Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzę na to nowe Diablo i widzę trójkę ze zdjętą cukierkowatością. Modele rodem z Disneya, te same animacje, jakoś tandetnie mi to wygląda. Nie wiem czy kupować, bo od czasów trójki ten styl mnie odrzuca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, GS01 napisał:

Patrzę na to nowe Diablo i widzę trójkę ze zdjętą cukierkowatością. Modele rodem z Disneya, te same animacje, jakoś tandetnie mi to wygląda. Nie wiem czy kupować, bo od czasów trójki ten styl mnie odrzuca. 

Najlepiej wrócić do D2 i niech czas się zatrzyma w miejscu...  🤣

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, m1chal3k napisał:

Najlepiej wrócić do D2 i niech czas się zatrzyma w miejscu...  🤣

no sorry, czwórka nie jest warta tej ceny. Odgrzewany kotlet. Ja wysiadam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GS01 napisał:

no sorry, czwórka nie jest warta tej ceny. Odgrzewany kotlet. Ja wysiadam.

Grałem w bete i bardzo mi się podobała. Dam jej szansę :- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, GS01 napisał:

Patrzę na to nowe Diablo i widzę trójkę ze zdjętą cukierkowatością. Modele rodem z Disneya, te same animacje, jakoś tandetnie mi to wygląda. Nie wiem czy kupować, bo od czasów trójki ten styl mnie odrzuca. 

Obejrzałem kawałek i dla mnie to jest Diablo 2 w nowoczesnej oprawie.
Czyli gameplay oparty na klikaniu LPM/RPM plus spędzenie połowy czasu gry w ekwipunku (bo może akurat wypadł item dający 1 pkt. więcej pancerza/DPS'u). ;)
Przerywniki filmowe i dialogi z NPC'tami to również vibe 1:1 z D2.
Mimo wszystko wygląda bardzo przyjemnie, nawet jeżeli to kotlet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skórki za 1/3 ceny gry to jeden wielki xD 

Tak samo jak oglądanie debili na twitch, żeby jakieś skiny dostać, ehh kiedyś to były czasy a teraz ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli choć zrobić obrót kamery, dla mnie granie w gry izo bez tego są na te czasy nie do przyjęcia, nawet w Divinity Original Sin 1 dodali to po jakimś czasie a to robi kolosalną robotę w odbiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paw79 napisał:

Obejrzałem kawałek i dla mnie to jest Diablo 2 w nowoczesnej oprawie.
Czyli gameplay oparty na klikaniu LPM/RPM plus spędzenie połowy czasu gry w ekwipunku (bo może akurat wypadł item dający 1 pkt. więcej pancerza/DPS'u). ;)
Przerywniki filmowe i dialogi z NPC'tami to również vibe 1:1 z D2.
Mimo wszystko wygląda bardzo przyjemnie, nawet jeżeli to kotlet.

nie wiem czego sie spodziewales skoro to kolejna czesc najlepszego hack and slasha, nie zrobia z niej dragon age'a ;)

beta obcykana, jutro bede gral normalnie juz, wkoncu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, GS01 napisał:

Patrzę na to nowe Diablo i widzę trójkę ze zdjętą cukierkowatością. Modele rodem z Disneya, te same animacje, jakoś tandetnie mi to wygląda. Nie wiem czy kupować, bo od czasów trójki ten styl mnie odrzuca. 

Bo to jest Diablo 3.5, identyczne mechaniki np. skille, teraz są dla niepoznaki wrzucone w ułomne drzewko a dawniejsze runy to teraz modyfikatory, skille generatory (many czy czegośtam), umiejętności zadają procentowe obrażenia noszonej broni czyli ten sam idiotyzm co w Diablo 3, ta sama bezsensowna itemizacja (bez setów tym razem) i jeszcze skalowanie poziomów w H&S (facepalm). To jest prościutka gra dla niedzielnych graczy a nie pełnokrwisty h&s, i ten sztuczny, wręcz "reshadowy" mhrok który jest śmieszny.
Oczywiście grałem w bete, o mało nie pękłem ze śmiechu i dałem sobie spokój, a grałem chyba we wszystkie poważne h&s od Diablo 1 począwszy ale to?... to obecnie żart za $70 na miarę Diablo 3.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tak dynamicznej grze? Nie wiem czy to by działało.

