presety i to tyle a w fullhdps4 a fullhdpc to i tak wielka przepaść bo nie ma mydła + 60 fps robi wielką robotę więc technicznie grając jest dużo przyjemniej a k+m tez wygodnie się gra jak na padzie bo w miejsca szybko przyzwyczaiłem i już zapominałem jak się gra na padzie.
 

Jeszcze testowałem DLSS i myślałem ze to bujda a tu okazało ze jest jeszcze wyraźniej po ustawieniu jakość.

 

Na steamie 92% pozytywnych recenzji z (1,066).

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ta gra, ale obawiam się, że mogłaby mnie znudzić dość mocno.

Bo to chyba z 50 godzin trzeba łazić z tymi paczuchami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabułę da się zrozumieć, czy trzeba było się urodzić Azjatą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktycznie poczekam na opinie o grze.

Czy w ogóle dobrze się w to gra? Wiem, że "symulator" kuriera to opinia krzywdząca podobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Szambo napisał:

Ciekawi mnie ta gra, ale obawiam się, że mogłaby mnie znudzić dość mocno.

Bo to chyba z 50 godzin trzeba łazić z tymi paczuchami?

Początek ciekawy zwłaszcza wprowadzenie do gry ale później znudziło mnie to latanie z "lodówką" na placach i nie chciało mi się brnąć w to dalej. Teraz jak wychodzi na PC też nie mam ochoty wracać. Zdecydowanie bardziej odpowiadały mi stare MGS'y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Szambo napisał:

Taktycznie poczekam na opinie o grze.

Czy w ogóle dobrze się w to gra? Wiem, że "symulator" kuriera to opinia krzywdząca podobno.

Gra wyszla 8 listopada 2019 a Ty jeszcze czekasz na opinie :rotfl:

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Szambo napisał:

Taktycznie poczekam na opinie o grze.

Czy w ogóle dobrze się w to gra? Wiem, że "symulator" kuriera to opinia krzywdząca podobno.

Jeśli szukasz czegoś innego i nowego, a do tego potrafisz wczuć się to będziesz zadowolony. Warto bawić się mechanizmami i sprzętem, a jeśli wszystko olejesz i będziesz po prostu szedł na przód, nie zwracając uwagi na ryk dziecięcej konserwy oraz ciągle trzymając się ramion, by uniknąć wyzwania to będzie okropne.
Mnie na tyle wciągnęło, że zrobiłem platynę na PS4 Pro oraz rozbudowałem sieć tyrolek w różne kreatywne sposoby i miejsca :E . Nie ma nic lepszego niż spacer po szczytach, z wózkami pełnymi zasobów, aby ulepszyć tyrolki. Gdybym miał dostać się tam pojazdami to kląłbym, ponieważ odebrałoby całą frajdę, a specjalnie są zaprojektowane do jazdy tylko po równym terenie

Znałem każdy mechanizm tej gry, wiec mogę doradzić, jeśli ktoś nie chce czytać i sprawdzać wszystkiego.
 

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, ODIN85 napisał:

Na począktku wk... ale potem dostajemy dużo bajerów i gra to czysta przyjemność.

No wprowadzenie jest dość długie i może trochę przynudzać, ale później czym dalej tym coraz lepiej jak dostaniemy ulepszenia i nowe bajery itd. 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Gra wyszla 8 listopada 2019 a Ty jeszcze czekasz na opinie :rotfl:

No proszę Cię...

O Opinie użytkowników forum z działu "Gry".

Myslałem, że nie musze tego wyjaśniać.

Edytowane przez Szambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bo przeciez takich opini nie ma, watek 42strony poczawszy od premiery konsolowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

No tak bo przeciez takich opini nie ma, watek 42strony poczawszy od premiery konsolowej ;)

No już się tak nie pień.

Napisz lepiej czy warto czy nie warto kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie pienie tylko mala uszczypliwosc ;)

Nie gralem ale gra obowiazkowa dla mnie i niedlugo zakupie. Obecnie mam w co grac wiec nie kupuje na zapas a zapewne cena spadnie niedlugo i pojawia sie kody od kart. Dla mnie to pozycja obowiazkowa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Szambo napisał:

No już się tak nie pień.

Napisz lepiej czy warto czy nie warto kupić.

Dla mnie tez pozycja obowiązkowa ale może ci bardziej nie podejść fabuła bo to gra od Kojimy wiec jeżeli grałeś mgs poprzednie to gra dla ciebie a jak nie to może radze żebyś  odpuścił i w ramach eksperymentu kupił kiedyś taniej w promo bo na zapas kupowanie nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś odpalić grę na Windows 7 x64 ? Zagrałbym, ale nie zmienie systemu dla gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może już  czas?? gdyby nie to mnie sporo gier by ominęło ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, caleb59 napisał:

Po tym co pokazało Digital Foundry można być pewnym dobrego działania gry, w sumie już przy Metal Gear Solid 5 było wszystko tip top więc nie wątpiłem w techniczny aspekt tej gry oraz umiejętności programistów Kojimy. Tylko teraz pytam się gdzie są klucze z promocji Nvidii bo jakoś ani razu nie widziałem jeszcze żadnej oferty, czyżby wszyscy kupujący RTX aktywowali je i nie byli zainteresowani sprzedażą, czy też może sklepy są chytre i klucze dostarczane są klientom 14 dni po sprzedaży karty? Normalna cena tej gry na Steam czy Allegro poraża mózg ze względu na chory "podatek od nowości", tym czasem używki z PS4 na OLX walają się po ~70zł. :E

Akurat umiejętnościami to przy tworzeniu Death Stranding wykazali się głownie programiści Guerrilla Games ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od nich jest tylko suchy silnik, cała reszta to Kojima Productions.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No od nich jest nie tylko suchy silnik. Przy produkcji Death Stranding pracowało ponad 70 osób z Guerrilla Games, sporo inżynierów i innych specjalistów. Odpowiadali głównie za aspekt techniczny - od animacji po udźwiękowienie. Wśród tych osób byli np. Tommy de Roos, czyli główny programista Horizon Zero Dawn czy też dyrektor techniczny Michiel van der Leeuw. Kojima razem z silnikiem dostał w pakiecie całe grono specjalistów, którzy znają ten engine od podszewki, bo sami go stworzyli.

Hideo to całkiem spoko gość, ale Kojima Productions to nie jest żaden moloch, w pewnych aspektach najzwyczajniej w świecie potrzebowali pomocy, tutaj rękę podało Sony.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...