Skocz do zawartości
shibby97

jaki telefon kupić

Rekomendowane odpowiedzi

hej planuję kupić telefon w styczniu 2020 roku ma mieć wydajną baterię i dobry aparat zastanawiam się między xiaomi redmi note 8 pro ,xiaomi mi 9t pro ,honor 20 pro ,motorolo one zoom , kwota 1500 zł to jest maksimum ,jeśli macie inne propozycje od telefonów powyżej wymienionych proszę pisać ,za pomoc z góry dziękuję ,największy u mnie problem przekonanie co do braku wejścia na mini jack :))))) :D

Edytowane przez shibby97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróć w styczniu 2020 roku

Aktualnie najlepszy jest u12+ za 1500zl.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczy myślę najpóźniej w styczniu zakupić telefon ,jeśli coś ciekawego się znajdzie to zakupię go wcześniej ,a co do htc 12plus znajomy ma htc 12plus i ma problem z przyciskami odblokowania ,nie raz trzeba na siłę wciskać przyciski by urządzenie zaskoczyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do stycznia moze miec premiere pare nowych sluchawek od xiaomi ktore beda lepsza opcja niz dzisiejsze, np. dosc ciekawie zapowiadajacy sie mi note 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem takie rozważnie ,żeby się tym po prostu nie przejmować z powodu braku gniazda słuchawkowego i po prostu kupić słuchawki bezprzewodowe bo patrzę na internecie to są w naprawdę przystępnej cenie .Xiaomi note 10 premiera ma być 14 listopad tak że sprzęt też biorę pod uwagę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem takie rozważnie ,żeby się tym po prostu nie przejmować z powodu braku gniazda słuchawkowego i po prostu kupić słuchawki bezprzewodowe bo patrzę na internecie to są w naprawdę przystępnej cenie .Xiaomi note 10 premiera ma być 14 listopad tak że sprzęt też biorę pod uwagę :D

 

Nie wiem jakiego aparatu oczekujesz ale jesli chodzi o baterie to mi max 3 jest hardcorem, wyswietlacz mimo ze ips jest b.d. ogladanie czegos to przyjemnosc na tym sprzecie.

Edytowane przez sprzetowiec90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do aparatu ważne żeby robił dobre zdj za dnia i o zmroku ,nie chodzi mi o to żeby w nocy robił jakieś cuda . Jak robię zdjęcia to z reguł z główne aparatu nie używam do tego bóg wie jakich funkcji mi

 

a co sądzicie o xiaomi redmi note 8 pro ,jak tak pomyślę to jest jakoś bliżej memu sercu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci nie przeszkadza ze na mediateka bedzie gorzej z gustom romami i wsparciem czy aktualizacjami to bedzie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

redmi note 8 pro jest bardzo spoko ale jak chcesz wstrzymac sie do stycznia to moze ten z wersja snapa 730G? powinien do tego czasu byc na rynku, bardziej pewny zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do motoroli one vision bo widzę że ma 4 gb ram ,nie będzie miał problemów z wczytywaniem bardziej wymagających stron ?:)

 

no właśnie mediatek oglądałem recenzje to nie słyszałem żeby ktoś negatywnie na jego temat się wypowiadał .Patrzyłem na allegro to widziałem że można nabyć za mniej niż 1500 zł xiaomi mi 9t pro z snapdragonem 855 dużą baterią aparatem w miarę przyzwoitym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi ma 2 lub 3 gb nie ma z tym problemów. One vision ma OIS, co przy robieniu zdjęć zwłaszcza po zmroku ma kolosalne znaczenie. Jeśli aparat tego nie ma, to nigdy nie będzie robił porządnych fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem recenzje one vision to był taki przypadek że telefon był w kieszeni przez kilka godzin nie używany i spadło z 90 do 50 % miał ktoś taki przypadek ?

 

motorola pod względem aparatu mega mi się podoba i to szybkie ładowanie bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę Xiaomi najlepszy w tej cenie jest mi mix 3. Ma ois, a nawet ładowanie bezprzewodowe.

 

Ja mimo wszystko wolę Motorolę, bo zwyczajnie lepiej używa się telefonu z prawdziwym Androidem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do motoroli jak długo bateria trzymie przy normalnym użytkowaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie zastanawiam się miedzy motorola one vision a xiaomi mi 9t pro i nwm który lepszy :/

 

xiaomi redmi note 8 pro zniechęciło mnie opóźnieniem w powiadomieniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierasz między powiedzmy czystym OS a upośledzonym. + cyferki i "cena nie bierze się znikąd".

Mam kontynuować?

Zastanów się, co jest dla Ciebie najważniejsze. Potem wybierz. Nie ma najlepszego, tacy, którzy mają coś lepszego ale i coś gorszego. Nie mówimy o topowych fonach po kilka tysi, tylko o średniakach/zeszłych topach i tym wszystkim, co można dostać za półtorej kafla.

 

Ja Ci poleciłem u12+, bo wszystko ma na najwyższym poziomie. Wciąż. A problemy z DOTYKOWYMI przyciskami zostały naprawione aktualizacjami.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam co do u12+ przyciski działają dobrze tylko trzeba się przyzwyczaić.

Tel kozak szczególnie w cenie w jakiej go wyrwałem (1099 ze zwrotu w sklepie Playa ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szukaj zenfone 4 pro, HTC u11 plus.

Ciekawy też jest chyba view 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem poczekać na xiaomi mi note 10 zapowiada się dobrze premiera 14 listopada :) wcześniej miałem rozważania między motorola one zoom a htc u12 + :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko przygotuj się, że słabsza wersja note 10, będzie powyżej 1500 zł, a ta właściwa powyżej 2000 zł. Przyznam się, że też bym brał tą pro na obecny czas. Ale niestety mój galaxy S8 działa ciągle idealnie, więc nie mam powodów do wymiany.

Ale na dzisiaj za poniżej 1500, to wybrałbym one vision.

Edytowane przez Lance8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motorola weszla mocno w wspolprace z samsungiem, nie podoba mi sie ze laduja tam samsungowe exynosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...