Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Eh gadaj zdrów, bo tak ciężko wstawić w spoiler aby te YT nie zajmowały 3/4 ekranu.

Tak jak było wcześniej powiedziane Barb WW dominuje, będę zdziwiony jeśli go nie znerfią na premierę w patchu. Nic innego solo nie jest nawet w pobliżu, a i w grupie Barb jest mocno pożądany z uwagi na wszystkie okrzyki, które w tym buildzie mają 100% uptime. 

I tak to jest maksymalny poziom.

Edytowane przez Mripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak w D IV zrobili barbę z połączenia dwóch setów z D 3 :E Supp build pod okrzyki + WW = OP. Nerf? Może delikatny, na filmie widać że o deskę łatwo. Jeśli na barbie jest łatwo, to nawet nie chce myśleć jak sobie poradzą inne klasy :E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci co kupili diablo 4 standart to grac moga 6 czerwca a kiedy beda mogli sciagnac diablo 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja gram głównie Nekro, bo to moja podstawowa klasa, zrobienie lochu na poziomie 70-80 to już mega wyzwanie i padasz jak mucha od pierdnięcia(inne klasy też z wyjątkiem właśnie barba i druida), masz ułamek(1/5 średnio) punktów życia i redukcji obrażeń tego, co barb czy druid i jeszcze jako Nekro jesteś tak lekko 2x wolniejszy od barba.

Znerfią WW, nie ma opcji, bo nikt nie będzie grał żadnym innym buildem jako barb. Ten jeden build jest ponad wszystko w grze obecnie.

 

Edytowane przez Mripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tomkill napisał:

ci co kupili diablo 4 standart to grac moga 6 czerwca a kiedy beda mogli sciagnac diablo 4?

24h przed launchem prawdopodobnie, bo 1 czerwca o 1 można ściągać jak ktoś ma wersję premium. 

Teraz, Khold napisał:

To akurat żadne osiągnięcie. Kontent w DIII jest zerowy.

XD. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zerowy ten content, że ludzie wciąż łupią. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Teraz, Jaycob napisał:

Taki zerowy ten content, że ludzie wciąż łupią. :E

Nie mów mu że 95% contentu w D IV to DIII :E (lekko zmodyfikowane) 

 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jaycob napisał:

Taki zerowy ten content, że ludzie wciąż łupią. :E

Głębokie szczeliny, zwykłe szczeliny i zlecenia, które miały premierę w 2014 roku przy okazji premiery RoS. Od tego momentu nie dodali nic więcej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - da się w tej grze włączyć opcję, żebym nie widział innych graczy? Strasznie mi klimat siadł, jak biegałem po tym lodowym pustkowiu, a tu nagle wyskakuje jakiś Janusz666 i mieli wszystkich po kolei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka, naprawdę klimat osamotnienia wśród potworów leci na pysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Możesz wyłączyć crossplay, co znacząco zmniejszy ilość ludzi jaką masz w swojej instacji. Żaden problem, bo przecież wszystkie lochy(a z nich składa się kampania tak naprawdę) są zawsze solo, na graczy będziesz głównie trafiał w miastach i ich okolicy lub world bossach.

Edytowane przez Mripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuje przejscie "kampani" dla singla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z gry-online

Cytat

Diablo 4 to naprawdę ogromna gra. Oczyszczenie mapy i pokończenie wszystkich zadań w kampanii to robota na kilkadziesiąt godzin – i to raczej powyżej 50–60.


Dodatkowo według recki na PPE

Cytat

Nie mogę powiedzieć, by gra kończyła się zdecydowanie za szybko, ponieważ na wyłączne poznanie opowieści potrzebujecie 20-23 godziny, ale szczerze mówiąc grało mi się tak dobrze, że chciałbym już teraz poznać dodatkowy akt i dowiedzieć się... co wydarzy się dalej.


Zaś w recenzji na gram.pl stwierdził, że zajęło mu ok 40godzin jak napisał Dominik, wraz z pobocznymi zadaniami, czyszczeniem lochów + wydarzenia na mapie.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem w co oni grali(mówię o tych co piszą o 35 godzinach), ale mi bez jakiegoś absolutnego ciśnienia, robiąc trochę pobocznych zadań aby wyrobić "renomę" cała kampania zajęła ~20 godzin. Pewnie nawet troszkę krócej.

Edytowane przez Mripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam recenzję i chyba najszybciej było 11h do napisów końcowych, ale do tego dochodzą side questy i endgame który jak na razie imo wygląda biednie - trochę lepiej niż D3.

Do tego dziwne trochę że ci recenzja to inna opinia, jednę chwalą fabułę inne krytykują to samo z wszelakimi aktywnościami.

Progres i itemizacja imo całkiem skopane poprzez lvl scaling i item power, ale to niech każdy sobie odpowie czy to mu przeszkadza.

PvP nie jest i podobno nie będzie balsansowane więc nie wiadomo po co w ogóle jest ? 

Do tego dużo mniejszych problemów i błędów.

Z jednej strony podstawy gra ma dobre i daje frajdę z grania to każdy chyba chwali ale jest jednocześnie kompletnie źle zaprojektowana, szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pewnie dlatego, prawie wszędzie dostaje bardzo wysokie(często maksymalne) oceny. ;)

I tak wiem, zaraz ktoś wyskoczy, że wszystkich kupili. 😆

Edytowane przez Mripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JDM napisał:

Porażka, naprawdę klimat osamotnienia wśród potworów leci na pysk.

Grałem we wszystkie 3 bety od marca i szczerz mimo że sam stękałem o brak opcji solo to ilość graczy nie była przeszkadzająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nic się nie zmieniło względem EA jeśli chodzi o rozmiar, 12 minut pobierania i po sprawie. :)

Jeszcze raptem dwie doby... :)

Edytowane przez Mripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, JDM napisał:

Pytanko - da się w tej grze włączyć opcję, żebym nie widział innych graczy? Strasznie mi klimat siadł, jak biegałem po tym lodowym pustkowiu, a tu nagle wyskakuje jakiś Janusz666 i mieli wszystkich po kolei.

Nie

Zostaje u mnie wersja na pieca, pokusilem sie o digital deluxe co by sprawdzic czy te sezony mi podejda.

Nowy padzik wczoraj przyszedl wiec bedzie barb testowany na nim.

W piatek bedzie grane :D 

Edytowane przez joloxx9
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...