Skocz do zawartości
kryndor

otwórz to ważne- rekrutacja alpha i beta testerów- ksiązka.

Rekomendowane odpowiedzi

A twoje wpisy są niczym innym jak hejtami. Dlaczego nie hejtujesz więc CD REed, za to, że wykorzystali te same zdania?

Poza tym znalazłeś jedno, najbardziej oczywiste zdanie ( które miało zostać znalezione, bo to easter egg) i to plagiat?

 

 

To dlaczego raper Kartky wykorzystał w swioim utworze cały REFREN autoristwa rapera Guzior? To też plagiat? Poza tym co to za plagiat, przecież opisy są moje, a to jest tylko zdanie wypowiedziane przez bohatera i to wcale nie jakieś unikalne, to nie żadna sentencja życiowa. To po prostu "bij kto w bogi wierzy". To jak ktoś napisał zeby bił kto w boga wierzy to już nikt inny nie może tak napisać? WTF? xd

Edytowane przez kryndor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kryndor @Sary

Uspokoić się!

Zaraz będą reporty leciały,jak się nie uspokoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że kiedyś za bezmyślny spam się banowało, a teraz pozwala się trollowi rozmawiać ze sobą na różnych kontach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mnie to zdenerwowało jak ciężko nad czymś pracuje, a koleś nie potrafi odróżnić plagiatu od easter egga. A raczej potrafi, ale widzi ze jest mega dobry trailer, to hejtuje mnie. Czy według was fraza "bijcie kto w bogi wierzy" oznacza, że jest plagiatem Sienkiewicza? Zaznaczam że nie ma tam ani jednego zdania wspólnego z tą książką, jedynie ta fraza, która jest nawiązaniem.

 

Poza tym nigdzie nie ukrywam że to jest nawiązanie do tej ksiązki. Wręcz o tym otwarcie pisze i nie przypisuje sobie autorstwa zdania "Bijcie kto w bogi wierzy", mimo że każdy, dosłownie każdy mógł wpaść na podobne zdanie, to nie jest nic unikalmnego.

Edytowane przez kryndor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A twoje wpisy są niczym innym jak hejtami. Dlaczego nie hejtujesz więc CD REed, za to, że wykorzystali te same zdania?

Poza tym znalazłeś jedno, najbardziej oczywiste zdanie ( które miało zostać znalezione, bo to easter egg) i to plagiat?

 

 

 

Nie ma żadnego hejtu jest tylko wytkniecie ci błędów itd. Jeśli CDP czegoś użył, to na pewno miał do tego prawa i nie oparł na tym całej swojej produkcji. Nie zebrał setek tekstów, nie wrzucił do mixera, nie zmiksował i nie przedstawił tego jako swoje!

 

To dlaczego raper Kartky wykorzystał w swioim utworze cały REFREN autoristwa rapera Guzior? To też plagiat? Poza tym co to za plagiat, przecież opisy są moje, a to jest tylko zdanie wypowiedziane przez bohatera i to wcale nie jakieś unikalne, to nie żadna sentencja życiowa. To po prostu "bij kto w bogi wierzy". To jak ktoś napisał zeby bił kto w boga wierzy to już nikt inny nie może tak napisać? WTF? xd

 

Widzisz raperzy akurat słyną z muzyki na kradzionych bitach a jeśli używają tez czyichś tekstów, to za zgodą ich "właścicieli", z odpowiednią adnotacją na płycie.

 

Przy twoich tekstach żadnych informacji nie było. Jedna wielka mieszanka przeróbek z dodatkami

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A raczej potrafi, ale widzi ze jest mega dobry trailer, to hejtuje mnie.

Bez urazy,ale ciebie i twoich testerów będzie czekać dużo pracy,jak książka ma być hitem,jak tak twierdzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy, czyli ja oparłem CAŁĄ swoją produkcję na zdaniu "bijcie kto w bogi wierzy"?

 

DObra gościu, widocznie moja ksiązka jest plagiatem, a raczej teaser, więc musiałem to usunać, w końcu to jest plagiat.

 

Ludzie, użyłem zdania "bijcie kto w bogi wierzy", to samo mówi koleś w potopie, więc ksiązka jest plagiatem potopu sienkiewicza, przepraszam, splagiatowalem cały ten utwór, fabułę, pomysł, opisy ahahahahhaha.

 

Już nikt nie ma prawa użyć zdania "bijcie kto w bogi wierzy", bo to jest plagiat, no niestety, unikajcie tego frazesu.

 

Podziękujcie jak zwykle Saremu za usunięcie teasera, kto miał okazje zobaczyc to zobczył, kto skopiował to ten sobie skopiował i tyle.

 

PS.

 

 

"Nie można też nikomu zabronić stosowania tych samych lub bardzo podobnych zwrotów, wyrazów, zabiegów stylistycznych. Prawo autorskie chroni więc tak naprawdę treść, a nie to jak została ona technicznie zapisana."

 

 

ale racja, to jest plagiat :)

Edytowane przez kryndor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kryndor @Sary

Uspokoić się!

Zaraz będą reporty leciały,jak się nie uspokoicie.

:hmm: Ke?? Za co? Za to ze wypowiadam swoje zdanie na temat "twórczości" kryndora? ba! Nawet nie na temat jego twórczości, tylko przeróbek z dodatkami? W dodatku w dziale "Dyskusje na tematy różne" ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podziękujcie jak zwykle Saremu za usunięcie teasera, kto miał okazje zobaczyc to zobczył, kto skopiował to ten sobie skopiował i tyle.

 

PS.

 

 

"Nie można też nikomu zabronić stosowania tych samych lub bardzo podobnych zwrotów, wyrazów, zabiegów stylistycznych. Prawo autorskie chroni więc tak naprawdę treść, a nie to jak została ona technicznie zapisana."

 

 

Zieew...kryndor...pro tip dla Ciebie:trochę dystansu do siebie a nie obrażasz się jak panienka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-przeróbki z dodatkami

-brak argumentów, poza tym że jedno zdanie występuje w potopie, które jest najbardziej znane i miało być dostrzeżone i co najważniejsze- NIGDZIE NIE UKRYWAM, ŻE JA TO WYMYŚLIŁEM.

 

 

Czyli jak użyję zdania "Sary, ja jestem twoim ojcem", to rozumiem że to jest plagiat gwiezdnych wojen? To samo mówi Dark Vader!!

Edytowane przez kryndor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że kiedyś za bezmyślny spam się banowało, a teraz pozwala się trollowi rozmawiać ze sobą na różnych kontach.

 

Nie ! Błagam :E

Czemu usuwac ? Panuje wzgledna kultura :)

Ew. przeniesc do "Humor" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ! Błagam :E

Czemu usuwac ? Panuje wzgledna kultura :)

Ew. przeniesc do "Humor" ;)

Proponuje Śmietnik

 

Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc Sary, jestem twoim ojcem.

 

A teraz czekam za pozew za splagiatowanie gwiezdnych wojen ( to samo mówił dark vader do luka skywalkera w filmie gwiezdne wojny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy, czyli ja oparłem CAŁĄ swoją produkcję na zdaniu "bijcie kto w bogi wierzy"?

 

DObra gościu, widocznie moja ksiązka jest plagiatem, a raczej teaser, więc musiałem to usunać, w końcu to jest plagiat.

 

Ludzie, użyłem zdania "bijcie kto w bogi wierzy", to samo mówi koleś w potopie, więc ksiązka jest plagiatem potopu sienkiewicza, przepraszam, splagiatowalem cały ten utwór, fabułę, pomysł, opisy ahahahahhaha.

 

Już nikt nie ma prawa użyć zdania "bijcie kto w bogi wierzy", bo to jest plagiat, no niestety, unikajcie tego frazesu.

 

Podziękujcie jak zwykle Saremu za usunięcie teasera, kto miał okazje zobaczyc to zobczył, kto skopiował to ten sobie skopiował i tyle.

Chłopie to był tylko pierwszy z brzegu fragment, myślisz ze mi się chciało dalej przebierać wszystko? Czuć tam tez było np. Przygody dobrego wojaka Szwejka i Szanty! Nikt mi nie płaci za to, by przerabiać ten cały "teaser" zwłaszcza ze nie bardzo się go dało czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy, czyli ja oparłem CAŁĄ swoją produkcję na zdaniu "bijcie kto w bogi wierzy"?

Nie o to chodzi.

Ten teaser jeśli chodzi o spójność wydarzeń,jest bardzo niespójny(jeden fragment mówi tak a tak,drugi o całkiem czym innym,trzeci też zupełnie co innego).

Szczerze to mistrzem w literaturze nie byłem i nie będę.Ale tu do analizy teasera przydałby się profesjonalny pisarz,ale takiego pisarza na forum niestety nie mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc Sary, jestem twoim ojcem.

 

A teraz czekam za pozew za splagiatowanie gwiezdnych wojen ( to samo mówił dark vader do luka skywalkera w filmie gwiezdne wojny).

:lol2: Tyle ci powiem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygody dobrego wojaka Szwejka i Szanty!

 

Nawet nie wiem co to jest za ksiązka, nigdy tego nie czytałem. Tak jak sądziłem, nie masz argumentów by poprzeć, więc najwygodniej jest poweidzieć "nikt mi za to nie płaci". Co to za krytyka bez argumentów.

 

I jak się odniesiesz do słow, ze jestem twoim ojcem? Też właśnie to splagiatowałem?

 

 

@Splendor97

 

Na tym polegają teasery, że nie są spójne. Tak jak tutaj:

 

co chwile inne ujęćie. Chcecie spójności, to poczekajcie aż wydam gameplay z ksiązki, to całęgo questa wam udostepnię.

Edytowane przez kryndor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kryndor,dlaczego usunąłeś teaser? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem, gdyz niestety Sary mnie nakrył na plagiacie, uzyłem tam zdania " Bijcie kto w bogi wierzy", a jak powszechnie wiadomo to samo zdanie wystąpiło w dziele Sienkiewicza "Potop", ( co sam zaznaczyłem i nigdzie nie kryłem, że nie ja to wymyśliłem, bo to jest easter egg ) więc mój teaser jest całkowitym plagiatem tejże twórczosci. Nikt nie ma prawa w żadnym swoim dziele użyć "Bijcie kto w bogi wierzy".

 

Tak samo nikt nie ma prawa w swojej książce o sparcie napisać "This is sparta", bo to samo mówił Leonidas. Nikt nie ma prawa użyć "Ja jestem twoim ojcem", bo to było w gwiezdnych wojnach. Tak więc uważajcie ludzie.

Edytowane przez kryndor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie spójności, to poczekajcie aż wydam gameplay z ksiązki, to całęgo questa wam udostepnię.

Gameplay?

Trailer wydaj lepiej za jakiś czas.

 

@Sary

Chciałem zapobiec wszelkim kłótniom.

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? A może to ty bardzo szybko Usunąłeś te wypociny by przypadkiem ktoś się czegoś nie doszukał? Ja ci dałem pierwszy z brzegu przykład i to w zupełności wystarczy by stwierdzić ze nie ma sensu czytać tego dalej. Tak jak tez pisałem sam się przyznałeś tylko nazwałeś to "eastern eggami" Dla mnie to śmieszne. skopiować kilka różnych tekstów, zmiksować ze sobą dosypać przypraw a jak ktoś zwróci uwagę na szczegóły, powiedzieć ze "to nie, nie kopia to inspiracja i luźny eastern egg" :lol2:

 

 

"wszystko połknąłeś, strawiłeś, wys*łes i prezentujesz to jako materiał twórczy."

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://demotywatory.pl/4872475/BIJ-KTO-W-BOGA-WIERZY

 

 

 

Tak jak widać, autor tego demota również splagiatował twórczość sienkiewicza. Przecież to nie jest żadne prapolskie zawołanie :)

 

 

@Sary

 

Przecież miałes ponad godzinę czasu na doszukanie się czegoś. Mogłeś to nawet skopiowac, zapisać na dysku. Sam napisałem od razu po wyjśćiu trailera, że jesli coś jest plagiatem, to proszę mi to znaleźc i napisac. Tego nei zrobiłeś, więc wiesz.

 

 

"|Tak jak tez pisałem sam się przyznałeś tylko nazwałeś to "eastern eggami" Dla mnie to śmieszne. skopiować kilka różnych tekstów, zmiksować ze sobą dosypać przypraw a jak ktoś zwróci uwagę na szczegóły, powiedzieć ze "to nie, nie kopia to inspiracja i luźny eastern egg" :lol2:"

 

 

 

 

"Rzecz pewna : bo gdy spoglądam wam w twarze,

U najbiedniejszych mizeraków nawet

Widzę w źrenicy iskrę szlachetności.

Rwiecie się, widzę, jak charty ze smyczy :

Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy,

I grzmij : “Bóg, Anglia, Król i święty Jerzy!”"

 

SZEKSPIR

 

 

Ej sary to moze ja to od szekspira skopiowalem, a nie od sienkiwicza? A moze szekspir tez skopiowal od sienkiwicza?

