Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma, na World Bossach sie oddala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Dominix1910 napisał:

image.png.8b00f0a93d5d22ee73fe0d39e7386d99.png

W battlenecie jest info o tym, wiec pewnie dlatego ci tak chodzi.

Też zauważyłem problem po włączeniu tej opcji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat mam monitor do grafiki który ma 75Hz, po wyłączeniu 75Hz problem zniknął. Gierka ma z tym problem ewidentnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest dużo łatwiej, Necro minionki na 37 level WT3 i w sumie mogłem szybciej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, galakty napisał:

Jest dużo łatwiej, Necro minionki na 37 level WT3 i w sumie mogłem szybciej

Gdzie nie popatrzę to wszyscy jak jeden grają nekromanta, a czemu? Bo jest OP :E

"Wszyscy" grają dla funu taaa. I nie, nie mówię o Tobie tylko śmieszne to trochę, że zawsze ludzie się rzucają na to co jest w mecie jednocześnie mówiąc, że powinniśmy grać dla funu, tutaj mam na myśli szczególnie wszelkich youtuberow.

BTW jest sens grać w jakikolwiek sposób casualowo czy nie ma to sensu i gra jest nastawiona na try hard? Bo tego w tych wszystkich sezonach nie lubię nacisk na to żeby wszystko na już zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Dominix1910 napisał:

Nie ma, na World Bossach sie oddala.

W zasadzie to trochę jest, dodali nową opcję w grafice.  Dużo nie daje, ale zawsze coś.:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Phoenix. napisał:

Do 21 maja darmowe granie zrobili ;)

Da radę przejść fabułę na 20-tym levelu postaci (cap dla wersji próbnej)?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, joloxx9 napisał:

Gdzie nie popatrzę to wszyscy jak jeden grają nekromanta, a czemu? Bo jest OP :E

Celem gier tej kategorii jest młócenie przeciwników i parcie do przodu, a przynajmniej było kiedyś bo w D4 to z tym różnie, za duży nacisk na MMO dali i stąd narzekanie. Zawsze się szukało OP opcji, mało kto grał czymś trudnym bo PRZYJEMNOŚĆ XD

Last Epoch robi to dobrze i brakuje mi tego z D3 - odpalasz szczelinę, wbijasz i kończysz, bez tego durnego biegania po mapce bo legion albo world boss :F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, joloxx9 napisał:

"Wszyscy" grają dla funu taaa. I nie, nie mówię o Tobie tylko śmieszne to trochę, że zawsze ludzie się rzucają na to co jest w mecie jednocześnie mówiąc, że powinniśmy grać dla funu, tutaj mam na myśli szczególnie wszelkich youtuberow.

BTW jest sens grać w jakikolwiek sposób casualowo czy nie ma to sensu i gra jest nastawiona na try hard? Bo tego w tych wszystkich sezonach nie lubię nacisk na to żeby wszystko na już zrobić.

Zawsze jest sens, nikt nie każe grać na już. Sam sobie obierzj akiś cel i staraj się go osiągnąć innym buildem. W czym problem?

9 godzin temu, Jaycob napisał:

W zasadzie to trochę jest, dodali nową opcję w grafice.  Dużo nie daje, ale zawsze coś.:P

Ta opcja jest domyślnie włączona ale to po prostu większy zoom. Większy fov daje jedynie ultrawide.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

11 godzin temu, joloxx9 napisał:

Takie czasy ludzie się rzucają na to co im podrzucą na Yt czy w necie, sami buildów nie robią, a to też duży fun.
Ale przyznam też wybrałem Necro na start bo w sumie mało grałem a minionki były słabe kiedyś jak grałem, ale jednak nudny jest jak flaki z olejem bo nawet nie ma jak nakierować minionów tylko se chodzisz i klątwy rzucasz wiec siadam i myślę kim grać jednak innym. Wg mnie co to za zabawa sobie tka biegać i nic nie robić- wiadomo można to lubić każdy ma swój gust - mi nie pasuje;)

1 godzinę temu, galakty napisał:

