Skocz do zawartości
iznogoud

Radio z nawigacją...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Poszukuję stacji multimedialnej, ale koniecznie z nawigacją. Szkopuł w tym, że wszystkie markowe kosztują dosyć dużo, a nie chcę wydawać 2 tysiące na radio, bo dodając dodatkowe koszty, wyjdzie mnie to... trochę więcej.

 

Chciałbym wydać maksymalnie 1300zł. Czytałem opinie o paru chińczykach i cóż. Według nich radio za 350zł i 1300zł ma te same problemy. Notoryczne wieszanie, zrywanie połączeń i tak dalej. Teoretycznie w tej cenie jest Blaupunkt Santa Cruz 370, ale o nim ani widu ani słychu w internecie no i wygląda jak sprzęt z epoki kamienia łupanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma, mam tekst. Dopiero po kliknięciu cytuj się pokazał.

Po co mi dedyk do Peżota albo Mitshubishi :hmm: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A radio z miejscem na telefon? W dobie dzisiejszego rozwoju telefonów kupowanie dedykowanej navi jest bez sensu. Najlepsza nawigacja jest na telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Poszukuję stacji multimedialnej, ale koniecznie z nawigacją. Szkopuł w tym, że wszystkie markowe kosztują dosyć dużo, a nie chcę wydawać 2 tysiące na radio, bo dodając dodatkowe koszty, wyjdzie mnie to... trochę więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Superba ojciec też sobie taką Dasaite zamówił, na PX5 i 4GB ramu - sprawuje się bardzo dobrze, wszystkie systemy auta podpięte i działają (czujniki parkowania itp.) Jedyna wada to względnie ciemny ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...