Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

A mi tam się podoba to co zobaczyłem do tej pory i jak miałem nie brać na premierę i czekać na opinie i pewnie na ogarnięcie przez Blizza serwerów to już wiem że raczej wymiekne.Po tych wstawkach z Inariusem i Lilith nawet zaciekawiła mnie fabuła,fajna była wstawka z Rathma,mam nadzieję że będzie tego więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, dan254 napisał:

A mi tam się podoba to co zobaczyłem do tej pory i jak miałem nie brać na premierę i czekać na opinie i pewnie na ogarnięcie przez Blizza serwerów to już wiem że raczej wymiekne.Po tych wstawkach z Inariusem i Lilith nawet zaciekawiła mnie fabuła,fajna była wstawka z Rathma,mam nadzieję że będzie tego więcej

Dobrze kojarzę, że Rathma to był syn Lilith i Inariusa? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mripper napisał:

Nie ma to jak wkleić jakiegoś typa z YT(nie mam na myśli Rhykkera) i... to cała wiadomość. Upór maniaka, sens żaden.

Abstrahując, jak zawsze - jednym zmiany względem poprzednim części przypadną do gustu, innym nie. Od piątku otwarta beta dla wszystkich, więc każdy będzie mógł sam się przekonać i zdecydować czy kupić, czy nie. Zdecydowanie polecam samemu sprawdzić, niż słuchać/oglądać jakiegoś typa na YT.

ten typ to jeden z najlepiej recenzujących gry w naszym kraju, szefował w TVGry na grach online kilka dobrych lat aż w tamtym roku odszedł na "swoje"... jego recki i impresje są dla mnie dużo bardziej ważne niż jakieś gówno kanały nastawione na kliki. Gość jest rzetelny, merytoryczny, ma poczucie humoru i przede wszystkim siedzi w tym biznesie od lat. Super się go słucha. To Twój problem, że go nie znasz...

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, TheMr. napisał:

Dobrze kojarzę, że Rathma to był syn Lilith i Inariusa? 

 

Tak,pierwszy nefalem który urodził się w Sanktuarium jak dobrze kojarzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ziomek199 napisał:

ten typ to jeden z najlepiej recenzujących gry w naszym kraju, szefował w TVGry na grach online kilka dobrych lat aż w tamtym roku odszedł na "swoje"... jego recki i impresje są dla mnie dużo bardziej ważne niż jakieś gówno kanały nastawione na kliki. Gość jest rzetelny, merytoryczny, ma poczucie humoru i przede wszystkim siedzi w tym biznesie od lat. Super się go słucha. To Twój problem, że go nie znasz...

To nie jest mój problem, ani trochę i odnosiłem się nie tylko do niego - do większości wrzucanych tutaj wiadomości z recenzjami "jakiegoś" typa z YT i nie tylko ja na to zwróciłem uwagę. Nie neguje dorobku tego konkretnego człowieka, nie ma on tak naprawdę znaczenia dla kontekstu tutaj - przeczytaj cały temat, a nie tylko ostatnie kilka stron. 

Zawsze najlepiej wyrobić sobie swoje zdanie, szczególnie jeśli jest taka możliwość jak w DIV(dwie bety, w tym jedna dla wszystkich). Dodatkowo nawet nie chodziło o sam fakt wrzucania filmu, a raczej o kompletny brak własnego zdania w takich wiadomościach, tyle. 

19 minut temu, TheMr. napisał:

Dobrze kojarzę, że Rathma to był syn Lilith i Inariusa? 

Dokładnie tak.

4 minuty temu, dan254 napisał:

Tak,pierwszy nefalem który urodził się w Sanktuarium jak dobrze kojarzę

Bardzo dobrze kojarzysz. :)

Edytowane przez Mripper
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się diablo 4 podobało ale nie miałem czasu grać za bardzo i wbiłem tylko 19 poziom ;) ale w ten weekend wbije 20 na druidzie bo chcę dostać peta za wbicie 20 poziomu na pełnej wersji potem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

ten typ to jeden z najlepiej recenzujących gry w naszym kraju, szefował w TVGry na grach online kilka dobrych lat aż w tamtym roku odszedł na "swoje"... jego recki i impresje są dla mnie dużo bardziej ważne niż jakieś gówno kanały nastawione na kliki. Gość jest rzetelny, merytoryczny, ma poczucie humoru i przede wszystkim siedzi w tym biznesie od lat. Super się go słucha. To Twój problem, że go nie znasz...

Też gościa nie kojarzę.

Rhykker za to można powiedzieć, że jeden z najlepszych youtuberow tworzący content o diablo na świecie.

Co do D4 to czekam na open bete, ciekawi mnie jak bedzie sie gralo na mojej rtx2060 w 1440p

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo obchodzi zdanie jakiegoś typa, najważniejsze to powinno być twoje zdanie, a nie opinia jakiegoś youtubera kimkolwiek by on nie był.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Slayer napisał:

Co do D4 to czekam na open bete, ciekawi mnie jak bedzie sie gralo na mojej rtx2060 w 1440p

Bez problemów. Mam ściętego 3060Ti do ~1715 Mhz i wypluwa 120-150 klatek bez DLSS na opcjach Ultra, bez tekstur (mid). 

 

Edytowane przez TheMr.
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, ziomek199 napisał:

mi się diablo 4 podobało ale nie miałem czasu grać za bardzo i wbiłem tylko 19 poziom ;) ale w ten weekend wbije 20 na druidzie bo chcę dostać peta za wbicie 20 poziomu na pełnej wersji potem

Z pierwszej bety ma nie być resetu więc radzę ci dobić do 20 levelu i na spokojnie testować sobie druida. Nigdy nie wiesz kiedy ci coś wyskoczy a szkoda stracić szansę na reward skoro brakuje tylko jednego levelu. 

 

A co do ludzi hejtujących D4 to widziałem jakąś reckę na YT chyba Zizarana i gość mówił że miał otwarte chaty twitcha swoich kolegów i widział ludzi którzy pisali na czacie teksty typu "Why you play this dogshiit game you Blizzard shill" a potem przeskakiwali na innych streamerów i robili kopiuj/klej dokładnie tego samego tekstu. Ja rozumiem że gra komuś może nie przypaść do gustu i to jest ok ale jest straszna nagonka na Blizza i tak naprawdę nawet gdyby D4 było grą genialną 10/10 to i tak dokładnie takie same teksty by szły no bo przecież "Blizzard bad, Diablo suck". Nie wiadomo tylko czy śmiać się a takich typów czy ich żałować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie gra trochę cięła na rtx 3080, ryzen 5900x i 32GB Ramu, nawet jak miałem ponad 120fps to czuć było że to nie jest płynna rozgrywka, potem włączyłęm DLSS na jakość i zszedłem troszkę z ustawień i trochę lepiej było ale czasem chrupało. Gram w 1440p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos ktoś wie może czy na Xbox series s będzie działać mysz z klawiaturą by zagrac diablo 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy przy odpalonym DLSS jest duży spadek jakości tekstur? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TheMr. napisał:

Na 25 lvl w D4 masz buildy jak w end-game w D3, w D3 na premierę nie było żadnego buildu :E Leciałeś z niebieskimi/żółtymi zabijać Diablo na najwyższym poziomie, bo legendarki leciały turbo rzadko, często nie mając affixów, często nie dało się z nią nic zrobić (nie było Kanai Cube). Co ty w ogóle chcesz porównywać. D4 w becie ma 90% mechanik z D3 pod koniec jego życia i większość QoL updateów, dlatego można mówić o buildzie w D4 nawet na 25 poziomie bo masz 12 legendarek z affixami pod dany build. 

 

Będą się różnić, bo jeden rogal będzie grał pod flurry, drugi pod łuk, trzeci pod kuszę a czwarty pod mix obu, piąty pod trapy, a szósty pod mix wszystkich poprzednich 4, a z pewnością "meta" będzie się zmieniała co patch. 

Jeden skill point potrafi obrócić build o 90 stopni i można go miksować z czymś innym, także kombinacji jest pierdyliard razy więcej niż w D3.

 

Diablo 3 to peak HnS, i starawe D2 to popłuczyny. Masz z pięć razy więcej do roboty w D3 niż w D2. 

 

Napisałeś że 'Różnorodność buildow już w becie jest z kilka półek wyżej niż w d3'

To doprecyzuj czy D3 teraz czy na premierę. 

W becie D4 gwarantuję Ci że loot legenadrek był mocno podkręcony więc nie ma co porównywać. W sumie nie ważne czy legendarki lecą częściej czy rzadziej, przez ten power level itemów będziesz zmieniał itemy nawet jak twója legendarka która pasuje do bulidu po chwili okazuje się słaba bo base dmg skilli skaluje się właśnie z power levelem itemu LOL. 

 

Różnicę między bulidami jaką opisałeś to dalej to co w D3 to ja znów się pytam gdzie te 3 półki wyżej ? 

Podaj konkretny przykład gdzie jeden skill point obróci całkiem bulid. 

 

A co masz do roboty poza ciśnięciem GR w D3 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, tomkill napisał:

A propos ktoś wie może czy na Xbox series s będzie działać mysz z klawiaturą by zagrac diablo 4?

Testowałem na XSX / PS5 i w becie nie działało ;-( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, ziomek199 napisał:

ten typ to jeden z najlepiej recenzujących gry w naszym kraju, szefował w TVGry na grach online kilka dobrych lat aż w tamtym roku odszedł na "swoje"... jego recki i impresje są dla mnie dużo bardziej ważne niż jakieś gówno kanały nastawione na kliki. Gość jest rzetelny, merytoryczny, ma poczucie humoru i przede wszystkim siedzi w tym biznesie od lat. Super się go słucha. To Twój problem, że go nie znasz...

Tego TVGry od "znowu to zrobili"? 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard na twiterze napisał że w open becie ponad milion osób wbiło 20 lvl i odblokowali transmog na premierę.

 

Czyli ogółem grało na pewno więcej i pre orderów też więcej bo nie chcieli sobie spoilerować i nie grali

 

Piątek obstawiam 2-3 mil osób:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Broly napisał:

odblokowali transmog na premierę

W nadchodzącej becie też można odblokować, czy już za późno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, galakty napisał:

W nadchodzącej becie też można odblokować, czy już za późno?

Można

1 postać na 20 lvl

 

Pamiętajcie że kto nie grał w open to dziś po 15 godz bodajże można zrobić pre DL bety jak coś.

Edytowane przez Broly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może tym razem sobie wbiję 20 poziom, mam więcej czasu. 

Premiera bodajże w czerwcu do trochę czasu jest żeby zapomnieć co było :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 17 jest preload, więc warto zapodać, kto chce przetestować.
Zapewne sprawdzę Druida, może nekro i pogram jeszcze magiem, bo grałem tylko Rogue-wbiłem 25lvl. Chyba mag będzie pierwszą postacią jaką zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też pamiętać, że w otwarciej becie będą dostępne wszystkie klasy postaci, czyli 2 więcej(nekromanta oraz druid) niż w poprzedniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...