Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest zapisane na serwerach blizza, wiec nie ma problemu, nie musisz kasowac gry jesli masz taka opcje, bnet znajdzie pozniej zainstalowana wczesniej gre wiec ominie cie pobieranie od nowa.

 

Dziękuje za odpowiedź!! Piweczko dla Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pokombinować, ale nie warto, bo drętwo to wygląda. UI jest zupełnie inne na PC niż na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEMUO5FEFXMP1573606010411.jpg

Drodzy członkowie piekielnej rodziny Diablo!Chcielibyśmy wam podziękować za wspaniały BlizzCon. Zaprezentowaliśmy filmowy zwiastun Diablo IV, który nadaje ton naszej ogólnej wizji kreatywnej dla najnowszej odsłony sagi Diablo. Mamy nadzieję, że zrobił na was wrażenie.

 

Przygotowaliśmy dla was również zwiastun rozgrywki, w którym pokazaliśmy wstępnie klasy postaci, potwory oraz otwarty świat gry. Tym samym zaprosiliśmy was do wspólnego postawienia pierwszych kroków na drodze, która ostatecznie doprowadzi nas do premiery Diablo IV. Z niezliczonych pytań, które zadaliście nam na żywo i za pośrednictwem Internetu, wnioskujemy, że jesteście podekscytowani i chcecie dowiedzieć się więcej.

 

Długie kolejki do stanowisk z wersją demo gry oraz do Mrocznej Galerii nie rozładowały się przez calutki weekend, a pozytywny odzew ze strony fanów przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Niesamowicie było przyglądać się, ilu z was wracało, by zagrać w demo po kilka razy. Poruszyły nas wasze opowieści o sadze Diablo i o tym, ile ona dla was znaczy.

 

Poświęciliśmy ubiegły tydzień na omówienie i ocenę naszych wrażeń z BlizzConu. Ogromnie się cieszymy, że styl graficzny gry, jej funkcje, systemy i świat Diablo IV stały się przyczynkiem do wielu ciekawych dyskusji. W lutym przyszłego roku zaprezentujemy pierwszą z serii aktualizację wiadomości na temat Diablo IV – i już teraz możemy zapewnić, że będzie zawierać nowe, interesujące wieści. Cieszymy się, że możemy w końcu zacząć regularnie dzielić się z wami zakulisowymi informacjami z postępów prac nad grą.

 

Jesteśmy również świadomi, że jeden temat rozgrzewa wasze dyskusje bardziej niż jakikolwiek inny. Wiedzcie, że w biurze poruszamy w rozmowach te same kwestie dotyczące przedmiotów czy statystyk, które i wam chodzą po głowie. Czytamy wątki na oficjalnych forach. Czytamy wasze opinie na innych stronach. Czytamy wszystko! Bo naszym nadrzędnym priorytetem jest dopilnowanie, by te aspekty gry były jak najlepiej dopracowane. Główny projektant systemów Diablo IV David Kim w kolejnych tygodniach opublikuje artykuł na ten temat i podzieli się z wami kilkoma swoimi przemyśleniami, pytaniami, jakie otrzymuje, oraz wyjaśni pewne kwestie.

 

Pragnę raz jeszcze w imieniu całego zespołu twórców Diablo IV z głębi serca podziękować wam za fantastyczny i prawdziwie niezapomniany BlizzCon 2019.

 

Chwała Lilit! Do zobaczenia w piekle!

 

Luis Barriga

 

 

Reżyser gry Diablo IV

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paladyn i Amazonka jeśli się to potwierdzi to mają moje pełne zainteresowanie :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielkim fanem H&S, ale naoglądałem się tych nowych materiałów i zagrał bym bardzo w takiego Diabolo ze znajomymi, znając życie trzeba będzie poczekać dłużej niż rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=mT9LUdujHdk

 

strasznie się z tym Diablo zapatrzyli na Lost ARK, Raid bossy, bardziej otwarta koncepcja świata, interakcje ze środowiskiem i ogólnie patrząc na to :)

 

mam nadzieję że Ark wyjdzie szybciej na EU & US (w końcu) i da bli$$owi do wiwatu, byle tylko end-game nie zawodził i nie miał naleciałości z tanich koreańskich mmo a będzie cacy

