Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, joloxx9 napisał:

Warto brac season pass jak ktos bedzie grac zwyczajnie na chillu - bez robienia postaci co sezon? Pytam bo nie mam pojecia jak to tutaj ma dzialac.

jak cie jara kosmetyka to warto, jak nie, to olej temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, joloxx9 napisał:

Warto brac season pass jak ktos bedzie grac zwyczajnie na chillu - bez robienia postaci co sezon? Pytam bo nie mam pojecia jak to tutaj ma dzialac.

Absolutnie nie.

Pierwszy BP(ten standardowy) większość kupiła, bo był w pakiecie z wcześniejszym dostępem do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sie powtarzam ale bedzie mozliwosc sciagnac mniej GB gry jak ktos bedzie gral tylko w 1920x1080p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym wielokrotnie....

Możesz zrezygnować z pobierania tekstur 4K. Wtedy klient jest o połowę mniejszy(ok. 39 GB).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh gdyby PC wersja była w granicy 200-250 zł to bym kupił, a tak nie chce mi się wydawać ponad 300 zł za gierkę. Niby normalna cena na te czasy, ale bariera psychiczna jest. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, neonek napisał:

Ehh gdyby PC wersja była w granicy 200-250 zł to bym kupił, a tak nie chce mi się wydawać ponad 300 zł za gierkę. Niby normalna cena na te czasy, ale bariera psychiczna jest. :E

Szukaj na forum. Kupony z RTXów pewnie chodzą w tej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę mogę już napisać, że część prasy oraz influ dostała dostęp do Diablo IV blisko 2 tygodnie temu, prawie finalny build gry. Dziś zeszło NDA na ogłoszenie tego faktu, a 30 maja można się dzielić swoimi wrażeniami(nie wolno jedynie spoilerować fabuły). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TheMr. napisał:

Szukaj na forum. Kupony z RTXów pewnie chodzą w tej cenie. 

a te klucze nie mają jakiegoś ograniczenia posiadania rtx 40xx? :E gdzieśmi mignęło takie coś w oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby aktywować klucz który dostaniesz od NVIDII na klucz który docelowo przeznaczony jest na aktywację w battlenet, musisz posiadać GPU od RTX 4070 w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i ja, wersję std bo w sumie przez dziecko raczej czas na grę będzie mocno ograniczony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem 4080 i jeszcze nie dostalem kodu, czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O xede, może się złapiemy w grze jak dawniej! Gruby#1128, widziałem Cię chyba nawet online ostatnio :D się grało w 3 😅

Edytowane przez larry.bigl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozemy, ja na pewno bede gral, mam pare ekip na roznych discordach ale jasne :)

niestety ale konto na ktorym mialem 3 zablokowalem bo odkupilem od kogos i zapomnialem authenticatora przepiac z starego nr telefonu na nowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Dominix1910 napisał:

 

 

Fajnie że wszystko z tego QA - konta, pytania itd. wszystko to fake i obskryptowane. Typowe dla Bitzzarda. 

A co do przewagi za $$, to jakby nie byli pazerni to by takie eventy dla wszystkich kupujących zrobili w jednym czasie a inaczej normalna kopia gry w praktyce uniemozliwia wygraną.

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przewaga za $$ o nickname na statule :D i tak co bys nie kupil, jakies kitajce cie przebija wiec nie ma co marudzic  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, nick na statule Lilith, brzmi jak prawdziwa przewaga w grze. A jakie to ważne i potrzebne... ;)

No ale rozumiemy, napisałeś to już wcześniej wyraźnie, że Ci nie odpowiada podejście Blizzarda do monetyzacji w swoich grach, Twoje prawo. Życzyłeś nam też miłej zabawy, więc nie do końcu rozumiem w jakim celu wróciłeś i dalej brniesz w ten temat?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wszyscy content creatorzy powinni też być wykluczeni bo już grali i wiedza co i jak :E

a jak kogoś stać na ultimate to ma pracę, więc raczej nie ma szans na granie 24h by zrobić to jak najszybciej xd xd 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połamałem reke i mam wolne do lipca. Tylko myszki złapać nie mam jak 🤣. Chyba wjedzie pad . . 😁

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Specjalnie  😉       Mata Hari😉

Edytowane przez Daryzda67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, zozolek napisał:

Połamałem reke i mam wolne do lipca. Tylko myszki złapać nie mam jak 🤣. Chyba wjedzie pad . . 😁

Daj spokój z padem czy myszką. Kup sobie matę!

 

:E

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.05.2023 o 23:41, xede napisał:

ja kupilem 4080 i jeszcze nie dostalem kodu, czekam

Ja nie wiem gdzie wy kupujecie :E ja kupiłem 4070 ti z x-kom i kod dostałem w paczce na "kartce".

 

Nawet jak ktoś kupi ten kod taniej to musi mieć kartę 4070-4090 aby kod wszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kartę kupiłem w Komputroniku, i napisali mi że w ciągu dwóch tygodni dostanę sms'a z kodem :thumbdown: :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trzeba było najpierw przeczytać regulamin akcji, gdzie jest napisane, że mają czas na dosłanie kodu. Sklepy teraz zapewne zabezpieczają się przed "Januszami biznesu" w naszym kraju, którzy kupili np. 4070, wbili kod na Diablo IV i... odesłali kartę, bo u nas takie praktyki to niestety norma.

Edytowane przez Mripper
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Broly napisał:

Ja nie wiem gdzie wy kupujecie :E ja kupiłem 4070 ti z x-kom i kod dostałem w paczce na "kartce".

 

Nawet jak ktoś kupi ten kod taniej to musi mieć kartę 4070-4090 aby kod wszedł.

kr system

 

18 godzin temu, Mripper napisał:

Trzeba było najpierw przeczytać regulamin akcji, gdzie jest napisane, że mają czas na dosłanie kodu. Sklepy teraz zapewne zabezpieczają się przed "Januszami biznesu" w naszym kraju, którzy kupili np. 4070, wbili kod na Diablo IV i... odesłali kartę, bo u nas takie praktyki to niestety norma.

w takim momencie cena w pln za gre i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale jak zwrócą kartę to kupi ktoś inny ze zużytym kodem?

Sprawdzić kiedy kod został wykorzystany to nie jest jakiś duży problem.

Przecież to jest zwykła kradzież.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
    • 14700F nigdy bym nie brał bo to totalny crap. Dostaniesz zawyżone napięcie, to ten CPU będzie siorbał niesamowicie dużo papu i nic z tym nie zrobisz. Do tego kompletnie nic nie wiesz jakie podzespoły otrzymasz. Druga sprawa, połączenie i7 + RTX 4070S jest dalekie od opłacalnej wydajności w zestawie do gier. Za 9200 zł na gotowo masz https://proline.pl/koszyk/35ad9d7d z Ryzen 7 7700 i RTX 4080 Super albo możesz dać i https://proline.pl/koszyk/8f26d0eb 7800X3D + RX 7900 XTX Office w jakiej wersji? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...