Skocz do zawartości
movemint yeet

Który RTX 2060S?

Rekomendowane odpowiedzi

Za 1800zł też jest Gigabyte Windforce https://www.x-kom.pl/lista/vqzsu560d , gdzie trzeba ustawić krzywą wentylatorów. Jest jeszcze Gainward za 1800zł w morelach www.morele.net/karta-graficzna-gainward-rtx-2060s-8gb-super-phantom-gs-471056224-1068-6276839/ Są też tańsze KFA i Inno3d.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę chyba tego Gainward'a tylko sobie od razu przygotuję podpórkę z Lego :lol2: .

 

Tylko ze względu na 3 wentylatory to będzie głośniejszy od Gigabyte... Niby łatwa, ale trudna decyzja :kwasny: ... Nie wiem też czy mają różnicę w wydajności, ale zaraz coś poczytam...

 

Do KFA nie jestem przekonany ze względu na mocno plastikowy wygląd (wiem, że inne też są z plastiku, ale KFA się mocno wyróżnia w wyglądzie przynajmniej dla mnie). A Inno3D jeszcze nigdy nie widziałem w akcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3600 do 2070s - ale monitor 1440p i tu jest fajnie

wcześniej miałem 1070 z 9600k i u mnie upgrade był bardzo sensowny

 

movemint jeet - jaki masz monitor - bo nigdzie nie widzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3600 do 2070s - ale monitor 1440p i tu jest fajnie

wcześniej miałem 1070 z 9600k i u mnie upgrade był bardzo sensowny

 

movemint jeet - jaki masz monitor - bo nigdzie nie widzę?

monitor LG 23MP55, 1080p, 60Hz... W 1440p grać nie będę, za to w ultra i czasem z RT :lol2:

 

Po grafie monitor wymienię na ACER 144Hz, bo fajny znalazłem za 750 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pomyślałbym o zmianie procka i jednak którejś mocniejszej wersji.

 

+ konkretne gry - w batllefieldzie np. 5700xt sprawdza się dużo lepiej niż 2060s, w CS pracują na podobnym poziomie a są gry gdzie 2060S leje 5700xt (FC, GTA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek jeszcze później, bo ma dopiero 3 miesiące... Za to grafa już 2 lub 3 lata i nie ciągnie gierek... Np. GTA V z RTX 2060S na spokojnie właziłoby minimum 70 FPS co mi wystarczy w 100%.

 

W Battlefield nie gram (wiem, że podałem wyżej, ale to przykładowo bo mnie zastanawia RT)... W CS:GO gram większość mojego czasu spędzonego w świecie gier, ale też nawet z obecnym GPU włazi średnio 200 FPS bezproblemowo... Na GPU od AMD zmieniać nie będę, już się uwziąłem na tego RTX 2060S tylko tego Gainward'a czy Gigabyte?

 

W każdym razie dzięki za sugestie 5700XT ;). Była wymieniona chyba wcześniej, ale ze wszystkich opinii jakie dotychczas słyszałem nadal nie jestem przekonany do GPU od AMD :)

Edytowane przez movemint yeet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę chyba tego Gainward'a tylko sobie od razu przygotuję podpórkę z Lego :lol2: .

 

Tylko ze względu na 3 wentylatory to będzie głośniejszy od Gigabyte... Niby łatwa, ale trudna decyzja :kwasny: ... Nie wiem też czy mają różnicę w wydajności, ale zaraz coś poczytam...

 

Do KFA nie jestem przekonany ze względu na mocno plastikowy wygląd (wiem, że inne też są z plastiku, ale KFA się mocno wyróżnia w wyglądzie przynajmniej dla mnie). A Inno3D jeszcze nigdy nie widziałem w akcji...

3 wentylatory można ustawić na niższą prędkość, żeby utrzymać takie same temp jak na 2 wentylatorach na wyższej prędkości ale to są niuanse. Mam obecnie inno3d GTX1070 8GB(zmieniłem na rx5700xt) i w drugim kompie inno3d GTX1060 3GB i pracują normalnie, mają system półpasywny i poza backplate nic im nie brakuje. W FHD trzymaj się Nvidii. Mi się trafił RX5700xt za 1420zł z outletu i tylko dlatego kupiłem go, a nie RTX 2060 Super.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie każdy WF którego miałem wcześnie to był helikopter :D

a tu nagle 2070 s - gaming oc - i kultura pracy jest przyzwoita :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie każdy WF którego miałem wcześnie to był helikopter :D

Kupując moją aktualną grafe miałem nadzieje, że będzie cichszy ze względu na to WF :E:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując moją aktualną grafe miałem nadzieje, że będzie cichszy ze względu na to WF :E:lol2:

 

toż WF to były od lat jedne z głośniejszych kart :D

 

770/780 heli, 280x heli, 290x mi w nocy żonę obudził, 970ka heli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś budżet na RTX2070/S to nie piernicz się, tylko weź MSI Gaming X i masz topową wersję.

