Skocz do zawartości
kryndor

otwórz to ważne- rekrutacja alpha i beta testerów- ksiązka.

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

nareszcie zostałem odbanowany Mysle ze najbardziej pasuje tutaj film który mnie doskonale opisuje :

 

 

"jest słaby i wiele zapomniał....ale zyje...powrócił."

 

 

 

Niestety mam złe wieści. Nie bede sie rozwodzić, bo mam mało czasu ( Jestem bardzo zajętym człowiekiem) ale powiem tyle, że wykruszył mi się skład alpha i beta testerów, a z racji bana ( podziękujcie moderatorowi) nie mogłem rekrutować nowyych, wiec niestety kolejna obsuwa...ale naprawdę sie staram i naprawde ją pisze, oto temat z 2016 roku https://forum.pclab.pl/topic/1130067-przykro-mi-mam-dla-ciebie-zle-wiesciksiazka/ i są starsze, więc czekajcie, bo tolkien tez pisał 9 lat swoją biblie.

 

Stąd ogłaszam nabór na alpha i beta testerów do mojej ksiązki. Wszelkie propozycje proszę zgłaszać tutaj lub za pośrednictwem prywatnej wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy ta książka będzie w końcu? :hmm:

 

Niema książki więc jednak znowu ban...

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy ta książka będzie w końcu? :hmm:

Nawet kryndor sam nie wie,kiedy wyda książkę.

 

Niema książki więc jednak znowu ban...

Zapewne tak będzie,nie wnikam w to co było wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety rok temu premiera była przewidziana na 28 października i przszedł GM i mnie zbanował na rok to nie wiem jak ja w ogóle miałem zacząć swjoą kampanie reklamową, oglaszać meet upy itp.

wiec musze wszystko ogarnaić od nowa... Dlatego wstępna premiera dopiero oglosze jak ogarnę ekipe do pomocy tworzenia mojego dzieła, więc tutaj możecie zgłaszać propozycje.

 

Ale ksiazka jest już prawie na finiszu, więc to kwestia tylko własnie ogarnięcia odpowiedniej ekipy i można publikować.

Edytowane przez kryndor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś ma pytania co do mojej książki, bądź ma jakiś biznes to zamieszczam moje gg : 62816540

 

Z całym szacunkiem ale czy Ty jesteś poważny?

 

Tak...mogę być alfa czy tam beta testerem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana i nie wyciągnąłeś z tego lekcji? Na dzień dobry dajesz linka do jakiejś gry i jeszcze porównujesz się do jednego z najlepszych pisarzy? Megalomanii ciąg dalszy.

 

Nie umiesz tworzyć własnych filmów reklamowych.

Nie masz nawet fanpage, od czego zaczyna każdy debiutant.

Nie masz fragmentu powieści.

Robisz nabór na beta testerów? Serio? Wiesz w ogóle, jak to działa? Albo płacisz recenzentowi minimum 600 zł i on pisze za jakiś czas kilka stron recenzji, albo wysyłasz do 20 osób i się modlisz, by chociaż 3 zechciały tekst przeczytać ZA DARMO.

 

Proponuję bana na kolejny rok. Z litości może być pół roku. I krótka piłka: fragment dostępny w sieci albo kolejna przerwa.

 

Btw. Michalak czy Mróz też są zajętymi ludźmi, ale potrafią napisać powieść na ponad 300 stron w miesiąc (mniejsza o jakość, ale książka jest). Jak masz problem z czasem, to nie musisz pisać kolubryny na 30 arkuszy, wystarczy coś na 5.

 

mnie zbanował na rok to nie wiem jak ja w ogóle miałem zacząć swjoą kampanie reklamową, oglaszać meet upy itp.

 

Wraz z banem na PClabie masz bana w całym internecie?

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiesz tworzyć własnych filmów reklamowych.

Nie masz nawet fanpage, od czego zaczyna każdy debiutant.

Nie masz fragmentu powieści.

Z fragmentem powieści to można póki co bez reklamy odpuścić.

Ale przy filmach reklamowych i fanpage jestem jak najbardziej za!

 

Wraz z banem na PClabie masz bana w całym internecie?

Nie wiem czy w całym internecie zyska szacunek,ale na pozostałych forach komputerowych kryndor nie jest mile widziany.

Crav Maga

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fragmentem powieści to można póki co bez reklamy odpuścić.

Ale przy filmach reklamowych i fanpage jestem jak najbardziej za!

