Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No czytam. I tam nawet Rob czyści 110 :E I nawet tankuje jeden strzał, i musi "uważać" żeby nie dostać dwa na raz, czyli mechanika jednak nie "one shot niezależnie od EQ". 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet Rob, kolejny no-life z często zepsutymi buildami. Zagraj sam, a nie bronisz mechaniki dla 1% bazy graczy.  Tematów na Reddit już tym trochę powstało, więc ja nic sobie nie wymyśliłem.

Bossowie mają podobne fale jak przy Echo Lilith, wpadniesz i giniesz.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A, to teraz będziesz mówił że buildy stosuje zepsute :E Jeśli czyści 110 to znaczy że 90-100 jest do zrobienia przez normalnego gracza, tak jak to było w D3 - topka dla no-life i 10-20 GR niżej dla normalnych graczy. Bronie mechaniki dla 1% graczy, bo najwyższy pit nie jest contentem dla normalnego gracza bo, uwaga, uwaga, został stworzony dla 1% graczy. Masz z tym problem? Płacz na reddit jak reszta. 

Jakby bossowie byli nie do przejścia nawet dla turbo graczy 0.01% to wtedy miałbym problem, ale jak widać jest do przejścia. Tylko sezon trwa 3 miesiące, a oni to robią po 5-6 dniach. Masz kupę czasu żeby doszlifować gear (perf roll na każdej części) i próbować go pokonać. No i jest jeszcze przecież miejsce dla normalnych graczy, bo tak jak wspomniałem, oni też to robią na bardzo dobrym ale nie perf gearze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mówiłem, że nie jest do przejścia. Tylko ta mechanika jest zrąbana. Ty czytaj to co napisałem i ten temat co podlinkowałem.  Piszesz o szlifowaniu buildu, ale jak kilka razy wspominałem NIE MA TO ZNACZENIA (poza skrajnie niskimi buildami), bo giniesz na shota od bossów, bez względu na gear. W zasadzie od jego cieni (których nie ma w "zwykłych" ND). To, co musisz robić to jakąś gimnastykę z unikami przez fale z kolcami jak w Echo Lilith. To jest po prostu leniwa mechanika devów- nie mamy pomysłu na mocniejsze ataki bossów to zróbmy jakieś, które zabijają na strzał, aby gracze myśleli, że jest trudno. :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja 91lev się i się cieszę że pit30 jestem w stanie jakoś zrobić a tu pity 90 xd 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wy także macie problem z gemami? Wbiłem jedną postacią na 90 i drugą na 100lv i mam tylko jeden królewski gem. Chyba gamy dostały mocnego nerfa z dropem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gemy są teraz rzadkie i potrzeba czasu żeby je wymaksować. Dopiero tydzien sezonu więc imo jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Dominix1910 napisał:

Ja 91lev się i się cieszę że pit30 jestem w stanie jakoś zrobić a tu pity 90 xd 

Z ciekawości kim grasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, RozQ napisał:

Z ciekawości kim grasz?

frozen ball sorc, obecnie ide pod ten build konkretnie: Frozen Orb Sorcerer Endgame Guide - Diablo 4 Maxroll.gg ale ja sobie z doskoku gram wiec bez pospiechu, najpierw skupiam sie na wbiciu 100lev, glyphy na przynajmniej 15lev, pozniej zaczne starac sie bardziej optymalizowac build. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czescm,uzywa ktos z was uslugi boosteroid by grac w diablo 4?,ciezko mi sie zalogowac do gry,albo mam komunikat jak chce zrobic teleport do innej krainy "odlaczono z sieci" pisalem do boosteroid i mowia ze to nie z ich winy ,do blizzarda nie pisalem bo ciezko sie polapac jak to wyslac z pytaniem co u mnie nie dziala

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do czego to jest? Bez tego nie możesz w diablo grać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Jaycob napisał:

Wy także macie problem z gemami? Wbiłem jedną postacią na 90 i drugą na 100lv i mam tylko jeden królewski gem. Chyba gamy dostały mocnego nerfa z dropem. 

