Skocz do zawartości
KajtekF1

Iphone SE-wymiana wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy w domowych warunkach jest możliwość samodzielnej wymiany wyświetlacza,na Allegro są one sprzedawane z kompletem narzędzi?

Robił to ktoś i może podzielić się uwagami lub wentualnie polecić jakiś dobry serwis z Katowic lub Mysłowic?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w iphone 5, se akurat nie jest trudno zmienić wyświetlacz. Na yt znajdziesz filmiki, żeby sprawdzić czy dasz radę. Potrzebujesz tylko wkrętak pentalobe 0.8, torxy, przyssawkę (to pewnie wszystko jest w zestawie) no i sam LCD. Zajmie Ci to 10-20 min, uważaj tylko na taśmę od Home.

Kup jakiś lepszy zamiennik, abyś nie był zły na jasność i niepasujące mocowania głośnika, home oraz czujnika światła/zbliżeniowego.

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy w domowych warunkach jest możliwość samodzielnej wymiany wyświetlacza,na Allegro są one sprzedawane z kompletem narzędzi?

Robił to ktoś i może podzielić się uwagami lub wentualnie polecić jakiś dobry serwis z Katowic lub Mysłowic?

Pozdrawiam

 

wymieniałem wyświetlacz samodzielnie - zakładając że kupisz fullset czyli szkło/digi + ekran to nie masz za bardzo co zepsuć, uważaj tylko na taśmy bo jak je złamiesz to wyświetlacz do wyrzucenia

Edytowane przez KaroloBC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,a TEN wyświetlacz nada się,jak rozpoznać który zamiennik jest lepszy a który gorszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tutaj kupuję jak widzę, że klient wybredny.

A jak mu wszystko jedno, ma być tanio to tutaj

 

nie jest to reklama z mojej strony tylko podlinkowałem 2 sprzedawców gdzie nie zdarzył mi się ubity róg, zgnieciona taśma, krzywo wklejony LCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...