Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Już zrobiłem te wszystkie zadania sezonowe.

Otworzyłem pierwszy tier z nowego wyzwania Air off Zir i poległem. Otwiera się podziemie i gra się na czas (podobny do tego z D3) na 155 lev, moja dopakowana sorc (a przynajmniej tak myślałem) nie dawała rady. Rozwaliłem wszystkie mobki i na koniec zabiły mnie kilka mini bossów/elit(?).  Najgorsze w tych próbach jest to, że po śmierci trzeba zaczynać od nowa, nowe inne podziemie się otwiera i oczywiście trzeba mieć stworzone nowe sigle, które są potwornie drogie.  Opcja chyba dla samych koksów, którzy mają bildy pod kurek zrobione.  Albo ja mam skill issue. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja Barbem HOTA zrobiłem Tier1-3, przy czym pierwszy w miarę na luzie, drugi już trzeba było trochę pouciekać, a trzeci przeszedłem po kilku próbach już dla zasady - bo odblokowałem :), ale szkoda mi dalej czasu na to żeby tylko glifa ulepszać.
Nic specjalnego, jakoś te Greater Rifty były przyjemniejsze do ubijania, szło to jakoś tak szybciej i dynamicznie, a ten cały AoZ jakiś taki drętwy, w sumie żeby leciało więcej itemków 900++ power na koniec to bym robił, a tak czekałem, zrobiłem kilka runów i mi się odechciało.

Dodam, że jestem z tych, co od Duriela dostali przysłowiowy "guzik", nie mam żadnego Shako (dalej nie wiem skąd ta nazwa na Harelquin Crest i chyba też na Andariel's Visage), ani nie mam też Gradnfathera, czy tego amuletu Heart-coś tam.

Sezon jako sezon spoko, jest w czym wybierać jeśli chodzi o topowe buildy i zrobiłem sobie Twisting Blades Rogue poza barbem, a Druida doleciałem do 50lvl i mnie znużył powolnością, sorca mi się już nie chcę, może w następnym jak będzie jakiś wart uwagi.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem podjąć jeszcze kilka prób, ale nie mam materiału na te sigile, przetopiłem wszystkie jakie miałem i mi nie starczyło na jedną krwawą. :E 🤣

Kompletnie bez sensu jest taki wysoki koszt tych pieczęci.  Jedyne proszki można zdobyć przez przepalanie innych pieczęci z ND i szeptów.  Kto tyle będzie grindował, aby to zdobyć i się pobawić w nowej zawartości. 

Edit: powinno być jak w D3 bez limitu śmierci, ale zabierany jest czas. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszą coś pozmieniać, bo niedługo w tej grze zostaną sami Youtuberzy co pierwszego dnia mają 100 level, normalnemu graczowi nie będzie się chciało dobić do tych aktywności. 

Mi nawet siły na Duriela nie starcza żeby po 50 razy klepać, a tu nowe sigile i wyższy koszt. Czy oni nie wiedzą że zaraz nowy sezon? XD Powinno takie nowości dawać jako powszechnie dostępne, a nie dla elity.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cholernie szkoda, że z sezonów nie przechodzi nic na "eternal" realm, poza samą postacią... Nie mam siły grindować, za bardzo to MMO przypomina. D3 było mimo wszystko szybsze jak dla mnie. Ile dziennie czasu poświęcacie na granie? Mi się nawet w 1 sezonie nie udało lvl 80 wbić ;) W drugim zrobiłem kilka postaci, lvl 20 maks i zero chęci do dalszej gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny feedback od Raxxanterax

Opera-Zrzut-ekranu-2023-12-08-092015-www

300h aby wbić 50 lv glifa. :lol2:

Jak taki no-life jest poirytowany to niedzielni gracze nawet nie mają co tam czego szukać.  Sam gram bardzo dużo, ale to dla mnie jest już przesada. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze? Wprowadzają kilka dobrych zmian, a potem coś co kompletnie nie ma sensu. 

Itemizacja dalej posysa, a oni jeszcze dowalają więcej grindu. 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jest content dla tych dla ktorych nd100 nie robi wrazenia, jak ktos jeszcze leveluje czy zbiera to wiadomo ze to nie dla niego, ale dalej jest jeszcze sporo innych rzeczy do robienia.

a to czy jest sens go robic jesli jest sie w stanie to czyscic to juz osobna kwestia.

na ten moment nie bardzo, jeden glyph to za malo, maja byc jakies zmiany wiec zobaczymy.

ja obecnie 96 miskiem, calkiem spoko idzie, dobije 100 i zobacze co dalej, moze w koncu lilith ubije, moze uda sie duriela solo, bo obecnie z kumplem zrobilem.

moze sezon sie tez uda zrobic i ten nowy dung sprawdze.

pierwsze zmiany juz wchodza:HOTFIX 2 - December 8, 2023 - 1.2.3a - PC General Discussion - Diablo IV Forums (blizzard.com)

wiec juz wyglada to ciut lepiej.