Last Epoch robi to dobrze i brakuje mi tego z D3 - odpalasz szczelinę, wbijasz i kończysz, bez tego durnego biegania po mapce bo legion albo world boss :F

Nikt Ci nie każe robić tego co nie lubisz, jak np farmic matsów np na Duriele bo spokojnie można daleko zajść bez tych shako i innych, buildy bez nich i tak są bardzo mocne. Chcesz nudne rzeczy robić w pogoni za perfekcyjnym buildem Twoja sprawa:)

Możesz sobie tylko robić ND nie wiem jak z tymi pitami jeszcze czy tam trzeba sie nabiegać, uznałem że mało co o tym sezonie poczytam tlyko rzopoznam w boju:)

Last Epoch naprawdę wciągną mnie na start (początkowy zachwyt nowością i grą zrobioną przez graczy dla graczy w miarę szybko opadł:P) ale potem to się stało nudne itemizacja niby spoko ale też trafiasz na ścianę, nie zapamiętuje się korupcja, dungeony beznadziejne - one shot od bosa po 15 minutach biegania  i znów od nowa wszytko, online dalej to nie dal mnie za dużo irytujących bugów, lagów itp. Niby dużo możliwości buildów i klas, ale mnóstwo albo sto lat za najlepszymi, albo ze zbugowanymi interakcjami, kampania którą nie można skipować wporst tylko obchodzić robiac dungi co zniechęca w końcu do gry Altami

Technicznie diablo to niebo a ziemia, endgame i tu i tu wystarcza by pograć parę tygodni wg mnie, zobaczymy co dodadzą w następnym cyklu. A w d4 ten sezon zapowiada się z itemizacja i kodeksem jako to co powinno być od początku:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Dominix1910 napisał:

Zawsze jest sens, nikt nie każe grać na już. Sam sobie obierzj akiś cel i staraj się go osiągnąć innym buildem. W czym problem?

Nie ma problemu, jest pytanie. Problemem gier sezonowych jest to,że ja jako tej boomer dad Nie mam czasu siedzieć 5h dzień w dzień przed kompem i mam pewne obawy czy gra nie została właśnie pod takie osoby zrobiona, przez co ja grający 5h tygodniowo nie będę mieć czego w niej szukać.

2 godziny temu, galakty napisał:

Celem gier tej kategorii jest młócenie przeciwników i parcie do przodu, a przynajmniej było kiedyś bo w D4 to z tym różnie, za duży nacisk na MMO dali i stąd narzekanie. Zawsze się szukało OP opcji, mało kto grał czymś trudnym bo PRZYJEMNOŚĆ XD

Doskonale rozumiem cel, czy ja wiem, za czasów d2 jakoś(o ile mnie pamięć nie myli) ludzie nie mieli takiego parcia na metę, teraz każda gra chce żebyś tryhardowal. Podobnie było z wowem, wbijało się i grało każda klasa A teraz jak wybierzesz na patchu zła klasę która robi 5-10% mniejwzy dps to Cie nigdzie nie wezmą :E do tego dochodzi moment, że ludzie nim wyjdzie patch to robia theorycrafting kalkulatory etc żeby do ostatniego procenta sprawdzić która klasa jest najlepsza. Necro, szczególnie na te przywołania ssie IMO, nie podoba mi się gameplay, wolałbym grać barbem i co usłyszałem? Że nie ma sensu bo jest najsłabszy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, wrobel_krk napisał:

Możesz sobie tylko robić ND

Ale nawet ND są skopane. Powinienem mieć wybór który chcę robić. a nie losowanko jak u Klocucha i jeszcze spartolone affixy wypadają. 

Teraz, joloxx9 napisał:

Doskonale rozumiem cel, czy ja wiem, za czasów d2 jakoś(o ile mnie pamięć nie myli) ludzie nie mieli takiego parcia na metę, teraz każda gra chce żebyś tryhardowal.