 

Chodziło mi o autoprezentację, jak to robi na YT np. Krzysztof Piersa. Najpierw zbiera się bazę czytelników (publikując jakieś fragmenty, mapki, rysunki, ciekawostki, itd.), potem daje im produkt. On nawet zamówił pluszowego bohatera swojej powieści, z którym jeździł na spotkania autorskie przed premierą. A każde spotkanie to jest kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję bana na kolejny rok. Z litości może być pół roku.

 

Absolutnie nie! Dla mnie większą wartość rozrywkową mają posty kryndora niż sama książka. Jest dobry w tym co robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam. Tylko nie wiem czy stopień zaangażowania czy uszkodzenia mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma książki, więc proponuję bana, do wydania książki.

 

W ogóle liczysz, że ktoś Ci pomoże? Polecam nie te forum, ale coś jak forum-trol.pl czy forum rybnik.com.pl

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma książki, więc proponuję bana, do wydania książki.

Lepiej nie,bo znowu ekipa testerów u niego się wykruszy i wróci do punktu wyjścia.

Ja alpha czy beta testerem nie będę - w literaturze jestem kompletnie tak samo zielony co niektórzy na sprzęcie komputerowym ;)

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne widzę że pierwsi zazdrośnicy jużprzyszli, w tym mój naczelny hejter altair, który od 2015 czy 2014 ostro hejtuje mnie i moją twórczość, bo wychodzi na to że nic nigdy ciekawego nie napisał, to jak znajduje się ktos taki jak ja,co pisze hit to już odrazu zazdrości. Ja ci tylko powiem kolego, że moją ksiązkę już czytał kawałeczek nawet sam Bono i mówił że spoko tylko żeby interpunkcje poprawic, więc co ty człowieku możesz wiedzieć. Jak tak abrdzo cie ciekawi moja ksiązka to zaprasazm zgłoś się jako alpha i beta tester to ci będę wysyłać urywki.

 

 

hahahah typie, co ty mnie tak altair pouczasz, widze ze jesteś ekspertem od ksiązek, to moze podziel się co ty wydałęś że tak świetnie się znasz, bo wydaje mi się ze nic.

 

i jesli cie to tak ciekawi to wiem czym zajmują sie alpha i beta testerzy, są to ludzie którzy mają wyszukiwać bugi w książce ( interpunkcje, błedy składniowie itp.

 

 

i jak gościu myslisz ze 600zł trzeba płacić to się mylisz, bo ja znam pełno osó, którzy zajmują się zawodowo czytaniem książek i są skłonni za darmo testować byleby mieli okazje mieć zajrzeć do mojej ksiegi askabanu.

Zresztą co sie bede powtoarzać, wszystko już napisalem wtematach sprzed kilku lat. Ja idę się zajmować tworzeniem soundtracki do ksiązki i nie chce mi sie tobie więcej odpisywać, .

Edytowane przez kryndor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłbym popcorn, ale obawiam się ze nie potrwa to aż tak długo :lol2:

 

9788366242210.jpg

 

Mam tytuł do twojej: "kryndor życie jak gra"

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz z banem na PClabie masz bana w całym internecie?

:thumbup::E:thumbup::E

mnie i moją twórczość,

Twoją twórczość? KLIK Mógłbyś podać swój dorobek? tytuły?

No chyba że chodzi o "bycie kreatywnym" np: aktywno-kreatywne trollowanie ;) to zobaczymy co z tego wyjdzie.

Czy będzie wesoło

, czy może jednak "pokaż książkę... nie... no pokaż... NIE!... rozdział? NIE!.... jedną kartkę? !!!NIE NIE NIE!!!

 

Runda 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tytuł do twojej: "kryndor życie jak gra"

Nawet dobry tytuł :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby czegoś zazdrościć, to najpierw musi być czego. A ty kompletnie nic nie zaprezentowałeś na tym forum. Ban to nie wina moderatora, ale licznych użytkowników, którzy cię raportowali za całokształt. Nie hejtuję, tylko daję merytoryczne wypowiedzi. A że nie jest to głaskanie po głowie? Na chwalby trzeba sobie zasłużyć. Kto gdzie pracuje nie ma nic tu do rzeczy.

 

Na czytanie fragmentów teraz nie mam czasu. Możesz wysłać coś na prw w przyszłym roku.

 

:thumbup::E:thumbup::E

 

 

A jak! :E

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może pomożemy Kryndorowi?

Ja mogę robić za księgowego, tylko Kryndor masz jakiś wkład własny? Czy trzeba Cię jakiś finansowo wesprzeć? Jak tak to dawaj na jakieś crowdfundingi i wklejaj linka.

 

Pomożemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci tylko powiem kolego, że moją ksiązkę już czytał kawałeczek nawet sam Bono i mówił że spoko tylko żeby interpunkcje poprawic, więc co ty człowieku możesz wiedzieć.

Trochę więcej tych uwag było niż tylko interpunkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łee. Myślałem, że Bono z U2.

A, nie? :o:lol2:

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam. Tylko nie wiem czy stopień zaangażowania czy uszkodzenia mózgu.

Med-pcim-lab proponuje klasyfikację: Histrioniczne zaburzenia osobowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem tak psy szczekają a karawana jedzie dalej, nie bede odpisywać trollom bo znowu dostanę bana. Jak ktoś chce składać podanie to wiecie co zrobić i tyle. Podania proszę składać według następującego wzoru:

 

Ranga:

Nick:

Wiek:

Coś o sobie (wasze pasje, hobby, osiągnięcia):

Podaj swój staż (ile interesujesz się literaturą, jakie książki przeczytałeś i co o nich sądzisz):

Czy kiedykolwiek zajmowałeś się rolą "beta-testera", czy masz w tym jakiekolwiek doswiadczenie?:

Ile czasu dziennie możesz wspomagać mój projekt?:

Czy posiadasz TS3, Discord albo Skype i sprawny mikrofon? (wystarczy tylko jeden z wcześniej wymienionych komunikatorów

Końcowa ocena z języka polskiego/matury

 

 

I wiek wymagany to minimum 18 lat bo ksiązka jest pełna brutalnych i soczystych opisów walki,a nawet sexu.

Edytowane przez kryndor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Dodatkowo, nawet w 1440p z rt/pt bardzo szybko się zapycha cały vram w 4070ti.
    • No więc sytuacja wygląda tak, że spadł na mnie zakup i instalacja nowego routera do routera SIM na wieś. Została zamontowana antena - jeśli się nie mylę jest to Signaflex XRANGE 2x48 dBi. Zanim przejdę do rzeczy to jeśli ktoś jest w stanie określić czy ta antena jest w ogóle warta czegokolwiek, to dzięki za info. A, końcówki to bodajże 2x SMA. No i tutaj pojawia się pytanie - jaki router do takiej anteny wybrać? Musi to być router na kartę SIM - jest już takowa zakupiona w Play. Moim największym problemem jest zrozumienie, skąd mam wiedzieć po opisie routera czy podłączę do niego antenę. Który parametr to sugeruje? Czy jeśli router ma po prostu antenki, to można je zawsze wykręcić i podłączyć kable? Przyznam, że nie mam w tym temacie żadnego pojęcia. Kolejne pytanie, jeśli w ofercie Play jest dostęp do 5G i antena też obsługuje 5G, to router też musi mieć 5G, czy wystarczy sama antena?   Będę wdzięczny za wskazówki dotyczące zakupu routera i ogólnie na temat stawiania tej sieci. Jak brakuje jakichś informacji to podam. 
    • @MarioDee właśnie u siebie sprawdzałem. Gdy w opcjach zasilania mam ustawione Wyłącz monitor = nigdy i jak włączę test w CB23 i wyłączę monitor przyciskiem, a za około 30 sekund włączę to nic się nie zawiesza. Jeśli ustawię w opcjach zasilania Wyłącz monitor = 1min i jak włączę test w CB23(multi core), a następnie poczekam tak z 1min15sek.(monitor się wyłączy sam po 1min.) i ponownie włączę(poruszając mysz) to przez jakieś 10 sekund widzę, że czas w CB23 nie odlicza się i obrazek nie zmienia się, ale po chwili wszystko wraca do normy (czas przeskakuje w dół o tyle o ile był chyba wyłączony monitor programowo). Jednak cały czas test był wykonywany bo wentylatory grały tak jak przy włączonym monitorze. @MarioDee jak u ciebie wygląda "zawieszenie CB23"? Wyskakuje błąd?
    • Odpowiedź wysłano o 16:59 przez pracownika z pokolenia Z.
    • Czy jest sens zabierać się za streamowanie gier w jakości 1080p na Youtube skoro mieszkam na wiosce, gdzie nie mam światłowodów i musiałbym streamować za pomocą internetu mobilnego?  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...