 

graficznie + animacje + wygląd skilli i efekty + dynamika walki zjada to co pokazali z D4, szkoda że tyle lat trzeba czekać aż w końcu wypuszczą to na cały świat (ostatnio była premiera u ruskich)

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=mT9LUdujHdk

 

strasznie się z tym Diablo zapatrzyli na Lost ARK, Raid bossy, bardziej otwarta koncepcja świata, interakcje ze środowiskiem i ogólnie patrząc na to :)

 

mam nadzieję że Ark wyjdzie szybciej na EU & US (w końcu) i da bli$$owi do wiwatu, byle tylko end-game nie zawodził i nie miał naleciałości z tanich koreańskich mmo a będzie cacy

 

graficznie + animacje + wygląd skilli i efekty + dynamika walki zjada to co pokazali z D4, szkoda że tyle lat trzeba czekać aż w końcu wypuszczą to na cały świat (ostatnio była premiera u ruskich)

 

Tylko to wygląda jak GW2 w rzucie izometrycznym - czytaj brak klimatu i raczej scifi niż fantasy a tym bardziej dark fantasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale tez mi się to nie podoba. Jw, brakuje klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również, od tego koreańskiego MMO już wolę cukierkowe D3 i ten Blizardowski klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, że D3 to DF, tylko, że już wolę D3 niż w to koreańskie Lost Ark z filmiku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D3 jak jeszcze grałem to był wieczny spam aktu 3 i podziemi ziewww

wolę Lost Ark, a co to ma do GW 2 to nie wiem :thumbup::hmm: przecież sterowanie i mechanika gameplayu jest zupełnie inna

 

Również, od tego koreańskiego MMO już wolę cukierkowe D3 i ten Blizardowski klimat.

 

blizzardowski klimat to przekokszone i przekoloryzowane postaci jak z wow'a + tęczowe kolorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem nie jestem wielkim fanem H&S, ale czasem lubię pograć ze znajomymi. W porównaniu do tego Lost Ark, to już wolę D3. Jakoś koło premiery, chyba była to beta, grałem w Grim Down i zapowiadało się bardzo dobrze, może wrócę, bo czasem chodzi za mną H&S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem nie jestem wielkim fanem H&S, ale czasem lubię pograć ze znajomymi. W porównaniu do tego Lost Ark, to już wolę D3. Jakoś koło premiery, chyba była to beta, grałem w Grim Down i zapowiadało się bardzo dobrze, może wrócę, bo czasem chodzi za mną H&S.

 

Bo zapowiada się po prostu wyborna gra w klimatach sanktuarium z otaczającym go mrokiem i całym dorobkiem serii :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 i dark fantasy?

 

Może chodziło o klimat a nie oprawę ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JX6NP85V08Y51572717118509.jpg

 

PROJEKTOWANIE SYSTEMU GRY W DIABLO IV (CZĘŚĆ I)

 

)]Na przestrzeni mojej wieloletniej kariery nauczyłem się traktować społeczność graczy jako niezwykle wartościowe źródło inspiracji niezbędnej podczas tworzenia gry. Dzięki tej współpracy możemy osiągnąć niesamowite rzeczy. Jednak przetwarzanie informacji od graczy stanowi nie lada wyzwanie, mnogość odmiennych opinii rzadko pozwala wysnuć jednoznaczne wnioski. Diablo IV nadal jest w stadium zaawansowanego rozwoju, chcemy jednak informować was na bieżąco o postępach prac – abyście mogli stanowić część tego procesu. Jestem bardzo wdzięczny za wszystkie opinie, które dostaliśmy do tej pory i chętnie rozjaśnię wątpliwości dotyczące części najważniejszych dla was zagadnień.

 

 

System generowania przedmiotów

Wciąż analizujemy wasze opinie dotyczące systemu generowania przedmiotów, a także omawiamy różne rozwiązania zapewniające jak najwięcej głębi oraz złożoności bazowym (i rzadkim) przedmiotom. Szukamy sposobów zwiększenia różnorodności afiksów tak, by pozostawały interesujące, rewolucjonizowały wasz styl gry, ale jednocześnie zapewniały swobodę w wyborze sprzętu – aby gracze nie czuli się zmuszeni do poszukiwania gotowych konfiguracji w Internecie.

 

 

 

Szczegóły dotyczące systemu generowania przedmiotów opiszemy już niedługo w oddzielnym poście, ale niektóre informacje możemy podać już teraz, żeby ułatwić oczekiwanie.

 

 

 

Poniżej odpowiemy na zagadnienia, które gracze poruszają najczęściej. Jeśli o czymś zapomnieliśmy, to dajcie nam znać, a postaramy się odpowiedzieć na wasze pytania jak najszybciej.

 

 

 

 

 

 

Tryb wyboru w Diablo IV

Interfejs w demie pokazanym na BlizzConie mógł prowadzić do błędnych wniosków, że w Diablo IV zdolności będą blokowane w określonych miejscach. Tak jak wiele rzeczy w demie, interfejs użytkownika nie został jeszcze w pełni ukończony. Planujemy zapewnić swobodne przypisywanie i wybieranie zdolności – ich wybór i rozlokowanie będą całkowicie otwarte dla wszystkich graczy.

 

 

 

 

 

 

Przedmioty starożytne

Całkowicie zgadzamy się ze społecznością – rola starożytnych przedmiotów w Diablo IV nie jest obecnie wystarczająco jasna. Mogliśmy lepiej wytłumaczyć jaki jest ich cel. Wyjaśniliśmy mniej więcej do czego dążymy, ale wasze uwagi zmusiły nas do przemyślenia pierwotnych planów. W kolejnym poście dotyczącym systemu generowania przedmiotów zamierzamy zdradzić wam więcej szczegółów.

 

 

 

 

 

 

Ostateczny system progresji bohaterów

Nie zdecydowaliśmy jeszcze czy system awansu postaci będzie ograniczony czy nieograniczony. Rozważamy plusy oraz minusy obu rozwiązań i jesteśmy ciekawi waszej opinii na ten temat. Istnieją uzasadnione obawy, że system nieskończony prędzej czy później przyćmi inne źródła potęgi. Jednakże zarówno w ograniczonym i nieograniczonym systemie awansu możemy kontrolować ilość mocy, którą zapewnia.

 

 

 

Przykład: załóżmy, że chodzi nam o tysiące godzin gry... te tysiące godzin gry możemy powiązać z ograniczonym systemem, który daje 1 000 000 razy więcej mocy niż nieograniczony system, w którym w ogóle nie będzie możliwe osiągnięcie takiego poziomu potęgi.

 

 

 

Zwiększanie mocy nie musi być także liniowe – może zwalniać wraz z postępami gracza. Uważamy, że najważniejsze jest to, która wersja bardziej odpowiada graczom. Możemy wypróbować różne metody, by znaleźć najlepsze rozwiązanie.

 

 

 

Nie bez powodu łączy się różne systemy awansowania bohaterów z limitem poziomów. Limit poziomów może zapewnić graczom poczucie spełnienia. Ale za to graczom, którzy chcą bardziej wgłębić się w grę, nieograniczony system awansowania zapewni satysfakcję z kończenia wyjątkowo trudnych wyzwań i wspinania się po rankingu. Możemy także dodatkowo urozmaicić ten system, jako że na tym etapie gracze będą lepiej znali mechanikę gry. Naszym celem jest stworzenie systemu umożliwiającego dokonanie jasnych wyborów w zależności od preferowanego stylu gry.

 

 

 

 

 

 

Źródła potęgi

Fani zgłosili wiele słusznych uwag w kwestii źródeł potęgi i obecnie dalej skalujemy różnice między mocą zapewnianą przez różne jej źródła w dowolnym momencie.

 

 

 

Chcemy jednak wyjaśnić, że w Diablo IV moc nie wywodzi się głównie z przedmiotów. Chcemy zapewnić wam zróżnicowane źródła mocy: postacie będą stawały się coraz potężniejsze wraz z awansowaniem, zdolności mają rangi które także zwiększają moc, a talenty poza wzmacnianiem wpływają na styl gry – w podobny sposób, jak robią to przedmioty.

 

 

 

Warto także pamiętać o tym, że legendarne moce stanowią tylko część mocy przedmiotu, nie wpływają na pozostałe afiksy. Przykładowo, 2-3 zwyczajne afiksy zapewniają obecnie podobny poziom mocy jak ta, którą posiada większość legendarnych przedmiotów.

