Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Od 17 dziś stream u xazaxa a od 18 start game awards, jaram się jak wortham w diablo 3 xD w leakach info że pre odery startują 9 grudnia :D

 

 

Edytowane przez Broly
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z każdym kolejnym materiałem "czekam" co raz bardziej :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jaycob napisał:

gdzie będzie ten stream o 18? 

tutaj od 18 na pewno ale bezpośredni link nie wiem, do 18 pogaduchy ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolał bym bez dodatkowego komentarza.;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest w ogóle potwierdzone że będzie jakiś stream ? :E Bo jest tylko data i godzina, równie dobrze może być notka prasowa z informacjami i tyle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak, bo na twitchu wszyscy coś streamują. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za poryta promocja. Twiter wypluwa jakiś gift za polubienie, a potem jest link:

wtf_is_this_shit_Very_Disturbing_Childre

 

Oczywiście tylko US. 

4 minuty temu, Broly napisał:

Czyli czekamy do 1 w nocy ? :E

Chyba oszalałeś - wolę się wyspać. :E  Poza tym nie powiedziane jest, że o 1, równie dobrze możesz dostać zapowiedź pod koniec TGA gdzieś ok.4. :E 

 

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

 

Oczywiście tylko US. 

Chyba oszalałeś - wolę się wyspać. :E  Poza tym nie powiedziane jest, że o 1, równie dobrze możesz dostać zapowiedź pod koniec TGA gdzieś ok.4. :E 

 

Bo bedzie do 4

 

ja odpuszczam chyba. Mimo ze u mnie godzina do tylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ? Czekać na TGA czy można się rozejść ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo IV | Official Release Date Trailer

 

Już oficjalnie - Diablo 4 zadebiutuje 6 czerwca 2023 roku.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Premiera 6 czerwca 2023! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dominix1910 napisał:

Blizz dalej potrafi te cinematiki :D

Oj tak, chyba nikt tak tego nie robi jak oni :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik (najlepsze wejście tego anioła), ale szczerze to mieli lepsze. ;)  

Najlepsza informacja z tego, że dokładną datę premiery podali i fajnie, że na początku czerwca wychodzi, a nie lipcu czy sierpniu - wcześniej było tylko "summer".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka, pół tysiaka za najlepszą wersję..ale jak mam wydawać 70EUR na zwykła to wolę dołożyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja ultimate za 99euro jest nieopłacalna. Swoją drogą kolekcjonerka bez egzemplarza gry zakrawa na farsę ale zobaczymy cenę. Pewnie i tak wezmę :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Delux jest najlepszą opcją wyboru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70€ za biedo-edyszon. Season Pass :E Season Pass widziałem w Immortal, jak ma być podobny to :E Kolekcjonerka która nie zawiera gry :E 

 

Podziękuje, pogram sobie w D3 dopóki nie wyłączą serwerów. Indie Company nie nachapało się przy premierze CoDa, i karty w Hearthstone się nie sprzedają, może Dragonflight się nie sprzedał :E 

Wracam do komentarzy z 2012 roku przy premierze D3, i tam 199 zł to było drogo, 10 lat później, ludzie zarabiają 15-20% więcej w dolarach, i nagle 70-80€ to nie problem :E MAGIA. 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TheMr. napisał:

70€ za biedo-edyszon. Season Pass :E Season Pass widziałem w Immortal, jak ma być podobny to :E Kolekcjonerka która nie zawiera gry :E 

 

Podziękuje, pogram sobie w D3 dopóki nie wyłączą serwerów. Indie Company nie nachapało się przy premierze CoDa, i karty w Hearthstone się nie sprzedają, może Dragonflight się nie sprzedał :E 

Wracam do komentarzy z 2012 roku przy premierze D3, i tam 199 zł to było drogo, 10 lat później, ludzie zarabiają 15-20% więcej w dolarach, i nagle 70-80€ to nie problem :E MAGIA. 

Prawda jest taka, że cena jest chora ale szczerze mówiąc ze względu na to ile frajdy mam od czasów Diabli 1, przez 2, 3, Resurrected... to jest jedyna gra na jaką jestem skłonny wydać więcej hajsiwa. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, larry.bigl napisał:

Prawda jest taka, że cena jest chora ale szczerze mówiąc ze względu na to ile frajdy mam od czasów Diabli 1, przez 2, 3, Resurrected... to jest jedyna gra na jaką jestem skłonny wydać więcej hajsiwa. 

Jakby to było w stylu starego D3/D2/D1 to może byłby sens, ale jeśli to ma być MMO/Immortal Season Pass, to podziękuje bo będzie wiadome, że idą stronę P2W. CoD też miał Season Passa, a tam co chwilę OP broń, ubiór czy zbugowane rzeczy. Jakoś nie widzi mi się, ze przy Diablo będzie inaczej :E 

Wiadomo że Diablo zapewnia dla niektórych tysiące godzin, wtedy im się opłaca, ale dla casualowca co chce pograć max 100h to cena jest lekko mówiąc chora, bo nie zaporowa. Chociaż są ludzie którzy wydali ~300 zł+ na CoD MW II tylko dla kampanii :E I niby "gejmerzy" to ta bardziej oświecona część która decyduje portfelem :E Na początku walczyliście z CD-keyami i przypisywaniem gier do konta i brakiem fizycznej płyty DVD/CD, i nie mogliście zaakceptować faktu że gry cyfrowe kosztują tyle samo co wydania pudełkowe, a teraz dochodzimy do punktu że podnosimy poprzeczkę wyżej i gry kosztują 300-400 zł :E Deweloperzy wiedzą jak wyssać z tej krowy to co im się należy, gratuluje im marketingu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...