Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczyłem ceny, to ja już na 99% spasowałem zakup D4, nie na moją kieszeń, do tego mija się sens grania na obecnej grafie, a rtx 4060, którego być może bym upolował(może wezmę), zapewne wyjdzie po premierze gry, więc spokojnie się poczeka, niestety ale ceny gier są kosmiczne, a nerki mam tylko dwie.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jak zamknie się deal Blizz - MS to wleci do XGP. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby ten trailer.
Jeden z najsłabszych od blizza jakie widziałem.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Reddzik napisał:

Zobaczyłem ceny, to ja już na 99% spasowałem zakup D4, nie na moją kieszeń, do tego mija się sens grania na obecnej grafie, a rtx 4060, którego być może bym upolował(może wezmę), zapewne wyjdzie po premierze gry, więc spokojnie się poczeka, niestety ale ceny gier są kosmiczne, a nerki mam tylko dwie.

Budżet może by się znalazł w moim przypadku, ale jak widać zostałem sam który decyduje portfelem, a osoby które najgłośniej "szczekały" na temat cen to przywykli i kupują tyle ile deweloper/producent sobie zażyczy. Ironic.palaptinememe.jpg

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Reddzik napisał:

Zobaczyłem ceny, to ja już na 99% spasowałem zakup D4, nie na moją kieszeń, do tego mija się sens grania na obecnej grafie, a rtx 4060, którego być może bym upolował(może wezmę), zapewne wyjdzie po premierze gry, więc spokojnie się poczeka, niestety ale ceny gier są kosmiczne, a nerki mam tylko dwie.

No ta grafa do tego monitora nie jest dobrym pomysłem mój przyjacielu :E

Teraz czekamy do 15 na stream od twórców co nowego :P

 

fe30c07547.png

Edytowane przez Broly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Reddzik napisał:

Zobaczyłem ceny, to ja już na 99% spasowałem zakup D4, nie na moją kieszeń, do tego mija się sens grania na obecnej grafie, a rtx 4060, którego być może bym upolował(może wezmę), zapewne wyjdzie po premierze gry, więc spokojnie się poczeka, niestety ale ceny gier są kosmiczne, a nerki mam tylko dwie.

Bez przesady gra nie ma wysokich wymagań i z gameplayów nie widać żeby coś mocnego było potrzebne.
To tylko izometryczny h&s z ładną oprawą artystyczną.

Gierka musi dobrze działać na laptopach za 3-4k zł.
 

Edytowane przez Keken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Keken napisał:

Bez przesady gra nie ma wysokich wymagań i z gameplayów nie widać żeby coś mocnego było potrzebne.
To tylko izometryczny h&s z ładną oprawą artystyczną.

Gierka musi dobrze działać na laptopach za 3-4k zł.
 

D3 na premierę orał topowe konfigurację przy większych grupach. D4 żeby jakoś znośnie wyglądał będzie potrzebował minimum 1060. 

 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, TheMr. napisał:

D3 na premierę orał topowe konfigurację przy większych grupach. D4 żeby jakoś znośnie wyglądał będzie potrzebował minimum 1060. 

 

Bo nikt nie pomyślał że do takich gierek SSD to must have.

 

W full hd nawet na gtx 970 śmiga spoko podobno, nie trzeba mieć kombajnu do tego typu gier. Ale dysk SSD musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby serwery poprawili, bo w D3 nadal występują lagi i freezy ekranu na kilka sekund przy szczelinach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaycob napisał:

Oby serwery poprawili, bo w D3 nadal występują lagi i freezy ekranu na kilka sekund przy szczelinach. 

Co do serwerów to dobrze że zaznaczyli przy edycjach gry z dostępem 4 dni przed premierą że może się skrócić do 2 bo serwery eksplodują :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jaycob napisał:

Fajny filmik (najlepsze wejście tego anioła), ale szczerze to mieli lepsze. ;)  

Najlepsza informacja z tego, że dokładną datę premiery podali i fajnie, że na początku czerwca wychodzi, a nie lipcu czy sierpniu - wcześniej było tylko "summer".

Ten anioł to Inarius.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Broly napisał:

Co do serwerów to dobrze że zaznaczyli przy edycjach gry z dostępem 4 dni przed premierą że może się skrócić do 2 bo serwery eksplodują :E

Niektórzy przez kilka dni mogą w ogóle nie zagrać, bo takie kolejki będą.  :E 

 

Coś wiadomo czy będzie kanapowy coop? 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Broly napisał:

No ta grafa do tego monitora nie jest dobrym pomysłem mój przyjacielu :E

Grafę mam od dawna, a monitor kupiłem jako, że nie mam jak zmieścić TV, więc ten monitor robi za ekran do PS5 i PC, a grafikę wymienię, ale czekam z decyzją na nowe karty, coś pokroju rtx4060, lub RX 7600xt/7700xt, wszystko zależy od ceny.
I tak ogrywam "kupkę wstydu" i czasem coś nowego jak Plague Tale Requiem, wiedziałem że będzie tak średnio z tą grafą, ale nic nie zrobię, za to jest kolosalna różnica, między 1080p, a 1440p, gierki na PS5 wyglądają bardzo ładnie, na pewno na TV było by lepiej.

D4 może poczekać i tak cena zwala z nóg, to nie na moją kiszeń. Nigdy nie dam tyle za grę.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Reddzik napisał:



D4 może poczekać i tak cena zwala z nóg, to nie na moją kiszeń. Nigdy nie dam tyle za grę.

Diablo jak dliablo szybko z ceny nie zleci ;) 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie płakać nie będę, wpierw kupię grafę, a potem się pomyśli. Nawet nie kupiłem Ragnaroka, jest tyle gier w 2023, że trzeba będzie "ciągnąć słomkę" co kupić, ale prędzej wezmę BG3 niż D4, szczególnie, że nowe Diablo to gra usługa, a ja nie przepadam za takim czymś.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Reddzik napisał:

Zobaczyłem ceny, to ja już na 99% spasowałem zakup D4, nie na moją kieszeń, do tego mija się sens grania na obecnej grafie, a rtx 4060, którego być może bym upolował(może wezmę), zapewne wyjdzie po premierze gry, więc spokojnie się poczeka, niestety ale ceny gier są kosmiczne, a nerki mam tylko dwie.

Akurat taka gre warto kupic bo to sa setki godzin zabawy. Ja w D3 mam 260h po zliczeniu godzin wszyskich postaci w profilu.

Calist Protocol nie warto kupowac w full price, D4 to mus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Reddzik napisał:

Spokojnie płakać nie będę, wpierw kupię grafę, a potem się pomyśli. Nawet nie kupiłem Ragnaroka, jest tyle gier w 2023, że trzeba będzie "ciągnąć słomkę" co kupić, ale prędzej wezmę BG3 niż D4, szczególnie, że nowe Diablo to gra usługa, a ja nie przepadam za takim czymś.

Wiadomo jak nie masz ciśnienia na ten tytuł to śmiało można czekać. :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem optymista. Wy sie odnosicie do D3 a ja sie odnosze do D2R, ktore jest swietnie zrobione. Licze na te sama jakosc w D4 ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d4 biorę na premiere, ale coś czuje że cyrk z serwerami może być taki sam jak przy trójce i nawet te 4 dni wczesniej nie pomogą :E 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

d4 biorę na premiere, ale coś czuje że cyrk z serwerami może być taki sam jak przy trójce i nawet te 4 dni wczesniej nie pomogą :E 

Ja również biorę na premierę :) ale na pewno znając Blizzard "na premierę" nie uda się pograć :D

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, dawidoxx napisał:

Wiadomo jak nie masz ciśnienia na ten tytuł to śmiało można czekać. :) 

Ciśnienia jako takiego nie mam, a krytykuję raczej cenę aniżeli samą grę, bo wiem czym jest Diablo i lubię hns, cena z lekka ostudziła mój zapał, ale wpierw trzeba grafę kupić, ale najważniejsze, to im bliżej premiery to sam będę wiedział czy się "połakomię" czy nie. Sporo czasu do premiery, więc ciśnienie może wzrosnąć, może spaść.

W D3 grałem czy sam czy ze znajomymi w party, robiło się szczeliny, miło spędzało się czas, ale do D3 raczej nie wrócę, mimo, że ani razu nie zagrałem Barbarzyńcą.

Jak się zdecyduję to chyba poczekam na rozwój wydarzeń, bo jak mam kupić na premierę i nie grać, to nie wchodzi w to grę, jakieś errory i inne cudaczne problemy jak to ostatnio bywają. D3 nie kupiłem na premierę, więc nie miałem przyjemności walczyć z serwerami:szczerbaty:

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pavel87 napisał:

Ja również biorę na premierę :) ale na pewno znając Blizzard "na premierę" nie uda się pograć :D

Bankowo zainteresowanie będzie ogromne.. no chyba ze blizzard przygotuje się na taką ewentualność 

Teraz, Reddzik napisał:

 D3 nie kupiłem na premierę, więc nie miałem przyjemności walczyć z serwerami:szczerbaty:

Ciesz się.. ja zagrałem dopiero kilka dni później, ale co się człowiek wtedy ku%|@i narzucał o losie..  :D 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

Bankowo zainteresowanie będzie ogromne.. no chyba ze blizzard przygotuje się na taką ewentualność 

Oni chyba nie bardzo wiedzą co znaczy słowo "przygotować się na premierę" :E Chyba, że kupują popcorn i obstawiają jak szybko wszystko będzie "down" lub "offline" :D

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, amsztel napisał:

Jestem optymista. Wy sie odnosicie do D3 a ja sie odnosze do D2R, ktore jest swietnie zrobione. Licze na te sama jakosc w D4 ;) 

Z tym, że D2R robiło inne studio i już oparte na gotowej grze. ;)  Ja tam nie ma nic do D3, ograłem ok 1000h w multi i z kilkadziesiąt na samym kanapowym coopie. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym, ze w kolekcjonerce nie ma gry to jest kpina :E az 2 razy musialem sprawdzic bo nie wierzylem :D 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...