 

 

Kilka to conajmniej 3. Ty odnalazłes jedno zdanie, które nawet nie jest plagiatem, a prapolskim zawołaniem. Jak napisałem ci żebyś odszukał resztę, to "nie bo nie mam czasu". Bardzo wygodna wymówka dla "Kurcze, pomylilem sie, jednak sam wszystko pisałeś".

 

Czyli tak naprawdę trailer był mega dobry, nie możesz się pogodzić że tak świetnie umiem pisac, więc uważasz że to skopiowałem, ale niczego nei znalazłeś.

 

Wiesz że pisanie że coś jest plagiatem, nie operując przy tym dowodami, to jest oszczerstwo? Bo nie masz czasu by udowodnić mi swoją racje, ale czas żeby się ze mną wykłócać, to już masz. Bardzo zajęty z ciebie człowiek.

 

 

 

 

"Ja ci dałem pierwszy z brzegu przykład i to w zupełności wystarczy by stwierdzić ze nie ma sensu czytać tego dalej."

 

 

Właśnie nie dałeś przykładu. Zdanie "bij kto w boga wierzy" NIE jest plagiatem. Dalej czekam aż znajdziesz jakiś przykład.

Edytowane przez kryndor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy permbana dla kryndora!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://demotywatory.pl/4872475/BIJ-KTO-W-BOGA-WIERZY

 

Tak jak widać, autor tego demota również splagiatował twórczość sienkiewicza. Przecież to nie jest żadne prapolskie zawołanie :)[/quote

 

 

Autor tego mema umieścił to w formie żartu w dziale humor a nie prezentował go jako swoją twórczość

 

Przecież miałes ponad godzinę czasu na doszukanie się czegoś. Mogłeś to nawet skopiowac, zapisać na dysku. Sam napisałem od razu po wyjśćiu trailera, że jesli coś jest plagiatem, to proszę mi to znaleźc i napisac. Tego nei zrobiłeś, więc wiesz.
Kilka to conajmniej 3. Ty odnalazłes jedno zdanie, które nawet nie jest plagiatem, a prapolskim zawołaniem. Jak napisałem ci żebyś odszukał resztę, to "nie bo nie mam czasu". Bardzo wygodna wymówka dla "Kurcze, pomylilem sie, jednak sam wszystko pisałeś".

 

Wystarczyło mi ze złapałem cie na jednym, nie musiałam nic szukać dalej, do tego zrobiłem to na twoją prośbę. Sam napisałeś by pokazać ci książkę z ktorej zostało to zaczerpnięte.

 

Czyli tak naprawdę trailer był mega dobry, nie możesz się pogodzić że tak świetnie umiem pisac, więc uważasz że to skopiowałem, ale niczego nei znalazłeś.

 

Nie nie był. i nie jest to tylko moje zdanie, wystarczy się cofnąć i poczytać inne opinie. Żyj dalej w świecie swoich fantazji.

 

Wiesz że pisanie że coś jest plagiatem, nie operując przy tym dowodami, to jest oszczerstwo?

 

Moralny plagiat, poza tym jak już napisałem, sam się do tego przyznałeś, tylko nazwałeś to jak to nazwałeś!

 

 

Właśnie nie dałeś przykładu. Zdanie "bij kto w boga wierzy" NIE jest plagiatem. Dalej czekam aż znajdziesz jakiś przykład.

 

Zapomniałeś już ze sam się przyznałeś ze wziąłeś to z potopu i nazwałeś to eastern egg? No to ci przypomnę:

 

Wiem, bo to jest easter egg do tej ksiązki, myslalem ze to oczywiste. Dokladnie inspirowalem się tym :

gdzie we fragmencie żołnierz krzyczy "Bij kto w boga wierzy".

A reszta zdania, opis itp. jest już mój, więc w czym rpbolem?

 

Raper Guzior napisał piosenkę, w której refren jest "Suko, przynosisz same kłopoty..."

Inny raper równiez nagrał piosenkę ; https://genius.com/Kartky-new-toronto-lyrics

 

gdzie w końcówce też mówi DOKŁADNIE to samo co raper guzior. To jest easter egg, a nie żadne zgapienie.

 

To tak jak wziąć fragment czegoś, dopisać do tego 3 słowa i uważać się za autora!

 

Ale pomijając już to, to dalej nie jest to nic dobrego a już na pewno nie HIT! O czym ci już tutaj nie jedna osoba napisała!

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...