Ja dziś dobiłem 60lev, zrobiłem dungeon na odblokowanie tormentu, zrobiliśmy jeden zwykły dungtroche nowych ascentral poleciało, jutro dalej farma, ale czuć progres :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.

Patrząc jednak przekrojowo na odbiór gry, Blizzard w znakomitej większości dokonał właściwych wyborów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mripper napisał:

Patrząc jednak przekrojowo na odbiór gry...

To jest kiepski wskaźnik bo patrząc przekrojowo na odbiór Zenka Martyniuka możemy uznać, że jest lepszym kompozytorem niż Lutosławski.

14 minut temu, Mripper napisał:

..., Blizzard w znakomitej większości dokonał właściwych wyborów.

Oczywiście że dokonał, właściwych wyłącznie dla swojego portfela co w zasadzie nie dziwi.


Ale dobra, moja opinia jest taka a nie inna, wy bawicie się dobrze to chyba w porządku? i niech tak zostanie. :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wejść w opcjach w kalibrację jasności gdzie jest logo z lilith i napis "przesuwaj pasek aż logo będzie ledwo widoczne".

Robi to mega robotę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kandelabros napisał:

To jest kiepski wskaźnik bo patrząc przekrojowo na odbiór Zenka Martyniuka możemy uznać, że jest lepszym kompozytorem niż Lutosławski.

Oczywiście że dokonał, właściwych wyłącznie dla swojego portfela co w zasadzie nie dziwi.


Ale dobra, moja opinia jest taka a nie inna, wy bawicie się dobrze to chyba w porządku? i niech tak zostanie. :szczerbaty:

Masz prawo do swojej opinii, nikt Cię przecież nie zmusza do kupienia/grania.

My bawimy się dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet bardzo dobrze.I jak na razie bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może mieć swoją opinię ale nie rozumiem wymagania od Hack n slasha rzeczy zupełnie z innej bajki. Albo "odgrzewany kotlet" - no a co niby ma być? Jak to 4 część serii gier, w dodatku już kultowej można powiedzieć. 

W życiu nie broniłbym blizzarda bo mają swoje za uszami, ale odbiór gry jak i odczucia graczy są dobre. Serwery wytrzymały start jak na taką skalę wręcz wzorowo (oprócz konsolowych problemów). Mamy stare dobre diablo w świeżej wersji - czyli to czego się oczekuje od "odgrzewanych kotletów". Na pewno lepiej graficznie i gameplayowo od D3. Grafika ma spoko klimat, z dodatków to mamy dużo pobocznych "wyskakujących" eventów, world bossy (wczoraj już sie załapałem na pierwszego), próba wdrożenia PVP - czyli coś próbują nowego.

Przyczepić się można do ceny bo jest znaczna. Póki co przynajmniej P2W nie ma i oby tak zostało. Osobiście wolałem czasy, w których płaciło się za L2 czy WOW abonament miesięcznie 30 zł i koniec. A nie gra darmowa, ale P2W na 1000 miesięcznie żeby być w czubie XD.

Edytowane przez mafzord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, offensive napisał:

Taki byl wlasnie zamysl otwartego swiata, ze po prologu tak na prawde mozesz juz cala mape latac, a akt 1/2/3 a potem 4/5 bodajze mozna robic w dowolnej kolejnosci

To jest, moim zdaniem, błąd.

