Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

No to spoko są ss-tier jak nic:) Dla mnie każdy co spokojnie robi 100+ to już s-tier.No to ma być fix + buff do obszaru:

Fixed an issue Rapid Fire with Scoundrel's Kiss equipped couldn't properly hit close targets and could sometimes fire projectiles behind the player. This also increases the radius of the explosions by 25%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, wrobel_krk napisał:

A wy w sumie który pit robicie ja przed chwila 73 i powoli pcham tym rapid rogalem?

Aktualnie 106 barbem s2w w ok 1.5-2 minuty, praktycznie wiekszosc itemow mam na 8/12 jedynie shako wymaksowane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, wrobel_krk napisał:

No to spoko są ss-tier jak nic:) Dla mnie każdy co spokojnie robi 100+ to już s-tier.No to ma być fix + buff do obszaru:

Fixed an issue Rapid Fire with Scoundrel's Kiss equipped couldn't properly hit close targets and could sometimes fire projectiles behind the player. This also increases the radius of the explosions by 25%.

S tier w D3 to były postacie i buildy które robiły GRy 5-10 poziomów wyżej niż A tier. 
Jeśli sorc, necro i barba robią 140, a Rogal 120-130 no to sorry :E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D3 to było d3 tu jest d4 i ten sezon jest odjechany w górę i każdy nawet średni build robi na lajcie 100nm, czy pewnie 80 pita:), ale taki barb chyba 10x mocniejszy niż druid, ale każdym chyba się da pograć- może poza druidem dal mnie się nie da;), naprawdę by się przydał jeden tier jeszcze , te tiery są dla zwykłych graczy nie youtuberów i no-lifów co cisną te 140+:)
 

Żeby nie było nie tylko maxroll ma w s tier - rogala icy - veins ma nawte 3 heartseeker, penetrating shot(pewnie po buffach wskoczył) i rapid fire

Wiadomo w ramach s-tier masz poukładane im wyżej tym lepszy i te najlepsze jak piszesz robią 140+

Szkoda że nie napiszą co decyduje że jest s-tier:)

Lipa że w grze nie ma rankingu to takie gdybanie w duzej mierze chyba ze znów zrobią event po tym patchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.06.2024 o 17:38, Slayer napisał:

No niby tak ale próbowałeś tym grać? Trzeba cholernie uważać żeby nie zginąć a takim barbem wpadam na pełnej w chmarę potworów bezstresowo. 

Męczyłem tego łotrzyka (pod rapid firee), męczyłem, potem opdaliłem swojego nekro (miniony) i stwierdziłem, że jednak ten łotrzyk przy nim to bieda.

Tyle pisaliście o Łotrzyku, że sam dziś 4 postać stworzyłem. :E  Wbiłem na 70lv i narazie zginąłem tylko 2x jak przechodziłem z 55lv na tier4 od aoe tego bossa. Narazie calkiem bezstresowe granie jak u barba.  Robię build pod Heartseeker.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz, może postać stworzona dla Ciebie. Dla mnie padaka, olewam całkiem ta postać, z resztą nie tylko ja mam takie zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak jak robiłem przed aktualizacja 106 to teraz lecę 117 i nie czuje oporu.. Coś jak bym cisnął 90 przed update.. Nieźle ludzie musieli płakać skoro pity dostały takiego nerfa 🤣

20240617-201323.jpg

 

/// Dobra bez ruszania czegokolwiek w ekwipunku zrobiłem 120

Edytowane przez dawidoxx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 na czarce zrobione, sezon mozna zaliczyc na zaliczony :) troche jeszcze czarka pogram i jako ze barba wbilem na 100lev to moze nim postaram sie cos wyzej pocisnac, chyba ze ubera w koncu dorwe to i na czarce cos uda sie wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że w końcu zagram po długiej przerwie w ten weekend. Ciekaw jestem nowego lootu. Czy jest lepiej i mnie czasu spędza się na przeglądaniu itemów. Stęskniłem się za Diablo (D2R i D4)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem wczoraj tym rapid fire 102 pita i mógłbym spokojnie jeszcze cisnąć ale mnie się znudziło , może pogram barbem ale nie wiem czy mi się chce, sorkiem uznałem ze za dużo już grałem i nie ma nic ciekawego w tych nowych buildach  na 80lvl pass

