Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Że niby D3 jest bardziej dynamiczne od PoE? O śmiechłem srogo. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w PoE jak to miało jeden akt, i było na maxa powolne i archaiczne, może poprawili te animacje, może jest teraz szybsze, nie wiem, nie obchodzi mnie to, nie zamierzam do tego wracać.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ditmd napisał:

Grałem w PoE jak to miało jeden akt, i było na maxa powolne i archaiczne, może poprawili te animacje, może jest teraz szybsze, nie wiem, nie obchodzi mnie to, nie zamierzam do tego wracać.

 

Nie da się tego porównać z obecną wersją bo ta ma 10 aktów. Diablo 3 to właściwie takie demo PoE.
PoE to mocno rozbudowany hs w którym na endgame po przejści 10 aktów masz sporo rzeczy do zrobienia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Keken napisał:

Nie da się tego porównać z obecną wersją bo ta ma 10 aktów. Diablo 3 to właściwie takie demo PoE.
PoE to mocno rozbudowany hs w którym na endgame po przejści 10 aktów masz sporo rzeczy do zrobienia.

Tyle, ze klimat ma badziewny, Diablo 3 z reszta tez wiec idc ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, crush napisał:

Polecam Candy Crush.

Czyli według Ciebie jak ktoś chce zwyczajnie zagrać, to lepiej żeby grał w Candy crusha bo "prawdziwe" gry muszą mieć kosmiczny próg wejścia? No tak, ma sens, temu samograje od sony się tak super sprzedają.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze @crush nie grales escape from tarkov, gdzie prog wejscia jest naprawde wysoko :) podejrzewam ze nawet wyzszy niz jakies eve online etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem i jest spoko pomijając swoje włąsne problemy, ale od zwyczajnego hack n slasha oczekuje dobrej rozwałki a nie godzin wczytywania się by zrobić cokolwiek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, joloxx9 napisał:

Czyli według Ciebie jak ktoś chce zwyczajnie zagrać, to lepiej żeby grał w Candy crusha bo "prawdziwe" gry muszą mieć kosmiczny próg wejścia? No tak, ma sens, temu samograje od sony się tak super sprzedają.

McDonald's też się sprzedaje. Marvel się sprzedaje. To nie jest oznaka jakości tylko tego, że przeciętny człowiek ma niesamowicie niskie standardy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, crush napisał:

Że niby D3 jest bardziej dynamiczne od PoE? O śmiechłem srogo. :E

Zbyt dynamiczna walka to też wada, pewnie większość nie chce kopii lub rozwinięcia D3, tylko celuje w coś bardziej pomiędzy D2 a D3. Tak imo było by idealnie.

Takiej walce gdzie wieje epilepsją to ja podziękuję. A jest to obecne (w zależności od bulidu) zarówno w PoE jak i D3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, crush napisał:

McDonald's też się sprzedaje. Marvel się sprzedaje. To nie jest oznaka jakości tylko tego, że przeciętny człowiek ma niesamowicie niskie standardy.

Diablo nigdy nie miało być gra z wysokim progiem wejścia to raz, dwa słabe porównanie. To że gra jest stosunkowo prosta, nie musi znaczyć że to gówno jak w przypadku McDonalda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, joloxx9 napisał:

Diablo nigdy nie miało być gra z wysokim progiem wejścia to raz, dwa słabe porównanie. To że gra jest stosunkowo prosta, nie musi znaczyć że to gówno jak w przypadku McDonalda.

Natomiast odnośnie kampanii to mam takie podejście, że jeśli walczę, zbieram co najlepsze i czytam te rozmowy z postaciami, to WYMAGAM żeby fabuła była sensowna i ciekawa. Przynajmniej taka na poziomie Diablo 2.

Natomiast w Diablo 3 fabuła to gówno totalne. Zepsuła mi całkowicie przyjemność z walk. Skończyłem kampanię jeden raz i grę odłożyłem na bok.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@misticzx przecież w Diablo nie chodzi o fabułę ?

Edytowane przez cherrz
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zobaczylem dynamike poe to o malo sie za glowe nie zlapalem

. Ale mimo to zaczalem i nie bylo zle, zagralem jeden sezon i jest to swietna gra. Najbardziej sie odbijam od tego ze co sezon musisz robic nowa postac choc inni widza to jako zalete. 

 

A co do diablo to rzeczywiscie ma ten swoj klimacik

Edytowane przez DeIntegroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem tego argumentu ze wsparciem D3. Że co, że serwery utrzymywali, wydali jedno rozszerzenie kampani i reszta to jakieś malutkie DLC? Przecież w porównaniu do PoE to bieda i piszę to mimo, że za PoE nie przepadam (nie podszedł mi rozwój postaci i klasy). D3 jest krótkie i ma strasznie biedną zawartość.

Widać że hype na D4 musi być ogromny, skoro pojawiają się już takie uzasadnienia. Oby nie okazało się że znów będzie twarde zderzenie ze ścianą na premierę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Diablo 3 to po prostu symulator gry Diablo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie open beta, każdy pogra i sam oceni czy warto iść dalej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj widze ze juz zakladaja cos ludzie a potem niemile rozczarowanie i hejt na gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xede napisał:

tutaj widze ze juz zakladaja cos ludzie a potem niemile rozczarowanie i hejt na gre

W drugą stronę to samo, już hejterzy wylewają wiadro błota na grę a w betę nawet jeszcze nie grali :E

Ze wszystkich testów i obecnego info gra zapowiada się dobrze, otwarta beta pewnie marzec/kwiecień i dobrze że premierę dali na czerwiec a nie docelowo na kwiecień więc dopracują to i owo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wydam opinie w dniu kiedy zagram w gre i juz, do tej pory czekam, hype bedzie na moment przed zagraniem, szkoda troche kasy na gre ale wiem ze poswiece pare h, na tarkova wydalem na najdrozsza edycje tutaj pewnie pojde po najmniejszej linii oporu ze wzgledu na wizualne dodatki tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Broly napisał:

Ze wszystkich testów i obecnego info gra zapowiada się dobrze, otwarta beta pewnie marzec/kwiecień i dobrze że premierę dali na czerwiec a nie docelowo na kwiecień więc dopracują to i owo.

Ile razy już to słyszałem, że gra zapowiada się 'dobrze'. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Isharoth napisał:

Ile razy już to słyszałem, że gra zapowiada się 'dobrze'. :E

Ale to mówią osoby które grały w betę i mają z diablo wiele wspólnego. Od lat grają w d2, d3 itd.

Edytowane przez Broly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś przeczył dzisiejszy dev stream to nic nie stracił, nudy i nic nowego.

Pojawiła się kolekcjonerka w sklepie blizza ale kosztuje 110 euro plus 20-30 euro przesyłki. Sorry ja wysiadam przy takiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Khold napisał:

nudy i nic nowego.

 

Dla hejterów było info głośno i wyraźnie

 

NO POWER FOR MONEY :E

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W3 Reforged, afery oraz to że ludzie którzy tworzyli Diablo 1 i Diablo 2 już dawno z Blizzarda odeszli, założycieli Blizzarda już też tam nie ma, Wam nie wystarczy żeby za tą grę płacić ponad 100 Euro w ciemno? :hmm::/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...