Skocz do zawartości
shezak

NVIDIA CZY AMD DO 600 ZLOTYCH W TYM SETUPIE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas zamienić kartę graficzną bo R9 280 OC windforce 3GB już nie daje rady.

Moja konfiguracja

-ryzen 5 2600x

-Msi b450 gaming plus

-8gb ram Viper 3000mhz

-deus G1 80+ bronze 500w

-dysk SSD Corsair 500gb

-minitor LG 24mp59g-p z freesync

Pytanie czy w tej cenie lepiej kupić używaną kartę GTX 1060 6 GB czy rx 580 4/8 GB. Budżet wynosi 600 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rx 580 4gb można wyrwać w dobrej cenie z grą i abonamentem(zdobądź 3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass dla PC)(xkom)ale trzeba kartę poskromić aby była w miarę cicha(miałem ostatnio na testach)

 

Suma sumarum wolałbym jednak GTX 1060 6 GB ale po sprzedaży gry lepiej wychodzi RX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko wybór jest dość prosty, jeśli karta ma być nowa to RX570 4GB, jest jeden model 8GB AFOX-a z tego co widzę w cenie 605zł na ceneo, ale nie mam pojęcia jak z chłodzeniem. O samej firmie też nigdy nie słyszałem, może to jakiś budżetowy król i wyjątkowo warto, no ale nie wiem :-O . Natomiast, jeśli interesują cię karty używane to RX 580 8GB idzie dostać w tej cenie jakiegoś XFX-a lub Sapphire. Dodatkowo masz monitor z freesync i wiem, żę na serii 1000 teoretycznie możesz uruchomić g-sync. Wciąż jednak uważam, że najlepszą opcją będzie RX 580 preferowanie z 8GB pamięci.

 

Tu masz nawet XFX-a nadal na gwarancji https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-xfx-amd-radeon-gts-xxx-rx580-8gb-8535454604

Edytowane przez Xei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy rx570/580.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...