Jak mieli 14 lat to mogli czerpac frajdę i grindować, dzisiaj przy zalewie obowiązków się po prostu nie chce ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, joloxx9 napisał:

Nie ma problemu, jest pytanie. Problemem gier sezonowych jest to,że ja jako tej boomer dad Nie mam czasu siedzieć 5h dzień w dzień przed kompem i mam pewne obawy czy gra nie została właśnie pod takie osoby zrobiona, przez co ja grający 5h tygodniowo nie będę mieć czego w niej szukać.

Wiec ten sezon daje opcje ze majac te 5h tygodniowo jestes w stanie zrobic wiecej, bo szybciej sie leveluje i zbiera gear, a jesli sezonowy system nie odpowiada to zawsze jest eternal realm i grasz sobie jak chcesz i niczym sie nie martwisz.

Jesli chcesz jednak "sezonowa zawartosc" to nawet majac te 5h na tydzien, przez 3 miesiace wyjdzie ci jakies 60h co imo wyglada ze jest ok na jedna postac, jak braknie ci czasu na osiagniecie jakiegos celu no to zawsze mozna to kontynuowac po sezonie.

Wydaje mi sie ze to jest troche takie szukanie problemu na sile.  Lepiej ustawic sobie poprzeczke nisko i ja z czasem zwiekszac niz ustawic za wysoko i pozniej sie rozczarowac bo nie bylo czasu czy cos.

Ja nawet jakbym mial 5h dziennie, to bym nie gral, bo po 2 tygodniach juz bym nie mial co robic ;) a tak sobie stopniowo gram i moge tak grac przez 2 miesiace, czasami caly tydzien nic nie gram bo mam wyscig to trenuje, bo cos innego wyjdzie i gram, pozniej znowu troche sie pogra w d4 i tyle.

Pytanie, czego oczekujesz?

Nie odbierz tego jako jakiegos ataku, po prostu jako pytanie :)

Ja sam przeszedlem z grania po kilka godzin dziennie, weekendy przewaznie caly dzien po 10-14h do teraz kilka godzin w tygodniu i dalej gram tylko sezony, a jesli w sezonie nie zrobie tego co chcialem, jak w S3 zrobilem barba i tylko 69lev, to trudno, swiat sie nie skonczy ;) a diablo nie umrze za tydzien. Do tej pory jeszcze lilth nie ubilem, moze w tym sie uda, a jak nie to moze za 5 sezonow. 

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to was podziwiam. Nie szkoda wam czasu na ten chłam? :)  

• Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, ToCav napisał:

Ja podziwiam że tracisz czas na takie komenty bez sensownej krytyki:) - gra jest be to nie graj:)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Dominix1910 napisał:

Wydaje mi sie ze to jest troche takie szukanie problemu na sile.  Lepiej ustawic sobie poprzeczke nisko i ja z czasem zwiekszac niz ustawic za wysoko i pozniej sie rozczarowac bo nie bylo czasu czy cos.

Nie szukam problemu, widze co ludzie pisza. Ja rozumiem, ze grajac casualowo, nigdy nie bede i nawet nie mam zamiaru byc w top topow, bardziej mi chodzilo o to, czy grajac te kilka godzin tygodniowo, nie okaze sie, ze po 3/4 sezonu ja dalej nie bee ubrany etc. 

WIdzac jak to opisuja na chocby youtube mam wrazenie, jakby gra wlasnie byla robiona pod ludzi co siedza xx na dobe i w to graja, moze to wrazenie jest bledne, temu wole tutaj zapytac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, Dominix1910 napisał:

Ta opcja jest domyślnie włączona ale to po prostu większy zoom. Większy fov daje jedynie ultrawide.

Co nie zmienia  tego, że dodali ja dopiero w sezonie 4.

Mogliby bardziej oddalić, to jest marginalna zmiana. :E

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja nie liczę, że będę bić Ubery, jak dojdę do Tier 4, dobiję ten 70lvl to już będzie można uznać za sukces, a czy będę ubrany? Zapewne nie, bo nie wróżę sobie unikatów, że nazbieram tego co byłoby mi potrzebne.
Ale nawet w Last Epoch zawsze znajdzie się ktoś kto będzie mieć wszystko... Nie podchodź do tego w ten sposób, graj jak sprawia ci frajdę, jak nie ma nic ciekawego na sezonie, to graj na zwykłej zawartości i kończ poprzednią postać, dobij do tych 100lvl jak sprawia frajdę, nie zawsze zawartość sezonowa jest warta grania "od zera do bohatera" szczególnie, że nie jesteśmy "zapaleńcami".