 

 

 

 

 

 

Ewoluujące podziemia

Często pytaliście o to czym różnią się ewoluujące podziemia od Szczelin. W ewoluujących podziemiach będziecie stawiać czoła coraz trudniejszym wyzwaniom, rosnącym dzięki afiksom podziemi. Większość podziemi będzie częścią świata gry, dzięki czemu gracze zawczasu będą mogli domyślić się rodzajów potworów, wydarzeń i stylu podziemi. Dzięki tej wiedzy jak i wyświetleniu afiksów podziemi na kluczu, gracze będą mogli ustalić strategię zanim jeszcze wejdą do środka. Na tym właśnie polega największa różnica w stosunku do Szczelin z Diablo III: ewoluujące podziemia zapewniają elementy strategiczne i umożliwiają ułożenie planu jeszcze przed rozpoczęciem ich.

 

 

 

 

 

Zachęcamy fanów do dalszego dzielenia się swoimi opiniami – chcemy abyście stanowili integralną część procesu tworzenia Diablo IV. Osobiście uważam, że najlepsze pomysły zawsze przyniosą najlepsze efekty, niezależnie od kogo pochodzą. Mam nadzieję, że będziemy mogli kontynuować konstruktywny dialog i przekazywać wam informacje dotyczące interesujących was aspektów gry – więc nie przestawajcie do nas pisać!

 

 

 

 

 

Do zobaczenia w piekle,

 

 

 

David Kim

 

Główny projektant systemów

Zespół Diablo IV

 

[/color]

 

Mój link

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi się podobało ale potem pokazali Path of exile 2.

 

Pokazali Path of Exile 2 i dalej wole Diablo 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JX6NP85V08Y51572717118509.jpg

 

PROJEKTOWANIE SYSTEMU GRY W DIABLO IV (CZĘŚĆ I)

 

 

 

Mój link

 

Marzy mi się, aby legendy nie wypadały jak ryż pod kościołem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W D3 tak było na początku to każdy płakał.

 

Tam był sklep za prawdziwy hajs i można było itemy z gry sprzedawać za $ to był biznes to i granie było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam był sklep za prawdziwy hajs i można było itemy z gry sprzedawać za $ to był biznes to i granie było :D

 

Też mi się tamte czasy podobały, może nie sprzedawałem czy kupowałem nic za $$ ale grałem WD ze swoim buildem i powoli ulepszałem postać, farmiłem 1 i 2 akt na Inferno i handlowałem w AH za diablowe złoto a w głowie miałem legendraną broń Maximusa :E który idealnie pod WD wtedy pasował. Kiedyś taki item to był rarytas i chciało się grać. Jak wypadał legendarny item to człowiek się cieszył ;] A dziś jak to wygląda to już każdy wie. 0 handlu, cały system lootu jest skopany, miliardy dmgu, tylko szczeliny, GRy i paragony, cały zaprojektowany świat poszedł w odstawkę poza bundlami. Jak gram w D3 czuje się jakbym grał w okrojoną wersję demo.

 

D2 wcale nie było jakieś idealne ale proste systemy potrafiły przyciągnąc na setki godzin a i tak zawsze było coś do roboty. A D4 nie musi być bardziej czy tak samo skomplikowane jak PoE żeby było dobrą grą.

Niech PoE będzie taką Dotą 2 a D4 może być LoLem pod względem skomplikowania co nie oznacza że będzie gorszy, każdy gra znajdzie swoich fanów i hejterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, ze zapowiedź Diablo 4 nakłoniła mnie na powrót do D3. Jak już wielki nie grałem, ostatni sezon to chyba 3ci, bo takie mam nagrody z niego, to teraz może coś pogram.

 

Co do D4 oby było fajne. PoE1 czy POE2 podoba mi się, ale czasem wkurza mnie, że muszę mieć już od początku builda gotowego z neta/forum, bo przecież nie zresetuję do zera i nie stworzę end game-owego builda. A tam takie drzewko, że ja ..... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up Do 3 to już nie ma po co wracać trzeba czekać na 4 i tyle ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wracać, ja jutro na nowy sezon, zapowiada sie bardzo ciekawie, jak ostatnie.

PoE 2 które i tak bedzie najwcześniej za rok++ to i tak mnie nie urzekło, bardziej podoba mi się D4.

Co do D3 na początku, problem z legendami był taki że one rzadko leciały, a jak już wyleciały to były w większości bezużyteczne.

Jak i do Poe tak i do D4 daleka droga, dla każdego coś się znajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...