Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

3 minuty temu, Norrberrto napisał:

Siemka

Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu D4, tylko ciągle odwlekam ze względu na brak czasu.

Może ktoś podrzucić jakiś link do strony gdzie wszystko jest wytłumaczone jak dla laika... Tutaj 200 stron tekstu i ciężko z tego co wyłapać konkrety.

Chciałby możliwie skrótowo ogarnąć o co biega, bo ostatni raz na poważnie grałem w D2 i to było naście lat temu. Tak długo przymierzałem się do D3 że wyszło D4 :D 

https://maxroll.gg/d4/news/diablo-4-season-4-compendium-season-launch-updates-new-guides

Edytowane przez Kelam
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
56 minut temu, tomkill napisał:

Czesc,ktos wie skad wziac poradnik dla lotra(sztylety) ?

https://maxroll.gg/d4/tierlists/endgame-tier-list

https://mobalytics.gg/diablo-4/tier-list

https://www.icy-veins.com/d4/guides/class-tier-list/

Youtube

Sugeruję zmienić język na angielski.;)

Edytowane przez Jaycob
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się odbiłem na jakimś 84 albo coś, nawet nie pamiętam. Bez zawartości sezonowej nie chce mi się, nuda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Barb pushuje 140, Necro 135-140, Druid 110-120. Ale mieliśmy tutaj wielki problem z 90 bo „one shot mechanic” :E 

Buildy jeszcze nie są doszlifowane do końca, miejsce na optymalizację dalej jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szkoda ze malo dropi plugawych serc bo stali mam bardzo duzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam trzy itemki z poziomu ancestral unique, ale mają onę "moc" na poziomie <900 (nie mam jeszcze poziomu 100).

Czy opłaca się robić tym przedmiotom masterworking, czy lepiej poczekać aż wypadną mi ich najlepsze wersje (moc 925) i dopiero je ulepszać u kowala?

Czytałem gdzies, że w D4 jest limit statystyk itemków, więc może mogę spokojnie gorsze wersje ulepszać, bo i tak dojdą do "limitu", tak samo jak ich lepsze wersje (925) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powyżej 780 masz breakpoint gdzie rolle afixów są takie same, ale są staty które skalują się z item power, na pewno dmg broni - broń tylko 925 ma sens (wiadomo teoretycznie 910 z dobrymi rollami), no i z tego co widzę armor tez się skaluje z item power, ale armor ma teraz cap na 9230 - w sensie więcej niż 9230 nie warto mieć. Może jeszcze coś się skaluje z item power ale nie wiem o tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym nie czekał. Zawsze ulepszam to co mam. Na swój "najlepszy" item możesz się nie doczekać. Itemki ze słabszym poziomie z odpowiednimi affixami mogą być lepsze od tych 925.  Przy przypalaniu tych itemów z masterworkingów dostajesz jakąś część zwrotu materiałów.

16 minut temu, Dudzio napisał:

Czytałem gdzies, że w D4 jest limit statystyk itemków, więc może mogę spokojnie gorsze wersje ulepszać, bo i tak dojdą do "limitu", tak samo jak ich lepsze wersje (925) ?

No tak, ale te itemki ze słabszą mocą startują ze słabszymi statsami, więc na logikę 925 przy limicie i tak będzie miał większe statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biżuteria może być, innych bym nie ulepszał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

925 wypada nawet od 70 lvl, nie trzeba mieć 100. 

Po 24h gry necro mojego kolegi właśnie zrobił 90 pit, nie miał połowy masterworkingu i może 3 dobre itemy :E 

Masakrycznie szybko można się ubrać, i robić top content. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z obecnym bonusem można jeszcze szybciej. 100lev w ogranej ekipie to kwestia kilku godzin ;) a oplaca sie robic alty bo mozna szybciej ubery craftowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde no, fajnie mi się w to diablo gra na tym sezonie, gierka jest spoko ale to co mnie najbardziej denerwuje to.... komentarze o tej grze pod wszelkimi filmikami na yt.

Mam wrażenie, że jest jakiś masowy, oktrutny hate na diablo 4. Ludzie piszą o tej grze w sposób jakby co najmniej im matkę zabiła. Jak diablo 3 wyszło i było duuużooo gorsze od 4 na premierę to mam wrażenie, że nawet połowy takiego hate'u i jadu nie było na nią wylewane.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja komentarzy nie czytam na yt, ale czasami reddit. Opinie są mieszane jak zawsze, wszystkim nie dogodzisz ;) 

Ja sobie od czasu do czasu pogrywam, teraz Barba robie i czekam na dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc,ktos wie gdzie mozna zdobyc iskry by stworzyc uber unikat,jeden leci z duriela,drugi z lilith,3 mozna zdobyc od sude a 4?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robisz alty i levelujesz sezonowa reputacja.

Z obecnym bonusem idzie szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że tylko CGI i nie pokazali nowej postaci.  premiera w październiku czy sierpniu? Nie mogę z tą amerykańska datą.:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super pieseł, tylko szkoda że pieseł nie rozbiera żółtych itemów na matsy:) - już ktoś pisał że idzie d4 w stronę d3 na sterydach i mi to pasuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klase po częsci pokazali ale tylko zdjęcie i nazwę, nic pozatym.. Pewnie więcej bedzie niedługo pokazane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwierzątka mogłyby zbierać te cindry z HT albo te kule z szeptów. Zawsze mnie irytuje, jak muszę nadrabiać drogi, aby to zebrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

zbiera, jakby byl na speedzie :D

Edytowane przez Dominix1910
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak Wy, ale ja totalnie straciłem ochotę na odpalanie D4, nie czuję kompletnie tej gry już. 

Może jak dadzą ciekawy sezon 5 z zawartością, bo obecnie to po prostu łatwiejszy XP i zbieranie itemów, nic więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi