Skocz do zawartości
MateuszTbg

Telefon dla dziewczyny 1300-1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moja dziewczyna poszukuje dla siebie telefonu, więc prosimy Was o radę.

 

Budżet 1300-1500zł

 

Na czym jej zależy:

 

Aparat przedni i tylny

 

Płynność działania przy korzystaniu z internetu, FB, Insta itp

 

Nie może to być jakaś straszna cegła (jak to kobieta nie ma ogromnych dłoni) dotychczas używała przez 3 lata Huawei P9

 

Z tego co sam szukałem wpadł nam w oko Xiaomi MI 9 SE, jej też się podoba.

 

Jednak jak zwykle zdaję się na Was, jeżeli warto w tym budżecie brać mi 9 se to dajcie znać, jeśli jest coś lepszego w tych pieniądzach to również proszę o napisanie w temacie.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko cos znalezc w jego gabarytach nowego, wiec zdecydowanie polecam mi9 se, ewentualnie mi a3 troche wiekszy ale moze akceptowalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wyżej wymienione . Wybrałbym chyba Xiaomi mi 9 SE tylko trzeba dobre etui do niego bo aparaty mocno odstają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie dzięki bardzo więc stanie raczej na tym mi 9 se

 

Nie rzuciła Wam się w oczy jakaś dobra promocja? Zakup będzie na fakturę jeśli to ma znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tymi p20 jest chyba lipa jeśli chodzi o stabilizację i aktualizacje zamiast rozwiązać problem to go pogłębiają, trochę się po p20pro zraziłem do Huawei, szczególnie do starszych modeli.

 

Petru a na co w tej blalbi zwrócić uwagę bo temat dość obszerny

 

Chodzi o te problemy z auto jasnością po aktualizacji do mui11? Jeśli tak to softowy problem który pewnie zaraz zniknie jak to w nowych modelach Xiaomi...

Edytowane przez MateuszTbg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie, o wypowiedzi dotyczące miui. Ile i co trzeba zrobić, aby telefon działał tak, jak powinien. Ile trzeba poprawić producenta. Jak to wygląda od środka. Że cyferki i użyte podzespoły vs system, z którym to ma pracować. I pamiętaj, cena nie bierze się znikąd. Pomijam spadek cen wywołany czynnikami politycznymi czy też innymi, nie wynikających z technologii zastosowanej czy samego odniesienia do urządzenia. Oceniamy sprzęt a nie zarząd producenta.

I brat mój ma p20. Telefon znam. Problemów ze stabilizacją nie ma. Above ma p20. Niech on się wypowie, ale nie kojarzę, aby o nich wspominał.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru no ale wszystkie telefony tanieją, chyba Xiaomi tu prymu nie wiedzie prawda? Taki p20 jeszcze rok temu kosztował jak pamiętam 1800-1900zl dziś 1200 więc wartości też specjalnie nie trzyma a to już starszawy model i znając politykę huaweia z czasem będzie tylko gorzej jeśli chodzi o wsparcie a wręcz specjalnie będą go "ubijać" by ludzie kupowali p30/p40 tak było przeciez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru nie przepada za xiaomi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...