 

Odpuść nowy monitor, podkręć swój - ja z matrycy 60hz mam 74hz - i różnica jest zauważalna, może u Ciebie też pójdzie ok 75hz, lub wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś budżet na RTX2070/S to nie piernicz się, tylko weź MSI Gaming X i masz topową wersję.

 

Odpuść nowy monitor, podkręć swój - ja z matrycy 60hz mam 74hz - i różnica jest zauważalna, może u Ciebie też pójdzie ok 75hz, lub wyżej.

Miałem budżet na RTX2070/S 2200zł, a teraz 2000zł. Kupie jednak RTX 2060S od Gainward'a, a monitor minimum 120Hz potrzebuje, więc takie 75Hz mi nie wystarczy :)

 

A taki MSI GAMING X to za wysoka półka dla mnie na chwile obecną :lol2: Taki RTX 2060S wystarczy mi w 100% na chwile obecną, a z RT to raz na jakiś czas będę korzystał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś budżet na RTX2070/S to nie piernicz się, tylko weź MSI Gaming X i masz topową wersję.

 

Odpuść nowy monitor, podkręć swój - ja z matrycy 60hz mam 74hz - i różnica jest zauważalna, może u Ciebie też pójdzie ok 75hz, lub wyżej.

 

 

w żadnym wypadku się nie zgodzę, żeby przepłacać za psujące się padliny od msi z którymi potem jest miliard problemów przy reklamacji.

 

poczekaj kilka dni polując na jakąś okazję.

 

poluj na coś tego typu:

 

https://www.pepper.pl/promocje/msi-geforce-rtx-2060-super-armor-oc-8gb-193617

Edytowane przez yampik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Na jakąś promocję będę polował ;) Jeszcze się Black Friday zbliża to może coś lepszego wyłowie za to 1800 zł lub to samo, tylko taniej :D

Edytowane przez movemint yeet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zakladasz czarny piatek - to masz miecha na polowanie, a zakladam, że po drodze kupisz coś w lepszej okazji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zakladasz czarny piatek - to masz miecha na polowanie, a zakladam, że po drodze kupisz coś w lepszej okazji

Jak trafi się promocja, nawet jak to nie będzie w Black Friday, to kupię. Nigdzie się nie spieszę z zakupem GPU. Mam zamiar kupić w najbliższych 3-4 miesiącach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem budżet na RTX2070/S 2200zł, a teraz 2000zł. Kupie jednak RTX 2060S od Gainward'a, a monitor minimum 120Hz potrzebuje, więc takie 75Hz mi nie wystarczy :)

 

A taki MSI GAMING X to za wysoka półka dla mnie na chwile obecną :lol2: Taki RTX 2060S wystarczy mi w 100% na chwile obecną, a z RT to raz na jakiś czas będę korzystał :D

 

 

Do czego MUST HAVE 120hz? Chyba nie do gier? Ryzen 2700 to sensowny wybór do grania 60/75hz.

 

Chyba, że grasz w jakieś mniej wymagajace ściganki, czy cuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1600 zł ? XD toż to jak za darmo. Ja za swoją dałem niecałe 1800 i chwaliłem się że dobry deal a tu takie coś :E Brać i nie pytać bo to jest złoto.

Szkoda że oferta tylko dla detalicznych, jakbym wziął na firmę to byłby hit cenowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paragon a potem FV do paragonu :D?

fv imienna a potem nota na firme?

zakup do razuna firme - powinni puscic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1600 zł ? XD toż to jak za darmo. Ja za swoją dałem niecałe 1800 i chwaliłem się że dobry deal a tu takie coś :E Brać i nie pytać bo to jest złoto.

 

Ja dałem za RX 5700 Pulse 1300 :lol2: :lol2:

Edytowane przez jg77xfx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie miałem już dwie karty Gigabyte i trzeciej już nie kupie, zwyczajnie robią gówniane chłodzenia, poczekam jednak na BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...