Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, cyberpunk2020 napisał:

A jakie mechaniki trzeba znac na tego World Bossa? Ja go robilem z kilkoma innymi czarodziejkami w poprzedniej becie i boss nawet nie dotknal nikogo, ja w ogole bylem poza zasiegiem jakiegokolwiek jego ataku jak rzucalem hydre + zamieć. 20 lvl mialem jak go pokonalem z innymi.

Jak dla mnie to wszystkie buildy na bliski dystans ssą obecnie, a czarodziejka i nekro nie dosc ze uzywaja magii z drugiego konca ekranu ta sa praktycznie niesmiertelni.

Trzeba? Żadnych. Przydaje się wiedzieć, ale to nie jest konieczność.

Buildy Nekro oparte o skille krótkodystansowe są obecnie najmocniejsze i zużywają esencję(manę). A co obecnie ssie lub nie, jest bez znaczenia, wszak to początek gry zaledwie, a jak już zostało potwierdzone, później jest inaczej. Nie wspominając już, że grasz w najlepszym razie na 2 najniższym poziomie trudności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Jaycob napisał:

Ale dlatego, ze nie ma wyższych poziomów?  Grałem w Diablo od "dwójki" i pierwszy normalny poziom grało się zawsze bardzo łatwo bez względu na przedmioty czy umiejętności rozdane. 

Ja w ogóle się dziwię temu, że ktoś się dziwi, że jest łatwo w pierwszym akcie w zasadzie w samouczku w tego typu grze :E Tu dopiero end game pokaże co ta gra faktycznie oferuję graczowi.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie grafika jest moim zdaniem mega słaba. Oczekiwałem czegoś znacznie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pisałeś na poprzedniej stronie, że grasz na niskich ustawieniach? :)

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Jaycob napisał:

Grałem w Diablo od "dwójki" i pierwszy normalny poziom grało się zawsze bardzo łatwo bez względu na przedmioty czy umiejętności rozdane. 

W zasadzie tak poza jednym wyjątkiem: Duriel jest najtrudniejszy właśnie na normalu. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny wyjątek, przez resztę przechodzisz jak przez masło. Przynajmniej czarką. :P 

10 minut temu, lukadd napisał:

Ja w ogóle się dziwię temu, że ktoś się dziwi, że jest łatwo w pierwszym akcie w zasadzie w samouczku w tego typu grze :E Tu dopiero end game pokaże co ta gra faktycznie oferuję graczowi.

No właśnie, zawsze poziom trudności to piekło (w D3 od 70 levelu) i endgame, a nie początek gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Mripper napisał:

A nie pisałeś na poprzedniej stronie, że grasz na niskich ustawieniach? :)

Tyle co udało się na wyższych zagrać nim crashuje to nadal szału nie robiło. Moim zdaniem D2R prezentuje się znacznie lepiej całokształtem oprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz pojawił mi się komunikat Out of memory, chyba trzeba zmienić kartę na Radka 7900XT z 20GB Vram ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, @lek napisał:

Pierwszy raz pojawił mi się komunikat Out of memory, chyba trzeba zmienić kartę na Radka 7900XT z 20GB Vram ?

Też przed momentem miałem. Może to coś związanego z tymi pracami, o których piszą i z których powodu gra się generalnie wywala co chwile :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 3 raz w kolejce dostaje time out error, teraz to teraz ale na premierę to będzie płacz jak serwery klękną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, larry.bigl napisał:

Tyle co udało się na wyższych zagrać nim crashuje to nadal szału nie robiło. Moim zdaniem D2R prezentuje się znacznie lepiej całokształtem oprawy.

Nie no, może graficznie nie jest fenomenalnie, ale spokojnie 2 oczka wyżej niż d2r. I mowa o samej oprawie, a nie animacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, larry.bigl napisał:

Generalnie grafika jest moim zdaniem mega słaba. Oczekiwałem czegoś znacznie więcej.

No chyba nie spodziewałeś się że tego typu gierka będzie miała grafikę jak UE5 demo ? :E

 

Jak na hack n slasha wygląda zajebiście

Edytowane przez Broly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekiwałem UE5 ale zdecydowanie mogłaby ta gra wyglądać lepiej. Z tymi dwoma oczkami wyżej niż D2R bym nie przesadzał. Szczerze mówiąc nie wybija się ta gra kompletnie oprawa, jest mocno, mocno przeciętna. 

I żeby nie było, to jedyna gra na jaką byłem gotowy wrzucić pre-order. Na niej się wychowałem ale na ten moment mój odbiór jest znacznie słabszy niż D3 i D2R pod względem grafiki.

 

Co mnie irytuje to zagęszczenie potworów. Słabo wypada zwłaszcza na początku gry. Kilka mobow na krzyż. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D2R lepiej wyglada na moje oko, w D4 za biedne te modele zrobili, wyglada poprostu jak troche lepsze Diablo 3.

Edytowane przez cyberpunk2020
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś mówi że D4 ma średnią oprawę to musi albo zmienić monitor albo pójść już do optyka :E Na razie D4 ma prawie topową oprawę wśród gier takiego typu, przez to że nie zrobili "timeless" grafiki ala D3, to zestarzeje się gorzej za te 4-5 lat, bo jest bardziej realistyczna oprawa, no ale grafika sama w sobie jest bardzo dobra. 

 

Porównanie do D2R :E:E Trzymajcie mnie :E 

Edytowane przez TheMr.
  • Like 5
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że porównanie oprawy do D2R to jakiś niesmaczny żart... ale każdy może mieć swoje zdanie.

Grafika w Diablo IV stoi na dobrym poziomie, choć oczywiście mogłaby być jeszcze lepsza, ale... to ma działać na byle ziemniaku(i działa), Blizzard zawsze szuka kompromisu aby nie obcinać sobie bazy graczy(klientów) w imię 8 cudu wizualnego; to co nam zaserwowali jest imo w pełni satysfakcjonujące.

Edytowane przez Mripper
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z was ma przypadkowo odpalone na low d4? :E :

 

low.jpg

 

 

Tutaj Ultra poniżej, dla mnie to jest bajka.

ultra.jpg

Edytowane przez Broly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie D4 szałowo nie wygląda, dobrze ale nic ponadto a wymagania ma trochę przesadzone. W cut-scenkach zjeżdża mi do 40 FPS gdzie na zbliżeniach niektóre tekstury wyglądają jak sprzed 15 lat.

D2R jest znacznie uboższe graficznie, nie ma co polemizować co nie znaczy, że D4 jest jakieś szczególnie zaawansowane graficznie. Mi generalnie więcej do H&S nie trzeba ale szału to nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Broly napisał:

Może ktoś z was ma przypadkowo odpalone na low d4?

Jak 1 to low to imo nie ma tragedii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jaycob napisał:

Ale dlatego, ze nie ma wyższych poziomów?  Grałem w Diablo od "dwójki" i pierwszy normalny poziom grało się zawsze bardzo łatwo bez względu na przedmioty czy umiejętności rozdane. 

Na normalu D2 jest z 10x trudniejszy od D3 czy D4 (na tyle na ile widziałem). D3 na normalu nie wiem czy mi się zdarzyło zginąć chociaż raz, w D2 o to nietrudno. Sam Duriel mnie zabił pewnie z 10x.

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram obecnie pierwszy raz od jakiś 12 lat i ani razu nie zginąłem na Durielu. Kwestia szybkiego biegania i soczków na wytrzymałość + merc może pomóc. :P  W D4 jest jakiś? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jaycob napisał:

Ja gram obecnie pierwszy raz od jakiś 12 lat i ani razu nie zginąłem na Durielu. Kwestia szybkiego biegania i soczków na wytrzymałość + merc może pomóc. :P  W D4 jest jakiś? 

 

Towarzyszy nie ma na razie ale wysoce prawdopodobne że będą dodani po premierze.

RTX po premierze

Sezony jakoś lipiec z tego co pamiętam?

Runy po premierze

18 minut temu, Jaycob napisał:

Jak 1 to low to imo nie ma tragedii. 

Tak 1 screen na low drugi na ultra.

Edytowane przez Broly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jaycob napisał:

Ja gram obecnie pierwszy raz od jakiś 12 lat i ani razu nie zginąłem na Durielu. Kwestia szybkiego biegania i soczków na wytrzymałość + merc może pomóc. :P  W D4 jest jakiś? 

No ja dopiero co przeszedłem D2 i niedawno D3. W D3 żeby zginąć na normalu to chyba trzeba to chyba zrobić celowo, gra jest wręcz absurdalnie prosta, w zasadzie przechodzi się sama. Myślę, że nawet niewidomy grając tylko na słuch by sobie poradził. W D2 aby zginąć wystarczy chwilą nieuwagi albo trochę słabsza postać. Na normalu te gry dzieli wręcz przepaść jeśli idzie o poziom trudności.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bleidd napisał:

No ja dopiero co przeszedłem D2 i niedawno D3. W D3 żeby zginąć na normalu to chyba trzeba to chyba zrobić celowo, gra jest wręcz absurdalnie prosta, w zasadzie przechodzi się sama. Myślę, że nawet niewidomy grając tylko na słuch by sobie poradził. W D2 aby zginąć wystarczy chwilą nieuwagi albo trochę słabsza postać. Na normalu te gry dzieli wręcz przepaść jeśli idzie o poziom trudności.

Ja powiem po raz 9999

Nie ma sensu porównywać d1,d2 , d2r i d3 o d4 bo D4 to jest swoja własna gra w tym uniwersum która ma ELEMENTY KAŻDEJ poprzedniej części.

D2 było zrobione w zupełnie innych czasach, standardy się zmieniły. Gramy w becie do 25 lvl w 1 akcie to jest może 1/10 całego kontentu gry? gdzie gra ma mieć suport na LATA i pewnie ze 3-4 dodatki płatne.

Edytowane przez Broly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zestaw z obudowa i zasilaczem: i5-8500 Płyta MSI 1151 m.atx Dysk m.2 256GB DDR4 8GB RX560 4GB - sprzedam 800 zł zdjęcia dodam za 24h  
    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...