Skocz do zawartości
Choosen2

Fotel do komputera [400-550 zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje fotel gamingowy. Najlepszy jaki można dostać maksymalne do ceny 550 zł.

Jaki byście doradzili? Fotel najlepiej w odcieniu szarości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najwygodniejszy jaki możesz kupić to fotel który spełnia następujące warunki:

 

- siatkowe oparcie (wygodniejsze od zwykłego oparcia i lepsze w okresach letnich)

- klasyczne miękkie siedzisko (a nie siatkowe jak w niektórych modelach) więc nie będzie efektu hamaka czy zapadania się.

- opcja odchylenia siedziska (a nie tylko odchylenia oparcia) co zapobiega zjawisku zjeżdzania z fotela przy odchylonym oparciu w zwykłych fotelach.

 

fotel-obrotowy-ergo-nordhold-skadi-czarny-ziebice-sprzedam-513772535.jpg

 

- zagłówek (przydaje sie jak chcemy sie zrelaksować przy odchylonym mocno oparciu)

 

w tym budżecie będzie cieżko ale spróbujmy znalezc coś co mniej więcej spełnia warunki:

 

Fotel Nordhold Skadi - za około 540 zł

 

Fotel Coco BS HD - 589 zł

 

Fotel biurowy Ergobox - MULTIBLOCK Q - 599 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najwygodniejszy jaki możesz kupić to fotel który spełnia następujące warunki:

 

- siatkowe oparcie (wygodniejsze od zwykłego oparcia i lepsze w okresach letnich)

- klasyczne miękkie siedzisko (a nie siatkowe jak w niektórych modelach) więc nie będzie efektu hamaka czy zapadania się.

- opcja odchylenia siedziska (a nie tylko odchylenia oparcia) co zapobiega zjawisku zjeżdzania z fotela przy odchylonym oparciu w zwykłych fotelach.

 

fotel-obrotowy-ergo-nordhold-skadi-czarny-ziebice-sprzedam-513772535.jpg

 

- zagłówek (przydaje sie jak chcemy sie zrelaksować przy odchylonym mocno oparciu)

 

w tym budżecie będzie cieżko ale spróbujmy znalezc coś co mniej więcej spełnia warunki:

 

Fotel Nordhold Skadi - za około 540 zł

 

Fotel Coco BS HD - 589 zł

 

Fotel biurowy Ergobox - MULTIBLOCK Q - 599 zł

 

A co sądzisz o fotelu Diablo Chairs X-One Horn? Znalazłem na morele za 567 zł. Warty tej ceny? Na internecie znalazłam pozytywne opinie o nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szajs z dermy na max 2-3 lata?

 

Ten gość z youtube Ziemniak czy jakos tak przetestował tego gaminogowego badziewia wagonami chyba i w końcu siedzi na Marcusie z Ikea :lol2:

 

To chyba o czymś świadczy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o fotelu Diablo Chairs X-One Horn? Znalazłem na morele za 567 zł. Warty tej ceny? Na internecie znalazłam pozytywne opinie o nim

 

Napisalem dokladnie wyzej jakie wymagania powinien spelniac dobry fotel wiec przeczytaj z łaski swojej i nie zadawaj głupich pytań przeciez widzisz ze ten Diablo to nie jest taki fotel o jakich ja pisalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzi na markusie bo jest materiałowy, człowiek normalne że się poci. Markus jest bardzo spoko cena/jakość ale wygoda nie jest jakaś super. Kadłubowe (gaming) fotele są wydajniejsze ale nie w eko skórze!

Silver Monkey SMG-450 tkanina i kadłub i cena niczego sobie tylko 5 stówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem dokladnie wyzej jakie wymagania powinien spelniac dobry fotel wiec przeczytaj z łaski swojej i nie zadawaj głupich pytań przeciez widzisz ze ten Diablo to nie jest taki fotel o jakich ja pisalem.

 

Nie zadaje głupich pytań tylko się pytam jak człowieka. Co sądzisz o tym fotelu. Nie musisz się mądrować

 

I po drugie to ty czytaj z łaski swojej wyraźnie. Bo pisałem że szukam fotelu gamingowego a nie biurowego

Edytowane przez Choosen2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Fotele ze skóry ekologicznej nie są takie złe. Sam posiadam jeden z nich a dokładnie SPC Gear SR500. Owszem ciało się poci, ale nie oszukujmy się. Ciało potrafi się pocić nawet bez dotykania jakiego kol wiek materiału i też na krześle z materiału. Tym-bardziej przy 30 stopni. Ja bynajmniej nie utopiłem się na w tym fotelu potem. A mam go już prawie ze 2 lata. Wizualnie wygląda prawie jak nowy. Kółka i mechanizm działają bardzo dobrze. Co do foteli diablo. W swoim przedziale cenowym są dobre i na pewno spełnia twoje oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zadaje głupich pytań tylko się pytam jak człowieka. Co sądzisz o tym fotelu. Nie musisz się mądrować

 

I po drugie to ty czytaj z łaski swojej wyraźnie. Bo pisałem że szukam fotelu gamingowego a nie biurowego

 

w ogole nie odniosłeś się do tego co napisałem tylko wyskoczyłeś z kolejnym pytaniem, wiec całe moje pisanie moge sobie włożyć w buty.

 

słowo "gejmingowy" odnosi się do wyglądu i kolorystyki, bo są fotele siatkowe gejmingowe

 

maxresdefault.jpg

 

oraz fotele biurowe które nie są siatkowe.

 

Fotele biurowe są czesto lepsze jakosciowo niz "gejmingowe" w tej samej cenie.

Moim zdaniem tej fotel który sobie upatrzyłeś jest kiepski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotel jest sprawą indywidualną.

 

ze swojego doświadczenia polecam przejść się do jakiegoś sklepu i posiedzieć na większości konstrukcjach i wybrać odpowiednie.

 

Siedziałem przez prawie rok czasu na signal q-229 - zapowiadał się świetnie. Wygodny, z oddychającego materiału, kubełkowy. Po pół roku z dnia na dzień kondycja moich pleców była coraz gorsza. Pewnego dnia obudziłem się z takim bólem, że nie mogłem wstać z łóżka. Od razu stwierdziłem, że to fotel. W pozycji wyprofilowania fotelu gdy siedziałem ból się powiększał.

 

poszedłem do Ikea, posiedziałem na kilku fotelach i wybrałem śmiesznie tani fotel biurowy FLINTAN. Po kilku dniach moje plecy wróciły do swojej kondycji bez żadnych ćwiczeń/leków.

 

Stąd też polecam fotele z siatką i paskiem naciągającym na plecach.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest ten fotel Trust GXT 706 Rona. Tylko już przerasta mój obecny budżet przeznaczony na fotel. Po drugie " Azakiel" to, że się nie odniosłem do tych foteli co żeś podał powyżej nie oznacza że ich nie obejrzałem i nie przestudiowałem. Po prostu bardziej mnie interesują fotele gamingowe. I dzięki za propozycje.

Podoba mi sie fotel zaproponowany przez "Robocap" Silver Monkey SMG-450. Pytanie tylko czy można do takich foteli dokupować poduszki pod plecy np lędźwiowa? Bo widzę, że ten model jej nie posiada.

 

Fotel jest sprawą indywidualną.

 

ze swojego doświadczenia polecam przejść się do jakiegoś sklepu i posiedzieć na większości konstrukcjach i wybrać odpowiednie.

 

Siedziałem przez prawie rok czasu na signal q-229 - zapowiadał się świetnie. Wygodny, z oddychającego materiału, kubełkowy. Po pół roku z dnia na dzień kondycja moich pleców była coraz gorsza. Pewnego dnia obudziłem się z takim bólem, że nie mogłem wstać z łóżka. Od razu stwierdziłem, że to fotel. W pozycji wyprofilowania fotelu gdy siedziałem ból się powiększał.

 

poszedłem do Ikea, posiedziałem na kilku fotelach i wybrałem śmiesznie tani fotel biurowy FLINTAN. Po kilku dniach moje plecy wróciły do swojej kondycji bez żadnych ćwiczeń/leków.

 

Stąd też polecam fotele z siatką i paskiem naciągającym na plecach.

 

No właśnie w tym sęk, że siedzenie w fotelu kilka minut w sklepie nic nie da. Bo jak sam powiedziałeś, plecy zaczęły cie boleć dopiero po pół roku. Fotel może się wydawać wygodny, ale skutki mogą się pojawić dopiero później.

 

Obecnie posiadam zwykły fotel biurowy z siatką ze sklepu Jusk. Mam go 2 lata. Jakiś bólów pleców nie mam przez nie go, ale moim zdaniem nie jest taki wygodny jak fotel profilowany np właśnie gamingowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najwygodniejszy jaki możesz kupić to fotel który spełnia następujące warunki:

 

- siatkowe oparcie (wygodniejsze od zwykłego oparcia i lepsze w okresach letnich)

- klasyczne miękkie siedzisko (a nie siatkowe jak w niektórych modelach) więc nie będzie efektu hamaka czy zapadania się.

- opcja odchylenia siedziska (a nie tylko odchylenia oparcia) co zapobiega zjawisku zjeżdzania z fotela przy odchylonym oparciu w zwykłych fotelach.

 

fotel-obrotowy-ergo-nordhold-skadi-czarny-ziebice-sprzedam-513772535.jpg

 

- zagłówek (przydaje sie jak chcemy sie zrelaksować przy odchylonym mocno oparciu)

 

w tym budżecie będzie cieżko ale spróbujmy znalezc coś co mniej więcej spełnia warunki:

 

Fotel Nordhold Skadi - za około 540 zł

 

Fotel Coco BS HD - 589 zł

 

Fotel biurowy Ergobox - MULTIBLOCK Q - 599 zł

 

A polecisz jakis skorzany fotel z opcja odchylenia siedziska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skórzanych foteli nie opłaca się - strasznie się człowiek poci an tym, a przy wakacjach i cieplejszych dniach to już w ogóle porażka.

 

Obczaj tego co napisał Robocap:

 

Kumpel ma droższy model Silver Monkey i jest fest dobry, jak na taką cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...