Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Broly napisał:

Umie ktoś naprawić brak opcji pełny ekran? mam tylko w oknie albo pełny ekran w oknie.

Obecnie nie ma takiej opcji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Dominix1910 napisał:

Obecnie nie ma takiej opcji 

Też niema opcji żeby dać 720p ,chyba trzeba ściągnąć pliki 4k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się WYŁĄCZYĆ dołączanie innych graczy? Losowo mi się randomowi gracze na chwile na mapie pokazują i w różnych lokacjach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dominix1910 napisał:

Obecnie nie ma takiej opcji 

Faktycznie pogrzebałem w necie i wywalało gre przy alt+tab na fullscreen i na razie usunęli z gry tą opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Broly napisał:

Faktycznie pogrzebałem w necie i wywalało gre przy alt+tab na fullscreen i na razie usunęli z gry tą opcje.

Przy alt tabie to ledwo przeglądarka da radę obsługiwać przy 16 GB RAMu :E 

15 minut temu, larry.bigl napisał:

Da się WYŁĄCZYĆ dołączanie innych graczy? Losowo mi się randomowi gracze na chwile na mapie pokazują i w różnych lokacjach. 

Nie, nie da rady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Szukam kogoś kto pomoże mi aktywować Diablo na Nvidia Experience. Wymagania: posiadanie desktopowej karty graficznej RTX 4070+ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, TheMr. napisał:

 

Nie, nie da rady. 

Trochę lipa, myślałem że będzie podobnie do D3, że można ustawić kto dołącza i kiedy do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graczy spotkasz tylko w miastach i na powierzchni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym też nie trafia w gust, ale to już chodzi i pewne konkretne elementy rozgrywki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie expic do 100lvl po 55lvlu? czy tylko dungi robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tomkill napisał:

gdzie expic do 100lvl po 55lvlu? czy tylko dungi robic?

NM dungi i po drodze łapać jakieś eventy - najlepiej jakieś z tree of whispers żeby coś przy okazji złapać z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mafzord napisał:

NM dungi i po drodze łapać jakieś eventy - najlepiej jakieś z tree of whispers żeby coś przy okazji złapać z tego.

A eventy to o której godz są czy tylko losowy czas ,na dwóch byłem i ładnie mi droplo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, larry.bigl napisał:

Trochę lipa, myślałem że będzie podobnie do D3, że można ustawić kto dołącza i kiedy do gry.

Ma swoje plusy i minusy. Nie raz czyściłem Event i ktoś przyszedł pomoc i exp wpada większy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tomkill napisał:

A eventy to o której godz są czy tylko losowy czas ,na dwóch byłem i ładnie mi droplo ?

Eventy są różne. Potem na WT3 dochodzą helltidy, legiony. Cała masa kontentu nie obrobisz wszystkiego. Ja robie NM dungi jak akurat dropne sygil, przy okazji zahaczam o jakieś wydarzenia na mapie jak jade koniem :P. No i dokańczam czyszczenie mapy z strongholdów itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nawet tutaj musze ogłądać te przerazone , zdziwione gęby tych pseudo streamerow czy jak ich tam sie nazywa.

Jaki jest sens wrzucania tutaj takich filmow,  na youtubie tego szajsu jest miliony. Chcesz cos napisac o grze pozytwynego  czy negatywnego to napisz chetnie poczytam.

NIgdy w życiu nie zrozumiem podniecania sie tymi youtuberami i traktowanie ich jak jakieś wyrocznie.

Pomijam już fakt że  hack and slash to zawsze był gatunek mocno specyficzny i nie każdemu sie podoba.

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem daleki od tego zeby sie kims podniecac czy traktowac jak wyrocznie - ale masz tez jak widac calkiem solidny content wrzucany przez takie osoby. Wrzucilem w odnosniku, zeby sie specjalnie geba nie wyswietlala na pol forum, no ale wszystkim nie dogodzisz. :)

No i niestety, duzo szajsu jest rowniez w tym watku ;) ktos odpalil gre na 2h, z nastawieniem ze bedzie taka i taka, a okazuje sie ze jest inna > i wyrzuca tutaj pomyje. Opinie kazdy moze miec, tylko dyskutowac mozna z takimi merytorycznymi, a nie 'pekaniem'. 


 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, trzeba byc otwartym na nowe horyzonty, po to jest forum zeby wymieniac sie informacjami, dla mnie na plus ze z rekomendacji mozna zapoznac sie z czyms nowym zamiast samemu przekopywac sie przez tone crapu.  Przeciez nikt nkogo nie zmusza do ogladania badz nawet klikania. @offensive, ja dziekuje za to video bo ciekawie koles gada.

Edytowane przez Sheenek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Macius66 napisał:

Czy naprawdę nawet tutaj musze ogłądać te przerazone , zdziwione gęby tych pseudo streamerow czy jak ich tam sie nazywa.

Jaki jest sens wrzucania tutaj takich filmow,  na youtubie tego szajsu jest miliony. Chcesz cos napisac o grze pozytwynego  czy negatywnego to napisz chetnie poczytam.

NIgdy w życiu nie zrozumiem podniecania sie tymi youtuberami i traktowanie ich jak jakieś wyrocznie.

Pomijam już fakt że  hack and slash to zawsze był gatunek mocno specyficzny i nie każdemu sie podoba.

 

 

Nie musisz, nikt ci nie kaze klikać w link i oglądać.

Są ludzie co oglądają , są ci co nie oglądają.

Są tacy co to rozumieją i tacy co nie rozumieją i marudzą ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh mogli wydłużyć czas dla preorderów, wbiłem do kolejki z 4 minutami oczekiwania, a teraz jest 7 xD

Wcześniej się wchodziło w sekundę :< 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, galakty napisał:

Ehhhh mogli wydłużyć czas dla preorderów, wbiłem do kolejki z 4 minutami oczekiwania, a teraz jest 7 xD

Wcześniej się wchodziło w sekundę :< 

Masz słaby net ja mam światłowód i bez problemu loguje się do gry 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...