Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Death Stranding Director's Cut PC

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, john_007 napisał:

t65id6jkswzq_t.jpg

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?! Kupiłem normalny klucz na allegro w sklepie za 199 zł. Heeelp

Jawny walek a nie legal sklep. Dziwie sie ze kupujesz na targu klucze gdzie legalnie mozna miec w podobnej cenie.

https://www.cdkeys.com/death-stranding-pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupowałem na cdkeys gre która ostatecznie nie kupiłem bo bank wykrywal to jako zagrożenie czy coś. Pozatym może za szybko z osądzeniem? A to że sklep ma 2 miesiące o czym ma świadczyć to już ludzie nie mogą zakładać sklepów w 2020? Czekam na odpowiedź, mam nadzieję jak najszybszą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cdkeys nie jest to tak legalny jak GMG, ale to oni sprzedają klucze, a nie aukcja jak allegro, g2a, kinguin itp.
Kupiłem kilka gier na cdkeys, nawet preorder PES19, np w PES19 podali, że będzie to najlepsza edycja, ale klucz aktywacyjny był dla podstawki, napisałem do nich i oddali 5funtów, więc gra wyszła jeszcze taniej :)
Cdkeys jest w porządku, nigdy na łowcachgier nie przeczytałem by coś było nie tak, czy na reddit, a te kilka gier co kupiłem do dziś z konta steam mi nie zniknęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to normalny sklep nie robiacy zadnych walkow i ma dobra renome od lat. I nie ma zadnego problemu ze klucz nie dziala czy ze zwrotem. Allegro, g2a, kinguin to sa zwykle bazary gdzie sprzedaje kazdy i platforma tylko posredniczy nie odpowiadajac za sprzedany klucz a 20zl drozszy jest klucz na GMG. Nie ma sie co lasic na 10-20zl i kupowac na allegro.

17 minut temu, john_007 napisał:

Ostatnio kupowałem na cdkeys gre która ostatecznie nie kupiłem bo bank wykrywal to jako zagrożenie czy coś. Pozatym może za szybko z osądzeniem? A to że sklep ma 2 miesiące o czym ma świadczyć to już ludzie nie mogą zakładać sklepów w 2020? Czekam na odpowiedź, mam nadzieję jak najszybszą. 

Legalne klucze nie wygasaja od tak ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o legalność w formie, że są dystrybutorem gier danej firmy, oni zapewne mają klucze które nie mają locka, ja raz dostałem skan jakby to było z pudełka, klucz mógł być z tańszego regionu, ale bez blokady aktywacji i bez blokady grania itd. Ale jakbym miał wybrać allegro od kogoś "mniej znanego", a cdkeys to wolę cdkeys.

Z drugiej strony oby wszystko poszło pomyśli z tym kodem od gry

Aktualnie najniższa cena to 178zł na wingamestore według łowców.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest eneba, gdzie DS jest za 180 zł. Na portalach jak łowcy gier lub pepper nie skarżą się na ten sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eneba to też portal jak allegro, kinguin czy g2a, bo widać że jak się wejdzie na daną grę to ma się różnych użytkowników którzy sprzedają daną grę. Kupiłem tam coś, ale to nadal jest portal który pośredniczy i nie masz pewności odnośnie sprzedającego, tylko tyle ile ma pozytywów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym uważać z zakupami na allegro. Kiedyś miałem przygodę z policją, bo MS zaskarżył sprzedawcę. Jak się później okazało klucze były kradzione a część była legalna, tylko kupiona za kradzione karty kredytowe. A i tak gra kosztowała mnie 80 zł - ok 20% taniej niż przy premierze. Chodziło o Mad Maxa na Steamie. Od tej pory tylko legalne źródła i promocje. No i czasem ryzykuję na g2a - tam też niezły wałek będzie, bo takiego Stalkera: Zew Prypeci dorwałem kilkukrotnie taniej niż na Steamie. 

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gGr9wB2.jpg

Jak ja to uwielbiam... nawet skok pojazdu nic nie daje. Jedynie alt+F4 i ponowne uruchomienie gry.
Powoli mi się nudzi ta gra. Kojima marnuje nam wiele godzin życia na głupie cutscenki odkładania paczek, parkowanie pojazdu. Wiem, że można przewijać, ale jednak to się zdarza zbyt często i jest podstawą gry, a przy każdym takim przerywniku jest chwila na czarny ekran. Autostrad nie buduje nikt, oprócz mnie - można stawiać znaki, że potrzebne surowce, pomoc w budowie i nic. Zbudowałem już 80% trasy od Węzła Jeziornego do Południowego, obozy MUŁ-ów czyszczę codziennie. I jakoś mnie już znudziło to noszenie paczek, spieszenie się podczas deszczu, oglądanie fabularnych, długich filmików.  Czegoś w tej grze brakuje jednak. Ktoś wie gdzie można zdobyć taką osłonę na plecak? Gdzieś to w necie widziałem.