@joloxx9

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
18 minut temu, Jaycob napisał:

Co nie zmienia  tego, że dodali ja dopiero w sezonie 4.

Tak, było info ze to bedzie dodane w S4, tylko ze to nie jest co trzeba wlaczyc, jest to juz domyslnie wlaczone, co najwyzej mozna to wylaczyc ;)

22 minuty temu, joloxx9 napisał:

Nie szukam problemu, widze co ludzie pisza. Ja rozumiem, ze grajac casualowo, nigdy nie bede i nawet nie mam zamiaru byc w top topow, bardziej mi chodzilo o to, czy grajac te kilka godzin tygodniowo, nie okaze sie, ze po 3/4 sezonu ja dalej nie bee ubrany etc. 

WIdzac jak to opisuja na chocby youtube mam wrazenie, jakby gra wlasnie byla robiona pod ludzi co siedza xx na dobe i w to graja, moze to wrazenie jest bledne, temu wole tutaj zapytac.

Tylko pojecie ubrany jest bardzo rozglegle. Nie bede ubrany aby robic pit 200, czy nie bede ubrany aby robic nd 50.

Jak pisałem, wystarczy sobie ustawic na poczatek poprzeczke dosc nisko i ja z czasem zwiekszac. Ale jesli wydaje ci sie ze nie bedziesz mial czasu, to po to jest Eternal realm, gdzie grasz swoim tempem i tyle, a czasem dojdzie tam cos innego i grasz dalej.

Jesli zrobili by tak ze casuale w 60h na sezon zdaza sie ubrac w ubery, to ci co graja po xx godzin dziennie, skoncza sezon w 4 dni i przestana grac.

I teraz jedna grupa bedzie zadowolna a druga nie i co z tym zrobic?

jest sezon dla tych co maja wiecej czasu, jest eternal dla tych co go nie maja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ToCav napisał:

Jak dla mnie gra spoko, Last Epoch mi sie znudził po 30 godzinach, jakos klimat nie ten.

Jak chodzi o takie hack and slashe online to nie ma tutaj za dużego wyboru, no mamy jeszcze poe ale znowu to mi sie po 300h znudziło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ToCav napisał:

db8be0ad0e35da82e551e59dbd544a06791564e4

W dalszym ciągu jest to najlepszy HnS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W masterworking tylko unikatowe i Ancestral można ulepszać. Ja mam wszystkie przedmioty ascentralne, a tylko jeden amulet i unikat mogę ulepszyć. Czemu?

Diablo-IV-20240516124742.jpg

To teraz jeszcze mocniejszych sommonów można przywoływać? 😮  Super, jeszcze więcej zbieractwa. :E

Diablo-IV-20240515224041.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakty są okrutne, wszyskie inne HnS robią wielkie WOW aby przepaść po miesiącu góra dwóch gzie zostaje garstka napaleńców.

image.png.1082a228aa8f7466526bb3308d11b3ec.png

image.png.b81a03fb4e2f8ffeacf69dbf7fc4c9ba.png

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 minut temu, Jaycob napisał:

W masterworking tylko unikatowe i Ancestral można ulepszać. Ja mam wszystkie przedmioty ascentralne, a tylko jeden amulet i unikat mogę ulepszyć. Czemu?

Diablo-IV-20240516124742.jpg

To teraz jeszcze mocniejszych sommonów można przywoływać? 😮  Super, jeszcze więcej zbieractwa. :E

Przedmiot moze miec 2x temper, wiec musisz dodac dwa aby masterworking dzialal, ale zeby zrobic upgrade z master, musisz robic pit aby z tego farmic mat do podnoszenia masterworking.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi