Skocz do zawartości
coffeinee

Nietypowy Brak automatycznego łączenia z siecią przy włączeniu komputera z Wifi Windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam komputer Cubi 2 plus. Windows 10 aktualizowany chyba niestety na bieżąco, antywirusa Comodo.

 

Problem polega na tym, że po włączeniu komputera czy normalnie czy też ze stanu wstrzymania komputer nie łączy się automatycznie z siecią Wifi, która jest długo taka sama zapamiętana a router jest włączony non stop.

Zrobiłam już oczywiste sposoby takie jak: zaznaczony ptaszek łącz się automatycznie z siecią, wyłączone oszczędzanie energii, przeróżne resety sprzętów, kart i ustawień sieciowych od nowa i aktualizacje sterowników, wszystkie są najnowsze i najlepiej dobrane. Inne sieci w pobliżu są niewykrywane oprócz mojej i są zabezpieczone hasłami jak czasem je widać

 

Robiłam też fixlisty z FRST z tej strony:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3601791.html

 

Internet po naciśnięciu ręcznym połącz działa płynnie i nie przerywa, NIE chodzi o to, że internet się rozłącza, tylko O TO że chcę by komputer po włączeniu łączył się sam z siecią i był od razu internet bez zbędnego klikania bo lubię wygodę i komfort. Martwię się, że chodzi o to że te aktualizacje psują cały system.

 

NAJLEPSZE I NAJDZIWNIEJSZE jest to że po odznaczeniu i zaznaczeniu ponownie opcji automatycznie połącz komputer lub zrobieniu fixlist łączy się automatycznie już ale po kilku razach włączenia i wyłączenia komputera przestaje jakby nagle zapomniał się sam z siebie połączyć. I to dzieje się dopiero za 3-5 razem a nie że od razu się ta opcja psuje. Komputer nie zapomina hasła sieci, po prostu dopóki nie nacisnę połącz, sam tego już nie zrobi. A już jak za którymś razem automat łączenia się z zapamiętaną siecią nie działa, to już jak raz nie zadziała to się sam nie naprawia. Trzeba zrobić to co powyżej al i tak za którymś razem się to już zepsuje.

 

Proszę o pomoc poradę. Co zrobić w tej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spróbuj jeszcze wyinstalować Comodo. Alternatywą może być Kaspersky Free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...