Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Jest klimacik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałbym juz ale pewnie jeszcze z 12-24 miechy ;/ Wygląda zacnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mi tutaj czegoś brakuje także nie za bardzo mi się podoba ta 4 część.

Godzinę temu, Dominix1910 napisał:

Zagrałbym juz ale pewnie jeszcze z 12-24 miechy ;/ Wygląda zacnie.

Najwcześniej wyjdzie w maju 2022 chociaż bardziej obstawiam jesień/zimę 2022 lub nawet początek 2023.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, azgan napisał:

 

Mam nadzieję że pasek umiejętności poprawia bo jakoś nie bardzo wygląda.Ale po za tym wygląda ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stjepan666 napisał:

https://www.gry-online.pl/newsroom/diablo-4-glowny-projektant-gry-zwolniony-przez-activision/zd20434

Actvision już macza paluchy w tej grze, to nie wyjdzie nic dobrego, Blizzard już umarł dawno temu.

A to nie jest jakies poklosie afery macanej ktora to rozpetala pieklow blizzardzie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, joloxx9 napisał:

A to nie jest jakies poklosie afery macanej ktora to rozpetala pieklow blizzardzie? 

Tak to jest pokłosie ostatniej afery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Stjepan666 napisał:

https://www.gry-online.pl/newsroom/diablo-4-glowny-projektant-gry-zwolniony-przez-activision/zd20434

Actvision już macza paluchy w tej grze, to nie wyjdzie nic dobrego, Blizzard już umarł dawno temu.

Czuję "mikro(makro)płatności" w D4, przy których dom aukcyjny w  D3 to pikuś. Dla mnie D4 może nie istnieć. Czekam na remaster dwójki.:thumb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie czekam na żadne, gram sobie co jakiś czas w moje ulubione Diablo 1 + Hellfire przez które w liceum zjadłem zęby, do dzisiaj to najlepsze Diablo dla mnie. W 2012 kumpel mi podarował ten darmowy kod do Diablo 3, zagrałem i stwierdziłem że ŻENADA i GÓWNO to jest.

Edytowane przez Stjepan666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Pioneer83 napisał:

Czuję "mikro(makro)płatności" w D4, przy których dom aukcyjny w  D3 to pikuś. Dla mnie D4 może nie istnieć. Czekam na remaster dwójki.:thumb:

Gdyby nie to ze w dwojke gralem 20 lat temu, spedzilem w niej setki godzin, w singlu i na bnecie to moze tez bym czekal. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, joloxx9 napisał:

Gdyby nie to ze w dwojke gralem 20 lat temu, spedzilem w niej setki godzin, w singlu i na bnecie to moze tez bym czekal. 

 

Jedynkę ograłem "wzdłuż i wszerz" i nadal lubię do niej wracać. Dwójkę ograłem tylko bez dodatku, więc na spokojnie zamówiłem sobie preorder. Czeka mnóstwo dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Pioneer83 napisał:

Jedynkę ograłem "wzdłuż i wszerz" i nadal lubię do niej wracać. Dwójkę ograłem tylko bez dodatku, więc na spokojnie zamówiłem sobie preorder. Czeka mnóstwo dobrej zabawy.

Jak nie grales to tak, o ile nie odbijesz sie od tego w jaki sposob gra jest zrobiona, typu 6 questow na jeden akt a cala gra to tylko i wlacznie hack na slash.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, joloxx9 napisał:

Jak nie grales to tak, o ile nie odbijesz sie od tego w jaki sposob gra jest zrobiona, typu 6 questow na jeden akt a cala gra to tylko i wlacznie hack na slash.

To mi nigdy nie przeszkadzało.:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, voltq napisał:

Żeby gra odniosła sukces muszą wprowadzić realne pvp

Wystarczy jeden element które nie zrobią bo twórcy gier to głupki, mianowicie dodać tysiące zbalansowanych przedmiotów tak aby gracze handlowali nimi na różnych serwisach typu ebay, allegro, fora tak było w przypadku Diablo 2, Tibia, Mu Online, World Of Warcraft i jeszcze kilka innych tytułów dzięki czemu gry żyły długie lata lub nadal żyją.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Premiera w 2022 chyba coraz mniej realna jak tam wymienili głównych zarządzających po skandalach w blizzardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dozorca napisał:

Wystarczy jeden element które nie zrobią bo twórcy gier to głupki, mianowicie dodać tysiące zbalansowanych przedmiotów tak aby gracze handlowali nimi na różnych serwisach typu ebay, allegro, fora tak było w przypadku Diablo 2, Tibia, Mu Online, World Of Warcraft i jeszcze kilka innych tytułów dzięki czemu gry żyły długie lata lub nadal żyją.

Możesz mi powiedzieć jak sie handlowało takimi przedmiotami w WoW gdzie 99.9% wartosciowych itemów jest BoP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dozorca napisał:

Wystarczy jeden element które nie zrobią bo twórcy gier to głupki, mianowicie dodać tysiące zbalansowanych przedmiotów tak aby gracze handlowali nimi na różnych serwisach typu ebay, allegro, fora tak było w przypadku Diablo 2, Tibia, Mu Online, World Of Warcraft i jeszcze kilka innych tytułów dzięki czemu gry żyły długie lata lub nadal żyją.

 

39 minut temu, joloxx9 napisał:

Możesz mi powiedzieć jak sie handlowało takimi przedmiotami w WoW gdzie 99.9% wartosciowych itemów jest BoP?

Albo Diablo 2 gdzie balansu w ogóle nie ma i dużo lepiej już Diablo 3 pod tym względem wypada.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było ponad 10 lat temu, później w przypadku WOW-a popsuli ekonomię gry, a Diablo 2 się po prostu wypalił i grało w niego coraz mniej graczy więc handel za prawdziwe pieniądze upadł ale nawet dzisiaj na allegro już do Resurrected sprzedają przedmioty ale dużo mniej niż kiedyś do starego Diablo 2.

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, voltq napisał:

Żeby gra odniosła sukces muszą wprowadzić realne pvp

Diablo 3 2012r, sezon 24 albo już 25 brak PVP także no nie, nie potrzebne jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...