100lev w koncu wbity :D teraz dobic glyphy na 21 i mozna powolutku konczyc.

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaledwie 2 dni po wyjściu eventu znerfili go (-20% do dmg przeciwników). :E Serio blizz powinien się zastanowić nad serverami testowymi i sprawdzać te zmiany jakie chcą wprowadzić, aby tak graczy nie wkurzać.:E

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.12.2023 o 10:57, wrobel_krk napisał:

Może autor gra na tosterze:)

Nie wspomniał o pc jaki ma

Bez przesady nie jest drewno. Laptop z rtx 2060 16 GB ram SSD i7 9750. Szukałem odpowiedzi na zagranicznych forach nawet i ludzie nie rozwiązali tego problemu. Jednym pomogły aktualizacje innym nie, reszta próbowała grać na low inni zmieniali czcionki w grze cuda na kiju. Wróciłem na ponad tydzień do gry ale już nie dawałem rady nerwowo. Inna kwestia co mnie boli że to jest gra online, zaraz jadę na statek do pracy na miesiąc a tam nie ma aż tak dobrego neta aby grać i dupa. Mogliby zrobić eternala jako tryb offline chociaż. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale to jest słaby laptop. jakbyś miał odpowiednik na PC to co innego. D4 jest dość zasobożerne, nawet u mnie był ścinki początkowo więc heloł :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg wymagań na średnich powinien śmigać. Sam gameplay działa dobrze bo mam na eventach około 60 FPS więc jest ok ale tylko wejdę w menu np. wyzwań sezonowych to zaczyna się cyrk. 

Dodam że w sezonie 0 nie miałem takich problemów 

Edytowane przez Barosz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lidless wall - 1h czy 2h dla bone spear necro? Czego używaliście? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dobiję do 100 lvl na drugiej postaci, 86 lvl i rzuciłem grę w kąt ostatecznie. Nie mam siły zbierać tych matsów do bicia bossów, za rzadko wypadają te itemy na których mi zależy, za dużo czasu na to schodzi. 

Zobaczę co zaproponują w sezonie 3, ale jak nie będzie diametralnych zmian to odpuszczam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.12.2023 o 09:04, galakty napisał:

Nie dobiję do 100 lvl na drugiej postaci, 86 lvl i rzuciłem grę w kąt ostatecznie.

Nawet nie skusisz się na:

:E 

@Reddzik wiele razy czytałem, twoje posty tutaj, że jak nie ma się plusa na plejce wykupionego to nie można grać w Diabła. Mi się skończył 9 i dzisiaj jeszcze grałem. :>

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Nawet nie skusisz się na:

WTF co to jest... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy zimowy event. :E 

Tu trochę więcej na ten temat:

https://diablo4.life/guides/midwinter-blight

Z tego co widzę kolejne zbieractwo materiałów, aby odblokować kosmetykę i udekorować ten zimowy ryneczek? WTF. :E 

Ale nie tylko bzdety.

Ciekawy nowy soczek:

1f7b30ccec30cf8aecd97b35c8bbc8a0cec071bc

15% więcej XP. Sorcę szybciej skończysz. :P 

Nowy aspekt:

29c89f1661148bdd83d6d541c9ac525636d800ed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Jaycob A jak wygląda Diablo bez plusa? czyli nie widzisz graczy? nie można mieć party? czy co? Pytam się dla znajomego, któremu się będzie kończyć Plus a nie niestety ominie go event, bo nie wykupi na czas. Masz jakieś limity?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie nie widzę ograniczeń z tym związanych, że nie mam plusa. Widziałem graczy, uczestniczyłem w legionie i mogłem wysyłać zaproszenia do party jak i handlu.  Najnowszy event dziś o 19 i pewnie trzeba będzie pobrać update to wtedy sprawdzę czy także zadziała. 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe zimowe wydarzenie:

nope-no-way.gif

Prawie sama kosmetyka, w wysokich cenach - 300 fragmentó wczegoś, aby zdobyć 1 materiał, a 1 kosmetyczny przedmiot kosztuje 50 tych materiałów. :E Nowy aspekt dla mnie nie potrzebny, soczek +hp, lucky hit i 15% EXP może bym użył, ale już wbiłem 100 Necro. Chyba, że do nowej klasy.  Generalnie przypomina HT tylko pod innym kolorem. :E  Za mało paczek potworów na tym terenie. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up up - that's what he said ;)

Dużo zbieractwa dla kosmetyki na którą nikt nie zwraca uwagi :E

Jakoś ten sezonowy event jest bardziej "soczysty", gdzie się nie ruszysz to sporo potworków i  przyjemniej się robi niż Helltide czy to teraz - pomór(?) po naszemu.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli co... Mamy sporo grindu, materiałów, elementów żeby przywołować bossów, więc dodali kolejne materiały? XD 

Oni chyba zapomnieli, że za miesiąc nowy sezon XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już od kilku miesięcy na aucie. Jak teraz to wygląda? Dalej sork jest tragiczny a endgame bezcelowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi