Skocz do zawartości
OrbiBoi

Problem z procesorem Intel I7 6700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z procesorem Intel I7 6700 .Gdy system kończy się ładować to pojawia się blue screen, też tak się dzieje gdy uruchamia się naprawa systemu.Jak go wyjąłem to zauważyłem że pod 001 jest coś skruszone lub spalone. I tu jest moje pytanie czy da się jeszcze go uratować czy już do kosza ? zdjęcie pod linkiem https://imgur.com/Pmo1FFt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób powstało to uszkodzenie, czy kupiłeś w takim stanie jako uszkodzony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób powstało to uszkodzenie, czy kupiłeś w takim stanie jako uszkodzony?

kupiłem jako uszkodzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak możesz lepiej odeślij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi rzuca się w oczy to co jest po lewej na dole... Jeden kondensator jest przekrzywiony. Wydaje się zwierać z drugim.

 

 

Skoro system zaczyna się łądować, to także możesz wejść do bios. Spróbuj wyłączyć opcje energooszczędne (eist/speedstep, cstate) i zobaczyć czy na niskim albo wysokim zegarze coś nie jest lepiej.

Edytowane przez MitycznyJeż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadziory SMT są urwane także albo fechmistrz z lupą i jazda z lutowaniem albo baybay procek szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi rzuca się w oczy to co jest po lewej na dole... Jeden kondensator jest przekrzywiony. Wydaje się zwierać z drugim.

 

 

Skoro system zaczyna się łądować, to także możesz wejść do bios. Spróbuj wyłączyć opcje energooszczędne (eist/speedstep, cstate) i zobaczyć czy na niskim albo wysokim zegarze coś nie jest lepiej.

wyłączyłem eist i intel coś bo było pod tym i komputer normalnie działa dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...