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Miałem tak kilka razy. :D 


Możesz chyba wczytać ostatni save.  Jak nie to z buta idziesz. :D Trzeba patrzeć tam gdzie się jedzie/idzie. :P  Albo szukasz pobliskiego schronu i pożyczasz od innego gracza pojazd z garażu.

Na cholerę czyścić obozy MUL'ów?  Ja to robiłem kilka razy dla zleceń i jak muszę, aby pchnąć fabułę do przodu.  Później mi się nie chciało, przyjmuję te łatwiejsze i szybsze. 

Z drogami tak niestety jest. Także praktycznie sam budowałem większość tras. Nie wiem z czego to wynika.  Resztę obiektów gracze stawiają. 

Osłonkę na plecak? Nie ma czegoś takiego (?). 

Podczas deszczu wcale nie musisz się spieszyć. Wystarczy mieć ze sobą spreje naprawcze lub wejść pod "grzybek". Zniszczony sprzęt będzie naprawiony.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GS01 @Jaycob

Osłonkę przeciwdeszczową na plecak daje ci ten Japończyk/Kolekcjoner. A co do deszczu to on degraduje tylko pojemniki, a nie ich zawartość, która ulega zniszczeniu podczas upadków, uderzeń itp.

3601438-screen%20shot%202019-11-07%20at%

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Najwidoczniej jeszcze do niego nie dotarłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to panowie ja mam więcej szczęścia bo u mnie sporo km pobudowali inni gracze, ja dobudowałem kawałek od Centrum Dystrybucji na Południe od Węzła Jeziornego do Węzła Południowego.

Poza tym w mojej sesji gracze w tym miejscu gdzie na screenie wleciał Ci samochód postawili trochę drabin, mostów więc nie jest tak źle ale oczywiście nadal można zlecieć w dół na głupi ryj - ostatnio tak nawet miałem uciekając od MUŁów z lekkim towarem na plecach (przenośne konsole dla Kolekcjonera), chciałem wykorzystać szybkość oraz moc egzoszkieletu i wykonać skok nad jedną z wyrw, dosłownie kilka cm od krawędzi Sam potknął się i zleciał z impetem do dziury. :E Na szczęście za drugim razem się udało...

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaycob napisał:

Ha! Miałem tak kilka razy. :D 


Możesz chyba wczytać ostatni save.  Jak nie to z buta idziesz. :D Trzeba patrzeć tam gdzie się jedzie/idzie. :P  Albo szukasz pobliskiego schronu i pożyczasz od innego gracza pojazd z garażu.

Na cholerę czyścić obozy MUL'ów?  Ja to robiłem kilka razy dla zleceń i jak muszę, aby pchnąć fabułę do przodu.  Później mi się nie chciało, przyjmuję te łatwiejsze i szybsze.

 

To było z lenistwa - myślałem, że przeskoczę :P. Znalazłem na to sposób. Można ustawić drabiny od spodu i wyczołgać się jakoś ciężarówką. Ale akurat nie miałem przy sobie, a ciężarówka wypełniona surowcami. Można po prostu wyjść z gry symulując crash do pulpitu (nie wiem czy to konieczne), potem po wczytaniu znajdujemy się w stacji, a ciężarówka z całą zawartością na windzie, taki teleport - na szczęście możliwy. Obozy MUŁ-ów czyściłem dla metali i ceramiki, właśnie pod budowę autostrad.
 

3 godziny temu, ditmd napisał:

@GS01 @Jaycob

Osłonkę przeciwdeszczową na plecak daje ci ten Japończyk/Kolekcjoner. A co do deszczu to on degraduje tylko pojemniki, a nie ich zawartość, która ulega zniszczeniu podczas upadków, uderzeń itp.

 

O, dzięki, tego potrzebuję. Swoją drogą , byłem przekonany, że opad temporalny niszczy też sam towar, gdy zniszczeniu ulegną pojemniki. Bo w takim razie jaki sens pojemników..?

Większość dróg zbudowałem od ok 40-60%, ale sporą część od zera - te na południe. Lajki sypią mi się jak porąbane - w setkach. Pewnie to jest jakiś algorytm, żeby była równowaga w światach graczy.


 

 

 

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GS01 napisał:

Obozy MUŁ-ów czyściłem dla metali i ceramiki, właśnie pod budowę autostrad.


 

 

 

Raczej nie trzeba, co jakiś czas zasoby odnawiają się w miejscówkach, do których nosisz paczki, muszą one jednak być podpięte do sieci chiralnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, GS01 napisał:

To było z lenistwa - myślałem, że przeskoczę :P. Znalazłem na to sposób. Można ustawić drabiny od spodu i wyczołgać się jakoś ciężarówką. Ale akurat nie miałem przy sobie, a ciężarówka wypełniona surowcami. Można po prostu wyjść z gry symulując crash do pulpitu (nie wiem czy to konieczne), potem po wczytaniu znajdujemy się w stacji, a ciężarówka z całą zawartością na windzie, taki teleport - na szczęście możliwy. Obozy MUŁ-ów czyściłem dla metali i ceramiki, właśnie pod budowę autostrad.

Jeśli dobrze pamiętam to gra robi autosave przy przyjmowaniu zlecenia ;) . Do złomiarza można dojechać przy użyciu 1-2 mostów. Trzeba trzymać się lewej strony niedaleko obozu mułów odpić w kierunku złomiarza. Zdecydowanie lepiej sprawdza się tam motor.

Jeśli nie budują się wam autostrady to serio sprawdźcie czy są w zasięgu sieci chiralnej :E . Dodajcie sobie najbardziej aktywnych użytkowników do "więzi" czy jak to się nazywało. Wtedy będziecie bardziej zsynchronizowali z nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałbym znać ten okres czasu, w jakim odnawiają się materiały w placówkach. Wczoraj zbudowałem 3 odcinki drogi, w tym dwa od zera, a inne naprawiałem i stąd potrzebowałem dużej ilości. A obozy MUŁów były po drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, GS01 napisał:

Właśnie chciałbym znać ten okres czasu, w jakim odnawiają się materiały w placówkach. Wczoraj zbudowałem 3 odcinki drogi, w tym dwa od zera, a inne naprawiałem i stąd potrzebowałem dużej ilości. A obozy MUŁów były po drodze

Jeśli zrobisz dostawę materiałów to wtedy placówka dostaje zapasy. Jeśli zrobisz dostawę np. ceramiki ze zlecenia, wtedy maja pełny magazyn. Każda placówka ma swoją specjalizację.
Autostrady najpierw podłącz do sieci chiralnej, przez odwiedzenie placówki/peppera na terytorium podajnika. Kliknij na mapie odpowiednik R3 lub L3, a zmieni Ci się filtr mapy na zasięg i pogodę.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz nick?  Ciekawe czy bym odnalazł w moim świecie. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się nowe sterowniki Nvidii 452.06, które naprawiają między innymi:

[Death Stranding]: Texture corruption may be observed during gameplay on GeForce GTX 16/RTX 20 series GPUs. [200631405]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z więziami z innymi graczami? Z tymi umowami splotu? Dodałem sobie 15 graczy z poziomem powyżej 330 i co teraz, będą mi się pojawiać ich obiekty w moim świecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest przydatne wtedy kiedy wysyłasz im zapotrzebowania na zasoby lub kierujesz ich w konkretne punkty by coś konkretnego wybudowali/ulepszyli.

Oczywiście jeśli nie będą mieć ochoty to nic to nie da - człowiek jak to człowiek - w większości leniwe świnie, które najchętniej by brały, a nic nie dawały od siebie - tak jak w życiu.

Wierz mi, ta gra potrafi co jakiś czas przedstawiać człowieka w negatywnym świetle, zależy jak kto na to patrzy, w tym tkwi geniusz Kojimy, codziennie w robocie takich ludzi spotykasz, oni się ładnie do Ciebie uśmiechają a tylko czekają by wbić Ci nóż w plecy, niestety takie mamy społeczeństwo w większości przypadków i każdy tylko patrzy by to jemu było dobrze kompletnie nie myśląc o drugiej osobie.

Ta gra pełna jest przesłań - prostszych, głębszych i za to doceniam Kojimę bo każdy znajdzie tu coś dla siebie, nawet jeśli ma to dotyczyć jakiejś drobnostki.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, GS01 napisał:

O co chodzi z więziami z innymi graczami? Z tymi umowami splotu? Dodałem sobie 15 graczy z poziomem powyżej 330 i co teraz, będą mi się pojawiać ich obiekty w moim świecie?

Większy % ich aktywności będzie pokazywany na twoim serwerze np.  więcej budowli, drabin,  surowców w autostradzie. Jeśli zwiększysz poziom kuriera w bridge linkach to chyba też zwiększa poziom synchronizacji z serwerem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nawiązaniu 30-tu umów splotów z innymi graczami, właśnie zauważyłem obecność kryjówek, generatorów i przede wszystkim mostów, tam gdzie planowałem stawiać ;). Szukam obecnie najbardziej optymalnego sposobu pokonywania trasy do Farmy Temporalnej i Stacji Meteo - wkurzające to jest, że nie da się ciężarówką, a przy samej stacji wciąż jest sajgon z wynurzonymi.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...