No ale to dopiero 2 sezon gdzie zrobiłem postać na 100lvl i 21lvl wszystkie paragony - tzn że super jest wg mojego grania - zwłaszcza że się szybko to nabija - to największy plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czarka to polecam firebolt, ładnie kosi. Tylko jeden unikat jest potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nerfa wyrwały ubery łącznie z lilith.. Druga próba po paczu i padła 

IMG-20240618-WA0001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj próbowałem Lilith to do 2 fazy sie udało ale potem wipe. Więc sprawdzilem Andariel i ją mi się w końcu udało ubić, potem zira 4x bo podobno na nim ubery mocna leca, ale mi oczywiscie nic nie polecialo :D Może jak na barbie wbije repe i zrobie szako to sie czarka uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Zirze Ubery? Tylko na Andariel i Durielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Jaycob napisał:

Na Zirze Ubery? Tylko na Andariel i Durielu.

tak naprawdę, ubery mogą wszędzie polecieć, ale to tez moze byc kwestia szczescia. mi do tej pory jeszcze ani jeden uber nie polecial, a troche runow na duriela robilismy z kumplami.

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No tak mi wyleciała zbroja tyraela w tym sezonie  z zira a w poprzednim dziadek wypadł z goblina -  nawet mam gdzieś filmik bo zapisałem 🙂

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niego? Dziwne. 😮  Wcześniej żadnych uberów nie dropił.

Lord Zir Unique Drops and Rewards

 

5 minut temu, dawidoxx napisał:

No tak mi wyleciała zbroja tyraela w tym sezonie  z zira a w poprzednim dziadek wypadł z goblina -  nawet mam gdzieś filmik bo zapisałem 🙂

Ja mamponad 900h i żadnego Ubera nie znalazłem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może na uberze jest jakoś inaczej 🙂

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Dominix1910 napisał:

tak naprawdę, ubery mogą wszędzie polecieć, ale to tez moze byc kwestia szczescia. mi do tej pory jeszcze ani jeden uber nie polecial, a troche runow na duriela robilismy z kumplami.

Z kumplami robiliśmy 100 Durieli, wypadły 3 Ubery, czyli tak jak powinno być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mieć gwarantowany Uber w tym sezonie. Już widziałem tipy, że robią po 4 postacie i lecą na HT, bo ostatni paczka nagród gwarantuje 1 spark do craftingu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jaycob napisał:

Można mieć gwarantowany Uber w tym sezonie. Już widziałem tipy, że robią po 4 postacie i lecą na HT, bo ostatni paczka nagród gwarantuje 1 spark do craftingu. :E

Przy tym czasie levelovania jedna iskra to 3-5h gry 

Ja chyba miałem farta bo na 30 godzin gry w tym sezonie poleciało mi chyba 6-7 unikatów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No tak, ale tu masz gwarant, wykraftujesz sobie, jaki chcesz.

6 Uber unikatów na 30h? Jak. :E

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mi od poczatku grania jeszcze uber nie polecial :D wiec no :D to moze uda sie przynajmniej jednego wycraftowac XD

To dzisiaj 3 polecialy, jeden z duriela i dwa z andariel, w sumie z kumplem z 10 runow chyba zrobilismy, jeden uber amule poszedl na przemial to szako jest, do tego pierscien i kolejny amulet.

cos tam lepiej bije ale bez rewelacji, teraz brak kasy na masterworking XD

92 zrobione, moze 100 bedzie w zasiegu na pelnym masterworkingu. jak na frozen orb czarke moze byc

 

NEW UBER FARMING - LORD ZIR META! Hotfix Holy Bolts Elixir LIVE Diablo 4 Season 4 (youtube.com)

 

 

Nowy sezon nadchodzi, a w raz z nim PTR w następnym tygodniu.

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24111472/the-diablo-iv-season-5-ptr-what-you-need-to-know#Notes

Edytowane przez Dominix1910
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update co do tej dyskusji o tier list:

Sorc (Immortal Flameshield) - 177

Barb - 155

Rogue - 150

Necro - 140

Druid - 136

Sorc - 130

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bN8C_Fe9nrWv__jUc_Vdbl220g4NM0mlux-ga_s_-5s/htmlview#gid=175342108

Rob zrobił tier s+:)

Ja pograłem barbem szybko wpadł 100lvl, na pewno szybciej się farmi, wolniej tłucze bosa od rogala, generalnie wg mnie kwestia kto co lubi, no jak zrobię pit 100 to biorę kolejną klasę na rozkład;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...