Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, tomkill napisał:

Laptop Lenovo y700 procesor i7 ram 8gb grafika NVIDIA 960m sam się zdziwiłem że wszystko działa w 30 FPS bo zablokowałem ,najwięcej mam 59 FPS ,i laptop cicho działa dość tak

Działa rewelacyjnie jak na takiego ziemniaka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mripper napisał:

Działa rewelacyjnie jak na takiego ziemniaka. ;)

Dokładnie ,sam się zdziwiłem że tak dobrze działa diablo 4 ;)

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tomkill napisał:

Dokładnie ,sam się zdziwiłem że tak dobrze działa diablo 4 ;)

Jak masz tylko 8gb RAM to poszukaj na olx moze da sie tanio wyrwac 16gb, mozliwe ze przez to sa spadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cyberpunk2020 napisał:

Jak masz tylko 8gb RAM to poszukaj na olx moze da sie tanio wyrwac 16gb, mozliwe ze przez to sa spadki.

Karta graficzna nie może wyrobić 

A propos jak się beta skończy to będzie reset postaci co nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było wcześniej o tym - po 2 becie będzie kompletny reset.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem błąd w grze że postaci nie widziałem ,zgłosiłem to 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TheMr. napisał:

Próbowałem wszystkich buildów, żadnych krytów po 4k nie uświadczyłem. 

Gdybyś spróbował wszystkich, to byś uświadczył :E 

https://youtu.be/s-XJAEBHa7c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, BlindObserver napisał:

Gdybyś spróbował wszystkich, to byś uświadczył :E 

https://youtu.be/s-XJAEBHa7c

A wszystko bazuje na legendzie :E Nie wypadło mi tyle legend ile innym w takim razie, bo na wszystkich postaciach latam z niebieskimi/żółtymi :E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na łotrze z legendą do trucizny zrobiłem build na takową pułapkę, topi wszystko włącznie z bossami/elitami, tiki po 2-3k. ;) Można wiele fajnych buildów zrobić nawet w tak ograniczonej becie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TheMr.

Ja się zaskakująco szybko, jak na Diablo, ubrałem w same legendy. Od pewnego momentu to leciało hurtowo, więc mogłem sobie różne buildy posprawdzać. Nie było to specjalnie ekscytujące, ale dało jako taki obraz, czego można się w tej grze na początku spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem od rogue ale bow build nie za bardzo przypadł mi do gustu. Zrobiłem respeca na tempest blades + eksplozja i clear fajny ale na bossach za bardzo zależne od klona. Miałem potestować jeszcze build pułapkami ale nie zdążyłem bo chciałem jeszcze sorca potestować. 

I muszę powiedzieć że sorc to broken klasa na low levelu przynajmniej. Clear z firebalem jako enchantment czyści wszystko a 2x hydra kasuje bossów momentalnie. Nawet nie mając 2x hydry to chain lightning z pasywem zwiększającym obrażenia gdy odbija się od nas zadaje też bardzo duże obrażenia single target. 

 

A co do legend na rogalu poleciały mi może ze 2 aż do levelu 25. Na sorcu juz na 20 levelu straciłem rachubę ile tego wypadło. RNG duże. Nie liczę legend z gamblingu bo tam masa tego wychodzi. 

Edytowane przez Asag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, BlindObserver napisał:

@TheMr.

Ja się zaskakująco szybko, jak na Diablo, ubrałem w same legendy. Od pewnego momentu to leciało hurtowo, więc mogłem sobie różne buildy posprawdzać. Nie było to specjalnie ekscytujące, ale dało jako taki obraz, czego można się w tej grze na początku spodziewać.

Są legendy użyteczne, i są takie że szkoda gadać. Większość niebieskich na 20-25 poziomie jest lepsza od legend z 6-16 poziomu. Użytecznych legend do danego buildu to garstka wypadła. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem jedną z 4 lvl, którą używałem do końca, bo tak boostowała używaną umiejętność i powtórki nie znalazłem. Ale przedmiot był sraką fest, tyle dobrego, że to akurat nie była broń. Mimo wszystko zawsze coś z tego się da uklepać, większość noszonych przeze mnie rzeczy była teoretycznie gorsza niż zwykle przedmioty, ale jednak po zmianie na te zwykłe była kaszana.

Pamiętam, że jest wybitnie OP bonus z jednej z moich legend, który zwiększa autoregeneracje w zależności od liczby otaczających przeciwników, więc jak jest ich dużo, to padnięcie jest wyczynem. Normalnie w ogóle bym tego nie sprawdzał, ale akurat nie miałem nic lepszego i okazało się, że było całkiem przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wbiłem 19lvl łotrem, gram pod łuk/kuszę zależy co wyleci lepszego, jedyna legenda to daggery, a tak mam nawet niebieskie itemy, bo słabo leci xD Chciałem pisać na czacie "don't ks" (ks- kill stealing), nie pamiętam kiedy grałem w mmo-to były czasy linagea2 c3/c4 i kalonline, ale to było nagminne, ta wiem, tu inaczej to działa. Zresztą chwilę mi zajęło by się przyzwyczaić do tego, że ktoś mi lata koło "nosa", nie grałem w Lost Arka, ale widać tu aspekty MMO podchodzące pod LA, do tego skalowanie potworów, nie czuć tego uderzenia, ogólnie nie jest najgorzej, ale na pewno poczekam z kupnem minimum kilka dni po premierze, jak nie dłużej, niech płacący testują "betę"(ostatnie premiery pokazują, że gry wychodzą w fazie jakby to była beta, stąd takie określenie).
Śmiałem się pod nosem, "o mam Deja Vu" widząc kolejny raz identyczny dungeon z tym samym chestem/skrzynką w tym samym miejscu.:szczerbaty:  Albo schodzisz głębiej i na kolejnym poziomie jest identyczny ten sam poziom, architekt płakał jak tworzył.



edit:
No i bym zapomniał, nie czuję w tej grze Diablo, jest to arpg online/mmo ale nijak mi to Diablo nie przypomina, może dlatego, że przeklikałem fabułę, nie czytam by nie "marnować" czasu na becie, ale co do fabuły to się zobaczy na premierę/po premierze, ale nie czuję klimatu Diabełka.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Reddzik napisał:

 

edit:
No i bym zapomniał, nie czuję w tej grze Diablo, jest to arpg online/mmo ale nijak mi to Diablo nie przypomina,

Nic dziwnego, bo to jest nowe podejście do marki. Czy udane to się okaże. 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest kowal w kiovosad?

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie na mapie jest ikona kowadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, 5hogun napisał:

Tam gdzie na mapie jest ikona kowadła.

patrzylem i niema kowala a zreszta nie bede gral bo checi niemam 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie podejście do zadania z kryptą horadrimów i kolejny raz crash, to pierwsze 2 crashe, wczoraj przez kilka godzin nie było problemów. Coś jest nie tak z tym zadaniem, albo miejscem.

Ok mam przyczynę:

Cytat

 

Nie można odnaleźć opisu dla identyfikatora zdarzenia 0 ze źródła nvlddmkm. Albo składnik wywołujący to zdarzenie nie jest zainstalowany na komputerze lokalnym, albo instalacja jest uszkodzona. Możesz zainstalować lub naprawić składnik na komputerze.

Jeśli zdarzenie pochodzi z innego komputera, wraz ze zdarzeniem może być wymagane zapisanie informacji o wyświetlaniu.

Do zdarzenia dołączono następujące informacje:

\Device\Video3
Error occurred on GPUID: 2600

Zasób komunikatu jest obecny, ale nie odnaleziono tego komunikatu w tabeli komunikatów

 

 

Edytowane przez Reddzik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, BlindObserver napisał:

@TheMr.

Ja się zaskakująco szybko, jak na Diablo, ubrałem w same legendy. Od pewnego momentu to leciało hurtowo, więc mogłem sobie różne buildy posprawdzać. Nie było to specjalnie ekscytujące, ale dało jako taki obraz, czego można się w tej grze na początku spodziewać.

Jestem bardzo ciekawy czy te legendy są tak ustawione, po to żeby zachęcic ludzi i pokazać co będzie i w pełnej grze drop rate będzie znacnzie niższy czy też nie. Jeżeli ta druga opcja to IMO tak nie do końca fajnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, joloxx9 napisał:

Jestem bardzo ciekawy czy te legendy są tak ustawione, po to żeby zachęcic ludzi i pokazać co będzie i w pełnej grze drop rate będzie znacnzie niższy czy też nie. Jeżeli ta druga opcja to IMO tak nie do końca fajnie.

Drop na bank jest większy, jak inaczej mieliby testować skoro wypadałoby rzadko? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyższych poziomach może być ciekawa zabawa z drzewkiem umiejętności. Konkrety BOSS pod konkretne skille znacząco ułatwia sprawę ETC. Mogliby coś zrobić ze skalowaniem przeciwników, ale sam nie mam pojęcia co by było dobre . . .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tomkill napisał:

patrzylem i niema kowala a zreszta nie bede gral bo checi niemam 

temat o diablo a mowisz ze nie bedziesz i tak gral :E nikogo to nie obchodzi, ogarnij sie i po prostu sie nie wypowiadaj

co do samej bety, miodzio mi sie podoba, gra jest bardziej nastawiona na ewentualne uniki itd a nie stanie w miejscu i lykanie potek, gralem barbem i troche czarodziejem, legendy leca, nawet na hazardzie da sie dosc latwo cos sensownego kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko 4 sloty + 2 na myszce na skille? Bo wziąłem ulta i musiałem z czegoś zrezygnować. Wbiłem 25lvl łotrem i skończyłem fabułę. Kolczatka+ pułapka trucizna i szybki strzał i nawet dało radę, twierdzę na 22lvl sam zrobiłem, jedynie boss mnie ubił dwa razy, za mało miejsca i zostawiłem go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Reddzik napisał:

Ok mam przyczynę...

Miałem to samo niedawno w przypadku Atomic Heart. To jest 100% wina najnowszych sterowników Nvidia, po cofce na 527.56 problem zniknął. Zauważyłem go już w przypadku sterowników z gałęzi 528.xx - wtedy miałem takiego crasha w Chrome podczas przeglądania stron www i w tamtym przypadku również cofnięcie sterownika do starszej wersji pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...