Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Death Stranding Director's Cut PC

Rekomendowane odpowiedzi

Gral ktos na procku pokroju i5 4590? Zastanawiam sie czy bedzie te 60fps w 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, brainq napisał:

A może już  czas?? gdyby nie to mnie sporo gier by ominęło ;).

Do tego część gier nawet jak działa na Win7 w DX11 to jest bida z wydajnością. Najnowszy Tomb czy ostatnio sprawdziłem jak działa Anno 1800 w DX11. Porażka totalna względem DX12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, flowek napisał:

Gral ktos na procku pokroju i5 4590? Zastanawiam sie czy bedzie te 60fps w 1080p.

A to na samym procku sie gra czy uraczysz nas jeszcze informacja z jaka karta graficzna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

A to na samym procku sie gra czy uraczysz nas jeszcze informacja z jaka karta graficzna??

GTX 1070, karta da rade wiec spytalem sie o sam procek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie ma duzych wymagan od procka, nie ma zadnych testow na YT ale z tego co widzialem na DF nie powinno byc problemu z 60fps przy tym procesorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Szambo napisał:

Czy w ogóle dobrze się w to gra? Wiem, że "symulator" kuriera to opinia krzywdząca podobno.

Ale za to jaki. Niby tylko przenoszę paczki z punktu A do B, ale wciąga jak diabli. Wcale nie czuję znużenia.  :D  No, ale jestem gdzieś dopiero na początku. ;) Co za dużo to nie zdrowo - chciałem napchać paczek poza limit i dopadli mnie te stworki, bo stawiam krok za krokiem w ślimaczym tempie. :E  Gra póki co bardzo mi się podoba. Świetny klimat! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa mimo, że ograłem tą grę na prosiaku to wam zazdroszczę tego klimatu wkręcania się w fazę gry i w jeszcze lepszej jakości i fps.

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zdjąć tylko jedną paczkę? Jak trzymam Y (na padzie) to wszystkie schodzą, a ja chcę zdjąć jedną, bo przekroczyłem limit. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Jaycob napisał:

Można zdjąć tylko jedną paczkę? Jak trzymam Y (na padzie) to wszystkie schodzą, a ja chcę zdjąć jedną, bo przekroczyłem limit. 

Musisz wejść w menu ładunku i zaznaczyć tą którą chcesz zdjąć.

Edytowane przez ditmd
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Myślałem, że można to zrobić jednym przyciskiem - zdjąć ostatnią, którą założyłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez gram w slimaczym tempie żeby zebrać po drodze jak najwięcej i odrazu do przetworzenia wciąga jak diabli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, da radę odpalic grę na windows 7 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jaycob napisał:

Ale za to jaki. Niby tylko przenoszę paczki z punktu A do B, ale wciąga jak diabli. Wcale nie czuję znużenia.  :D  No, ale jestem gdzieś dopiero na początku. ;) Co za dużo to nie zdrowo - chciałem napchać paczek poza limit i dopadli mnie te stworki, bo stawiam krok za krokiem w ślimaczym tempie. :E  Gra póki co bardzo mi się podoba. Świetny klimat! 

Początkowo dreptanie potrafi wciągnąć, później miałem już go serdecznie dość. Na szczęście za pomocą motocykla można przejść jakieś 90% gry, inaczej chyba tylko masochiści by się tutaj odnaleźli. Gdyby jeszcze przenoszenie ładunku miało jakąś sensowną mechanikę, w końcu robi się to przez większość czasu. Niestety jest ona mocno uproszczona, trzymając uprząż dwoma rękami praktycznie nie sposób się wywrócić. Zaliczanie misji na najwyższą ocenę to w zasadzie formalność.

Gameplay i konstrukcja to najsłabsze elementy DS. Kojima przeszedł tutaj sam siebie, przeciągając rozgrywkę do granic przyzwoitości, za pomocą zbędnych animacji, nic nie wnoszących cutscenek i monotonnych misji kurierskich ze szczątkową otoczką fabularną. Sam świat i właśnie historia zdecydowanie mają potencjał - Wdarcie Śmierci, Ełdeki, Wynurzeni, Cliff Unger (mimo zmarnowania potencjału tej postaci), Heartman, jest o co się zahaczyć. Gdyby odpowiednio wyeksponować te fragmenty i wyrzucić 50% reszty, całość tylko by na tym zyskała. W obecnej formie obcowanie z tą pozycją przypomina próbę ogarnięcia ego Kojimy i znalezienia głębi tam gdzie jej nie ma.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że gra się przyjęła na PC. Nie ma już trolli jak na premierę PS4 i bezsensownego minusowania gry. Na steam 93% pozytywnych ocen

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi którzy minusują tytuł na jednej platformie żeby lecieć i w nią grać na innej powinni wieszać za genitalia.

Poczekam sobie spokojnie na promkę. Nie mam aktualnie ochoty na nudne gry.
:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Vulc napisał:

Gdyby jeszcze przenoszenie ładunku miało jakąś sensowną mechanikę, w końcu robi się to przez większość czasu. Niestety jest ona mocno uproszczona, trzymając uprząż dwoma rękami praktycznie nie sposób się wywrócić.

Niby można tak, ale trzymając w ten sposób nie możesz biec szybciej, a co za tym idzie towar niszczeje w trakcie opadów. 

Jak do tej pory tylko raz zaliczyłem misję na B, ale to już było w kontakcie z Wynurzonymi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że Cliff z Death Stranding jest mega podobny do aktora Madsa Mikkelsena przypadek?

22fd65e709da7209.jpg[/img]

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze klasyk:

hidnm99g69131.jpg

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam 3 bazy na 5 gwiazdek zaliczone i robię ostatnią a potem lecę do portu.

VlzqkkN.jpg

 

OsgHqXu.jpg

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Przecież to on jest. 

Uwielbiam go za role w "dilerze" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, brainq napisał:

Na razie mam 3 bazy na 5 gwiazdek zaliczone i robię ostatnią a potem lecę do portu.

 

Widzę że nie tylko ja byłem odczepieńcem,  który dłużej zabawił w pierwszym rejonie  :E
Podpowiem tylko,  że jest tam jeszcze muzyk.  Znajdziesz na mapie jak popatrzysz,  gdzie brakuje zasięgu. Ten rejon wyczyściłem,  dopiero po umieszczeniu tyrolek.
Dla zabawy wrzuciłem cały bus  małych paczek zasobów do rzeki,  aby zobaczyć czy gra nie zwariuje.  Nie polecam,  dostawałem przez wiele godzin informację,  że moją paczkę ktoś podniósł ?

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed bazą ktoś umieścił motor, ale jest rozładowany, gdzie go mogę podładować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...