Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

jakby zrobili jakakolwiek mechanike p2w to niech ta gra zdycha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc na ich poczynania to równie dobrze że ta płatna klasa może być beznadziejna lub zepsuta XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile było plotek o p2w przed premierą D4 i co wyszło?

A ile płaczu że to będzie p2w, że to że tamto :W

wyjdzie to się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że gracie w diablo nadal xd 

Ja całkowicie ominąłem sezon 1 i teraz od 2 dni gram w sezon 2gi. Czytałem że ponoć ten sezon to duży uograde do DMG dla wszystkich klas. Ogólnie gram czarką pod kule i nawet przyjemnie, próbowałem moim ulubionym łotrem iść pod metę ale tragicznie mi się gra łukami :( Jedyny build na łotra to pod flurry jak dla mnie. 

Widziałem że ludzie się prześcigają w bossach na ile hitów ubiją xd 

Pytanko o co kaman z jakimiś jajkami duriela ? Duriel to Boss z tego sezonu ? To jest teraz główna farma jeżeli chodzi o itemki ? 

Mam 4 albo 5 nie odblokowanych wampirzych mocy i już tyle razy ulepszałem moce że ani razu nie pokazało mi się to co jest zablokowane a akurat one są potrzebne do buildu ma czarkę ...rolować dalej czy robię coś nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdobyłem dziadka i tym samym wszystko co chciałem w grze. Poszła już z dysku precz, bo przesyt duży, ale jeszcze wrócę na popykanie z necro. Tylko za x, a może nawet xx sezonów. 

@up

Tak, farma duriela to główny cel dla tych co szukają konkretnych uber unikatów. A szuka wielu np. czapaki shako. Jajka, to pewnie chodzi o te które wypadają z bossa spod dzrewa szpetów. Jest to jeden ze składników. Kolejny potrzebny, to shards of agony od bossa grigoire. Musisz mieć po 2 egzemplarze tych itemów, żeby raz zespanować duriela. Ale nie rób tego nigdy solo. Tylko w teamie 4 osobowym. Wtedy masz 4x ubicia bossa, zamiast jednego gdy każdy w drużynie rotuje. 

Edytowane przez Kelam
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki jest najlepszy sposób na farmienie golda? Aktualnie zbieram co popadnie i sprzedaję..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, snoopher napisał:

Jaki jest najlepszy sposób na farmienie golda? Aktualnie zbieram co popadnie i sprzedaję..

duzo golda leci za drzewo szeptow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tree of whispers, dostajesz po kilka milionów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robię druida pulverize i czyszczę mobki na ND 16 lv wyżej bez problemów, tak samo świetnie mi się farmi na ht i bh zabijając fale wrogów na strzała, ale bossy... zabicie trwa bardzo długo i często mi brakuje nawet ducha. Też tak mieliście?  Nie mam jeszcze pełnego buildu, brakuje mi  Banished Lord's Talisman i Tibault's Will.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Jaycob napisał:

Robię druida pulverize i czyszczę mobki na ND 16 lv wyżej bez problemów, tak samo świetnie mi się farmi na ht i bh zabijając fale wrogów na strzała, ale bossy... zabicie trwa bardzo długo i często mi brakuje nawet ducha. Też tak mieliście?  Nie mam jeszcze pełnego buildu, brakuje mi  Banished Lord's Talisman i Tibault's Will.

Tak, dlatego jak zaczałem grać Sorką to nigdy więcej Druida.

Druid kompletnie nie nadaje się do bicia bossów, może na full EQ daje radę, ale do tego momentu jest po prostu ciężko. Za to jest cholernym tankiem i nie ginie.

Sorka znowu odwrotnie, ciśnie srogo ale łatwo ją ubić. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łatwo ją ubić? Próbowałeś 3 tarcz? :E  No sorca jest świetna, pokonałem Duriela na 90 lev. :D 

Ale ten Druid także ponoć mocny, widziałem filmiki jak bossy padały na kilka hitów.  Może jak napisałeś z full gearem. Generalnie okropna postać. W levelowaniu wolny, w nd bardzo tłucze nieźle mobki ale z bossami męczarnia. Dodatkowo bardzo zależny od unikatów, których nie prosto zdobyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzywam 2 tarcz i idę mocno w offense, armoru praktycznie nie mam więc tak, jak mnie zblokują i trafię na poison to ginę. 

Tylko że druid nawet w takiej sytuacji przetrwał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miskiem jak bije to czasami boss schodzi na poczatku wolno, ma juz z 50% hp i nagle dostaje jakiegos strzala i go nie ma. co gdzie i jak to nie wiem :E ale ja to robie nd ok 45 na 84 lev.

to mój dudu: D4 Armory tez mi tych 2 unikatow brakuje bo jeszcze duriela nie robilem.

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Overpower pewnie się załącza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Przepraszam za takie pytanie ale nie znalazłem odpowiedzi w necie. Gram w sezony i nie wiem dlaczego , ale quest Pościg Łowczyni nie pokazuje mi się na mapie. Nie grałem fabuły może to dlatego? Z góry dziękuję za odpowiedź. Dobrego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z Was miał/ma problem z lagowaniem podczas wchodzenia do menu ? Przykładowo stoję sobie gdzieś i klikam U aby zobaczyć zadanka do sezonu to łapie mi freeza na 2-3 sec i tak z każdym menu... ktoś z Was może miał i rozwiązał ten problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sterowniki nv, polecam cofnąć się sporo do tyłu.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po kolejnych ścięciach i freezach powiedziałem sobie dość, gra crashowała mi mimo reinstalacji, ominięcia tekstur 4k dramat. Odinstalowałem gierkę i odstawiam ten badziew na kolejne sezony. Idę pobiegać w d3 xd 

Edytowane przez Barosz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne, mi crashowała ale na premierę, potem nawet freezów nie było. CZASEM jak się zmienia region na koniu to przytnie, ale to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może autor gra na tosterze:)

Nie wspomniał o pc jaki ma

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie już druga czapa tym razem  szybko bo po jakiś 15 probach, ale znam gości którzy jadą juz 450x duriela i dalej lipa :E

6fd508d826a61fa2med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najgorsze że do tych runów musisz ciągle zbierać materiały... Mi się nie chce żeby 10 razy ubić bossa, nie wiem czy podziwiać czy współczuć jak ktoś robi to setki razy. To nie D2. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

450 runów OMG! :E Przecież to wuj latania za skrzynkami w HT. 

ale chyba jakiś exploity są, bo na trade co chwilę widzę, że ktoś sprzedaje po 30 jajek i tych serc do Duriela.  Byłem z 10x czarką na 90+ lev bez problemu i nawet bratu pomogłem co Druidem na pilv nie zadawał prawie żadnego obrażenia. :E 

Robicie tą rzeźnę Zira? Jak spojrzałem ile trzeba się nalatać, aby zrobić wszystkie wyzwania sezonowe to mi się odechciało. :E  Chyba się nie pobawię w nowym evencie.:( 

I co to znaczy: " Equip at least 8 Ancestral Unique items simultaneously" zalożyłem 8 unikatów i nie zaliczyło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi