Forum PCLab.pl: iPhone XS czy 11 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

iPhone XS czy 11

#1 Użytkownik jest niedostępny   saguaro123 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 04 Listopad 2019 - 13:49

Witam,
Mam ciężki orzech do zgryzienia a mianowicie zastanawiam się który telefon z tych dwóch wybrać. Miałem iPhone 11 w rękach i niestety kompletnie nie przypadł mi do gustu, jest strasznie klockowaty i ma potężne ramki. XS nie miałem okazji sprawdzić bo nie widziałem go w żadnym sklepie. Zalezy mi jednak na cienkich ramkach i smukłym telefonie. Smartfon wykorzystuje do pracy i głównie zależy mi na wysokiej wydajności i komforcie użytkowania. Trzymanie na baterii też jest dość istotne. Aparat jest kompletnie nieistotny praktycznie w ogóle nie robię zdjęć. Nie wiem czy jest sens dopłacania do starszego modelu aby otrzymać lepszy wyświetlacz i domyślam sie, że cieńsze ramki. 11 Pro odrzucam na starcie ze względu na kosmiczna cenę

#2 Użytkownik jest niedostępny   Winogron 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 06 Listopad 2019 - 02:18

No niestety ale ze względu na wysuwaną część z aparatami w Iphone 11 nie możemy spodziewać się smukłych ramek. A co myślisz o Samsung Galaxy s10 ? Jest niewiele droższy od Iphone 11 i o jakąś połowe cieńszy, więc ramki powinny Ci podpasować. Jednakże jeżeli upierasz się . aby mieć Iphone'a, to wrócic może do starszej generacji Iphone X, czy ten zmodułowany XS

#3 Użytkownik jest niedostępny   ShaDow_Pro 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Listopad 2019 - 11:07

Co ty brałeś? Jakaa wysuwaną część z aparatami w iphone 11? Co do bateri xs ma słabą baterię, 11 pod tym względem wypada zdecydowanie lepiej.

Ten post był edytowany przez ShaDow_Pro dnia: 07 Listopad 2019 - 11:07

#4 Użytkownik jest niedostępny   kornik1 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 12 Grudzień 2019 - 13:57

teraz to już iPhone 11 ma najlepsza baterie i w koncu zaczeły sie telefony ktore trzymają dłuzej niż 1 dzien.
Ale cena też jest odpowiednia, może iPhone SE2 bedzie jeszcze lepszy pod tym względem. Na razie najtańszy model iPhone 11 kosztuje 699 dolarów.

Strona 1 z 1