Skocz do zawartości
Gość

Chromium czy Chrome?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam

 

Która przeglądarka jest bezpieczniejsza? Open sourcowy Chromium czy Chrome? Czy to że chromium jest przeglądarką na której podstawie są rozwijane inne jak chrome, opera czy vivaldi ,powoduje to że mniej jest bezpieczna? Mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać, zależy mi na bezpieczeństwie i prywatności. I czy ta strona z której można pobrać chromium jest bezpieczna?

 

https://chromium.woolyss.com/download/pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chromium to bardziej projekt na którym bazują inne przeglądarki niż sama, pełnowartościowa przeglądarka.

Chromium nie posiada wbudowanego czytnika PDF, modułu odpowiedzialnego za aktualizacje przeglądarki (każda nowa wersja musi zostać przez nas zainstalowana ręcznie), środowiska Adobe Flash Player, obsługi H.264, AAC i MP3.

 

Gdybym miał polecić przeglądarkę, to zdecydowanie Operę z VPN z domyślną wyszukiwarką DuckDuckGo + dodatki: uBlock Origin (zamiast wbudowanego Ad Blockera), "Zainstaluj rozszerzenia Chrome", Click&Clean, VDP Best Video Downloader i Tampermonkey.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spróbuje tej nowej Opery. Pamiętam tą starą opere i potem jak w ogromnych bólach rodziła się ta nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wszystko co bardzo dobre, najczęściej rodzi się w bólach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...