Jeśli sami możemy sobie wybierać, w który akt chcemy grać to zabija to ciągłość fabularną, fabuła powinna być prowadzona ciągle, jeśli zdecydujemy się robić po prologu misje np. z trzeciego aktu to jak gra wytłumaczy wydarzenia z aktu 1 i 2? Poza tym, postać gracza nie powinna być na tym etapie gotowa żeby grać w misje tak późnego etapu, no chyba, że robi się misje poboczne albo po prostu łazi po świecie i zdobywa poziomy bez ruszania fabuły. Jestem jednak przywiązany do tradycyjnej formuły prowadzenia fabuły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, tomkill napisał:

Wam też tnie w grze ?

Na razie nie. Spróbuj obniżyć jakość tekstur na 'wysokie', bo może brakuje pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mafzord napisał:

Przyczepić się można do ceny bo jest znaczna. Póki co przynajmniej P2W nie ma i oby tak zostało. Osobiście wolałem czasy, w których płaciło się za L2 czy WOW abonament miesięcznie 30 zł i koniec. A nie gra darmowa, ale P2W na 1000 miesięcznie żeby być w czubie XD.

Tez jestem zdania, ze gry, ktore maja ciagle wsparcie etc moglyby miec zwykly abonament tak jak wow, aczoklwiek wtedy firmy nie moglyby sie oblowic jak teraz. Pomiajajc to, ze przymus placenia glupich 50zl odrzucilby znaczna ilosc graczy a to, ze tam wydadza 300zl co 2/3 miesiace na skiny to mniejsza o to :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, lis22 napisał:

To jest, moim zdaniem, błąd.

Twoim zdaniem, do ktorego masz pelne prawo. Natomiast zdanie wiekszosci bedzie liczone $. Lada moment padnie informacja o jakims rekordzie sprzedazowym, bo gra jest po prostu DOBRA. Mark my words.

 

Co do rozkmniek jak gracz ma robic wyzszy akt:

- fabula nie jest po prostu w pelni linarna, od A do E dojdziesz idac ABCDE jak i ACDBE. Wszystko sie spina

- D4 ma system skalowania mobkow na danym world tierze. Mozesz miec 40 lvl a kumpel 60 lvl, i oboje mozecie razem bic w party bez problemu. Gra kalkuluje wszystkie statystyki dla danej postaci.
Mob rzuca AOE ktore bije Twojego kumpla za 1000, a Ciebie za 120, bo sie skaluje do Twojej postaci.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś błąd w misji szept umarłych ,dokładnie drzewo szeptów bo. Nie mogę aktywować misji ,sory moj błąd 

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest laga, serwery prawie dead, próbuje wbić od 10 minut :E.

Co do skalowania, są regiony ze sztywnym poziomem i mając aktualnie 32 jestem gdzieś w rejonie +35 mobków. Więc nie jest źle, zapuścisz się za daleko to dostaniesz wciry i wrócisz jak podkoksujesz  :E.

Ogólnie lore, mroczny świat, muzyka na ogromny plus.

400zł, ale gra na setki godzin ..

 

 

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, joloxx9 napisał:

Tez jestem zdania, ze gry, ktore maja ciagle wsparcie etc moglyby miec zwykly abonament tak jak wow, aczoklwiek wtedy firmy nie moglyby sie oblowic jak teraz. Pomiajajc to, ze przymus placenia glupich 50zl odrzucilby znaczna ilosc graczy a to, ze tam wydadza 300zl co 2/3 miesiace na skiny to mniejsza o to :E 

Szkoda mi 400zł dać za grę a co dopiero miałbym dawać za skiny. Jakby dali abonament to bym sobie darował, nigdy bym nie płacił. To samo może być z battle passem, nie wiem czy będę za to płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, joloxx9 napisał:

Skórki za 1/3 ceny gry to jeden wielki xD 

Tak samo jak oglądanie debili na twitch, żeby jakieś skiny dostać, ehh kiedyś to były czasy a teraz ich nie ma.

Twoja odp na koment do shortsa z mountem za 10 dolcow jak napisałem że ich chyba popie... :E

Screenshot-20230606-092201-Gmail.jpg

To jak to w końcu dobrze czy nie dobrze ze są skiny? :rotfl:

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...