Tak i to bardzo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Dominix1910 napisał:

Do czego to jest? Bez tego nie możesz w diablo grać?

moge grac bez tego ale laptop dziala jak odkurzacz ;/ a jak korzystam z boosteroid (granie w chmurze) to wogole nie slychac laptopa ,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

no mi nie leci to nie wiem :D 

W koncu 100lev, do tego wypadl mi amulet do buildu i od razu lepiej sie gra, pit30 idzie bez problemu, 40 z problemami ale do zrobienia, jak zrobie z 50-60 bedzie git gud :) teraz czas na farme i optymalizacje buildu co jest najgorsze co moze byc, szukac tego troche lepszego przedmiotu :D ale levelowanie bylo ok mimo ze dopiero tydzien po starcie wbilem 100lev i teraz chyba zmienie build pod to: Frozen Orb - Jon Snow - Diablo 4 Sorcerer Build Guide (mobalytics.gg) bo koles wrzucil filmik jak robil pit 104

udalo sie 53 zrobic, wiec jak moze wbije wszystkie przedmioety na 12 master to 60 sie uda wiec bedzie sezon udany :D

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że wciąż nie dodali loadoutów. Zmieniłbym sobie build bez konieczności restartowania wszystkich skilli i paragonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dopiero w sezonie 6 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli prawdopodobie wtedy kiedy przestanę grać. :E

Zrobiłem Pit lv 70:

Diablo-IV-20240523124047.jpg

Ledwo co przeżyłem-zero soczków. :E  Co tu się dzieje, pół ekranu przesłonięte z atakami cieni. Gdyby nie 80k hp, które miałem po zwiększeniu z elixirów to pewnie bym padł.

Wciąż niepełny build, brakuje mi jednego z kluczowych aspektów - po 100 poziomach.:E

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Outlaw Sharpshooter najgorszy boss w tej grze. Spam aoe po całej mapie i znika jeszcze co kilka sekund.  Ja mam z nim walczyć barbem to już wolę otworzyć kolejnego Pit'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pit 60 zrobiony, wiec jestem zadowolony, teraz jeszcze dociagnac master na 12, glyphy wszedzie na 21 i moze uda sie cos wyzej, ale dzieki temu ze mi amulet polecial, bardziej mi sie chce sorc grac :D bo w koncu da sie nia grac bo many tak nie brakuje.

a tu jakis kitajcowy barb zrobil 128 :D THORNS BARB KING - No Holy Bolts Elixir EZ 128 PIT Season 4 Diablo 4 (youtube.com)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Dominix1910 napisał:

Pit 60 zrobiony, wiec jestem zadowolony, teraz jeszcze dociagnac master na 12, glyphy wszedzie na 21 i moze uda sie cos wyzej, ale dzieki temu ze mi amulet polecial, bardziej mi sie chce sorc grac :D bo w koncu da sie nia grac bo many tak nie brakuje.

a tu jakis kitajcowy barb zrobil 128 :D THORNS BARB KING - No Holy Bolts Elixir EZ 128 PIT Season 4 Diablo 4 (youtube.com)

dobrze widze ze ten barb mial 385 tys HP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Barb ma takiego pasywnego skilla: Imposing presence zwiększający o ileś % max hp. Ten gościu miał 9 punktów władowanych w to (3 + 6 z temperingu) co daje mu 56% więcej HP. Dodatkowo z tego co widziałem 5 elixirów łyknął. W tym nowym sezonie dodali nowy elixir +15%hp, do tego łykasz kolejny +20%... I jak jeszcze odpalisz Challenging Shout to masz kolejny bonusik +20%. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc,ktos wie skad wziac poradnik dla lotra(sztylety) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka

Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu D4, tylko ciągle odwlekam ze względu na brak czasu.

Może ktoś podrzucić jakiś link do strony gdzie wszystko jest wytłumaczone jak dla laika... Tutaj 200 stron tekstu i ciężko z tego co wyłapać konkrety.

Chciałby możliwie skrótowo ogarnąć o co biega, bo ostatni raz na poważnie grałem w D2 i to było naście lat temu. Tak długo przymierzałem się do D3 że wyszło D4 :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, tomkill napisał:

Czesc,ktos wie skad wziac poradnik dla lotra(sztylety) ?

maxroll

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi