Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Death Stranding

Rekomendowane odpowiedzi

To jest limiter fps, ograniczasz sobie fps do określonego stanu, ja u siebie po prostu ustawiłem 144, czyli maks monitora i tyle, nie ma co nad tym myśleć i rozkminiać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czy można jakoś ustawić żeby wyskakiwala mi informacja, że ktoś właśnie dał mi lajka? 

Albo zobaczyć kto i za co mi go dał? Jednie co widzę to to ile w sumie mam lajków od graczy i tyle a nawet nie wiem za co dostałem :/

Ok już wiem wszystko :)

Inni gracze sa przydzielani do mojego świata losowo czy na czym to polega? 

Edytowane przez john_007

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nic nie grzebałeś to domyślnie po lewej stronie gdzieś po środku są wyświetlane.

W Bridges Link masz więcej informacji od kogo ile dostałeś, ale nie ma za co (co ma sens, bo lista była na kilka tyś stron :E )  Tam także masz więcej statystyk. 

Sam chciałbym to wiedzieć. :D Chyba też jest ograniczona ilość graczy na dany świat. W BL widzę praktycznie ciągle tych samych graczy i nie jest ona zbyt długa.  Co się staje jak ktoś przestaje już grac to nie wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i koniec jak dla mnie świetna gra a tym bardziej główny wątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

t65id6jkswzq_t.jpg

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?! Kupiłem normalny klucz na allegro w sklepie za 199 zł. Heeelp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda jak klucz do wersji recenzenckich? Dziwne... Chyba, że opis na Steam jest uniwersalny i dotyczy też kluczy z lewej dystrybucji zakupionych np. na dane z kradzionych kart kredytowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, john_007 napisał:

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?! Kupiłem normalny klucz na allegro w sklepie za 199 zł. Heeelp

Zależy, czy był to normalny sklep czy raczej "sklep".

Jak wyżej, pisz do sprzedawcy. Nie powinien raczej robić problemu w takiej sytuacji jeśli jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"sklep" od 2 miechów, "z 99986 sztuk"   dobre, nie ma to  jak legalny sklep😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, john_007 napisał:

t65id6jkswzq_t.jpg

Jawny walek a nie legal sklep. Dziwie sie ze kupujesz na targu klucze gdzie legalnie mozna miec w podobnej cenie.

https://www.cdkeys.com/death-stranding-pc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze lepsza stronka🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio kupowałem na cdkeys gre która ostatecznie nie kupiłem bo bank wykrywal to jako zagrożenie czy coś. Pozatym może za szybko z osądzeniem? A to że sklep ma 2 miesiące o czym ma świadczyć to już ludzie nie mogą zakładać sklepów w 2020? Czekam na odpowiedź, mam nadzieję jak najszybszą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cdkeys nie jest to tak legalny jak GMG, ale to oni sprzedają klucze, a nie aukcja jak allegro, g2a, kinguin itp.
Kupiłem kilka gier na cdkeys, nawet preorder PES19, np w PES19 podali, że będzie to najlepsza edycja, ale klucz aktywacyjny był dla podstawki, napisałem do nich i oddali 5funtów, więc gra wyszła jeszcze taniej :)
Cdkeys jest w porządku, nigdy na łowcachgier nie przeczytałem by coś było nie tak, czy na reddit, a te kilka gier co kupiłem do dziś z konta steam mi nie zniknęły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to normalny sklep nie robiacy zadnych walkow i ma dobra renome od lat. I nie ma zadnego problemu ze klucz nie dziala czy ze zwrotem. Allegro, g2a, kinguin to sa zwykle bazary gdzie sprzedaje kazdy i platforma tylko posredniczy nie odpowiadajac za sprzedany klucz a 20zl drozszy jest klucz na GMG. Nie ma sie co lasic na 10-20zl i kupowac na allegro.

17 minut temu, john_007 napisał:

Ostatnio kupowałem na cdkeys gre która ostatecznie nie kupiłem bo bank wykrywal to jako zagrożenie czy coś. Pozatym może za szybko z osądzeniem? A to że sklep ma 2 miesiące o czym ma świadczyć to już ludzie nie mogą zakładać sklepów w 2020? Czekam na odpowiedź, mam nadzieję jak najszybszą. 

Legalne klucze nie wygasaja od tak ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o legalność w formie, że są dystrybutorem gier danej firmy, oni zapewne mają klucze które nie mają locka, ja raz dostałem skan jakby to było z pudełka, klucz mógł być z tańszego regionu, ale bez blokady aktywacji i bez blokady grania itd. Ale jakbym miał wybrać allegro od kogoś "mniej znanego", a cdkeys to wolę cdkeys.

Z drugiej strony oby wszystko poszło pomyśli z tym kodem od gry

Aktualnie najniższa cena to 178zł na wingamestore według łowców.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jest eneba, gdzie DS jest za 180 zł. Na portalach jak łowcy gier lub pepper nie skarżą się na ten sklep.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eneba to też portal jak allegro, kinguin czy g2a, bo widać że jak się wejdzie na daną grę to ma się różnych użytkowników którzy sprzedają daną grę. Kupiłem tam coś, ale to nadal jest portal który pośredniczy i nie masz pewności odnośnie sprzedającego, tylko tyle ile ma pozytywów itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi