Skocz do zawartości
Gość

Allegro lokalnie - "kupuj bezpiecznie dzięki gwarancji allegro"

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarnijcie sobie licytacje na tym allegro lokalnie w trybie pytania o przedmiot ... Dali przycisk LICYTYUJ, 5 milimetrów od przycisku wyślij wiadomosć :lol2: Właśnie kliknąłem sobie to przypadkiem zamiast napisać, i ciekawe jak mam to teraz wycofać ... Porażka kurna, i oczywiście zadnego potwierdzenia nawet nie wymaga podbicie oferty.

 

SXHCxME.png

 

Jeszcze jak znam życie to teraz będę miał problem z tym i co, albo kupie albo ban? :lol2: :lol2:

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie musisz kupować, allegro samo w regulaminie napisało że wygranie aukcji to fikcja i nie jest równoznaczne z zawarciem umowy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też widziałem ludzie narzekali, nie ma potwierdzenia, i można przypadkowo podbić

Najlepiej przeglądać będąc wylogowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech spadają. Projektant tej strony obok przycisku do włączania komputera powinien miec przycisk 'zabij sie'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego portal toleruje masową sprzedaż drophipingową podrobionych ciuchów i obuwia przez firmy porejestrowane w chinach?

2. Z związku z powyższym: dlaczego raz piszecie, że czekacie na roszczenie marki bo nie jesteście w stanie stwierdzić oryginalności, a drugi, ze usuwacie? Sprzedawca i tak przecież wznawia taką oferte bez problemu. Świeży przykład:

https://www.wykop.pl/wpis/45357027/allegropl-czy-wy-jestescie-powazni-po-kolei-1-dzie/

Jak to jest? Kasa płynie strumieniami z prowizji więc przymykamy oko i pozwalamy dalej wystawiać czy nie?

3. Dlaczego zepchnięto kowalskiego na poboczny portal gdzie nawet powiększanie zdjęć nie działa i w gratisie dowalając 10%. Dobrze wiecie, że kowalski sprzedaje pierdoły od czasu do czasu. 4% od 300zł to 12zł. 10 to już 30. O ile % jest to podwyżka?

4. Dlaczego mając tak potężne narzędzie w postaci wszelakiego rodzaju statystyk jesteście jeszcze bardziej pazerni? Macie ceneo, macie statystyki na allegro, wiecie czego ludzie szukają i wprowadzacie to w trymiga na swój sklep.

5. Kiedy zmiana domeny na sklepallegro.pl - jesteście jej właścicielem od 2003. Może to już najwyższa pora w związku z owymi działaniami?

 

Czekam na gotowce o inicjatywach, działaniach, staraniach, współpracach :E

 

Pozdrawiam

Edytowane przez vcewsm2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro_support to oficjalne konto Allegro. Pozdrawiamy

 

 

Dlaczego nie odpowiedzieliście na moje wcześniejsze pytania.

Dlaczego na stronie pomocy allegro brak informacji dla allegro lokalnie. Wszystko tematy pomocy tycza się allegro dla firm.

 

To że nazwa konta sugeruje że to niby oficjalny support oraz powyższy wpis to żaden dowód.

 

Z drugiej strony allegro pewnie bada teraz reakcje użytkowników na badziew allegro lokalnie. Wyjaśniało by to przyczynę powstania tego konta; chociaż z drugiej strony mogliście założyć konto o byle jakiej nazwie i obserwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualnych zmianach allegro dla mnie umarło śmiercią naturalną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL allegro lokalne ...... :lol2:

Paranoja na całego . Nie długo to osoba prywatna nie będzie mogło dokonać zakupów na allegro bo będzie to 100% servis dla firm .... a i firmy z tego bałaganu uciekają :P

 

Oby to alliexpres jak najszybciej weszło do PL /EU to zaora to allego na samym starcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co jest jeszcze biedne. Pisze się wiadomość do kogoś, a obok malutki przycisk zatwierdzania, za to duży przycisk "licytuj". łatwo się pomylić i zamiast wysłać wiadomość to kliknąć licytuj. Kto to badziewie projektował graficznie?

 

Bardzo mało tam jest w ogóle opcji, do tego drożej niż na normalnym allegro, ja nei wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualnych zmianach allegro dla mnie umarło śmiercią naturalną...

 

moja prawie 20 letnia przygoda z lolegro też się zakończyła w tym miesiącu. nie będę robił za paździocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ode mnie na tym lokalnie gość z drugiego końca Polski rzecz tylko z odbiorem osobistym i cisza. Allegro prowizje zżarło i nie ma możliwości wystąpienia o jej zwrot. Ta ich nowa strona to jakiś żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No drugi dzień jedzie po rzecz za 30zł. Zrobili sobie taki olx tylko że z prowizjami nie do odzyskania, pogięło ich do końca. Niech sobie zmienią nazwę na allegrojanusze.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od tygodnia się z nimi szarpię żeby mi aktywowali te zasr.... Przelewy24 na które kupujący wpłacił mi pieniądze i od tygodnia mam je zamrożone, nie mogę ich wypłacić, bo nie mogę się doprosić aktywacji tego szajsu.

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te firmy tak lubią trochę poobracać kasą zanim wypłacą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ShadowMan wspominał wcześniej, że nie wyśle przelewom dowodu.

 

Jakaś tępa dzida w poznaniu uznała, że skoro payu już nie robi nam pieniędzy (naspers sprzedał tylko allegro+ceneo, payu zostawił dla siebie) to wprowadzimy drugiego pośrednika, podpiszemy odpowiedni kontrakt, przytulimy hajc i będzie fajnie. Nie przewidzieli jedynie, że payu na allegro ma każdy domyślnie jak sprzedaje i do wypłaty wystarczy ping-pong na złotówke, a przelewy24 trzeba aktywować dodatkowo skanem dowodu.

No to co zrobili jakoś ostatnio na dniach? Każdy może ci zapłacić przez przelewy24, nawet jak konto masz nieaktywne i nie chcesz żadnych przelewów24 :E

 

Czekam jeszcze na dotpay, cashbill, ecard, hotpay, tpay i co tam jeszcze mamy - to wszystko włączyć w 'allegro finanse' i wymagać weryfikacji. Od każdego po milionie za wejście na allegro + minimalny % z obrotu środków :lol2:

Edytowane przez vcewsm2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ShadowMan wspominał wcześniej, że nie wyśle przelewom dowodu.

 

Jakaś tępa dzida w poznaniu uznała, że skoro payu już nie robi nam pieniędzy (naspers sprzedał tylko allegro+ceneo, payu zostawił dla siebie) to wprowadzimy drugiego pośrednika, podpiszemy odpowiedni kontrakt, przytulimy hajc i będzie fajnie. Nie przewidzieli jedynie, że payu na allegro ma każdy domyślnie jak sprzedaje i do wypłaty wystarczy ping-pong na złotówke, a przelewy24 trzeba aktywować dodatkowo skanem dowodu.

No to co zrobili jakoś ostatnio na dniach? Każdy może ci zapłacić przez przelewy24, nawet jak konto masz nieaktywne i nie chcesz żadnych przelewów24 :E

 

Czekam jeszcze na dotpay, cashbill, ecard, hotpay, tpay i co tam jeszcze mamy - to wszystko włączyć w 'allegro finanse' i wymagać weryfikacji. Od każdego po milionie za wejście na allegro + minimalny % z obrotu środków :lol2:

Dokładnie. :thumbup: To jest jakaś kuwa kpina. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj niech zrobią promocje: zapłać przez przelewy24 to zyskasz 5monet :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ode mnie na tym lokalnie gość z drugiego końca Polski rzecz tylko z odbiorem osobistym i cisza. Allegro prowizje zżarło i nie ma możliwości wystąpienia o jej zwrot. Ta ich nowa strona to jakiś żart.

 

Jak to się ma do tego "Wystawisz Darmowe ogłoszenie z odbiorem osobistym - 0 zł za wystawianie i 0 zł sprzedaż" ? Jak pobrało prowizje to zgłoś Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od tygodnia się z nimi szarpię żeby mi aktywowali te zasr.... Przelewy24 na które kupujący wpłacił mi pieniądze i od tygodnia mam je zamrożone, nie mogę ich wypłacić, bo nie mogę się doprosić aktywacji tego szajsu.

 

ja po wymianie 3 komunikatów z supportem przelewy24 odpuściłem sobie i wysłałem im te skany ale nie jestem z tego zbytnio dumny :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej widać niedopracowanie allegro lokalnie. Szkoda że tracą na tym kupujący i sprzedający.

 

Już widać że niektórzy przeszli na olx lub eBay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta praktyka z żądaniem skanu dowodu za przekazanie pieniędzy jest ewidentnie antykonsumencka i dodatkowo wątpliwa w świetle ustawy o dokumentach publicznych. Ja bym im napisał, żeby zwrócili pieniądze kupującemu jeśli nie chcą przekazać mi, a w razie odmowy - zwykłe powództwo cywilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosimy zadaj swoje pytania w odpowiedzi na ten komentarz. W kwestii Allegro Lokalnie, tutaj znajdziesz wszystkie wątki, które są zamieszczone w Pomocy: https://allegro.pl/pomoc/szukaj?fraza=allegro+lokalnie&kategoria=

Kiedy aktywujecie mi przlewy24? Proszę o jakiś kontakt... prowizję podnosicie, a wypłaty blokujecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...