Skocz do zawartości
grzewho

Kiedy najlepszy czas na zakup 1660 Super?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zakupu nowego 1660 Super, tylko nie wiem czy teraz jest na to najlepsza pora.

Teraz pewnie są drogie bo dopiero co wyszły.

Więc może lepiej poczekać aż znikną z rynku 1660 lub 1660 Ti (jedną z nich rzekomo Super mają zastąpić) i wtedy coś z cenami się zmieni.

Poza tym może lepiej poczekać na możliwą zbliżającą się odpowiedź ze strony AMD (która nie wiadomo kiedy nadejdzie) co też może da jakieś obniżki.

I jeszcze zbliżający się czarny piątek i święta...

Czy może jednak brać od razu bo ceny będą tylko rosnąć?

 

EDIT:

ok, właściwie to chyba sam sobie odpowiedziałem na dylemat.

Edytowane przez grzewho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nigdy nie ma dobrego czasu na zakup sprzętu. Kupujesz wtedy, kiedy potrzebujesz.

 

W historii mamy świetny przykład GTX 970, który najlepszą cenę miał zaraz po premierze. Po dwóch latach ceny były takie, że można było sprzedać z niewielką stratą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę jeszcze trochę poczekać, ale można też i czekać po nowym roku na spadki...

Edytowane przez grzewho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do tematu. W tej samej cenie lepiej brać 1660 Ti czy 1660 Super? Słyszałem, że ten Super dostał jakieś nowe ficzery, a wydajność niemal identyczna.

Zarezerwowałem sobie za 999zł 1660 Ti Ventus. Nie wiem czy go brać czy czekać na być może obniżkę cen 1660 super w okolice 800-900zł, może na black friday coś się za tyle trafi :hmm:

Edytowane przez Paweł0790

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch ja wybieram Super, mimo iż słabsza od Ti o ok 4%, ale też na tyle wyceniana. Nie brałbym też żadnych Ventus czy Armor.

Edytowane przez grzewho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony głupie pytanie,bo nie ma złotego czasu na odpowiedni zakup sprzętu.

Z drugiej strony 1660 Super będzie z czasem tańszy,ale jak stanieje to pojawią się wydajniejsze karty graficzne i koło się zamyka.

 

W tej samej cenie lepiej brać 1660 Ti czy 1660 Super?

1660 Super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony głupie pytanie,bo nie ma złotego czasu na odpowiedni zakup sprzętu.

Z drugiej strony 1660 Super będzie z czasem tańszy,ale jak stanieje to pojawią się wydajniejsze karty graficzne i koło się zamyka.

 

 

1660 Super

 

A jakieś argumenty dlaczego? Bo jednak jest troszkę mniej wydajna od 1660 Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz dorzucić to bierz 1660 Ti :)

 

Dorzucać nie muszę, bo mam rezerwację na Ventusa za 999zł, a 1660 Super poniżej tej kwoty nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zmiana obciążeń podatkowych to jest jeden z najważniejszych postulatów w ogóle. I nie jest to głupia wojenka światopoglądowa tylko system wymagający kompetencji i wpływający na wszystkie inne. Tusek straci przedsiębiorców już w 2027r. jeżeli tego nie zrobi.
    • Ja w jedynce miałem ciut ponad 100godzin. W dwójce już doszedłem do tego poziomu, że brakuje mi kilkunastu rzeczy z 1. Na dzień dzisiejszy to oryginalna gra, ale względem pierwszej części wybrakowana - sprzęt, ulepszenia broni nie istneją, pojazdy - jest tylko mech jak na razie, brak ulepszeń mecha/manewrów, brak jednej frakcji + nie ma wszystkich rodzajów misji z 1. Ta gra opiera się na swoim autorskim, oryginalnym pomyśle. Nie jest gierką na setki godzin, a jakieś 120-160. Do tego początek może być nudny, bo masz blokadę poziomu trudności przez niski LVL postaci. A gierka zaczyna się dopiero od poziomu trudnośći 6 - wszystko niżej to pomyłka, i nie pokazuje czym ta gra na prawdę jest. Najlepsze jest to że chyba z 6 osób namówiłem na Helldivers 1, bo goty chodziło na kluczykowniach po 6zł, nikomu gra się nie spodobała. Te same osoby kupiły Helldivers 2 i wsiąkły. Kto tam na YT miał film w stylu - "Jak zmiana kamery zmieniła całą grę", czy jakoś tak. I chyba tylko w tym był problem popularności 1 części. No i jest tu jedna rzecz, której nie widziałem nigdzie indziej, za co duży plus dla autorów. Zdobywanie waluty premium. W grze możesz zdobyć, jak poszukasz, super kredyty, czyli walutę premium. Od 10 do 40 na rundę, ich spawn też jest losowy, zawsze są w bunkrach. Jak jeden z graczy weźmie perk od skanowania terenu, to miejsca z lootem - próbki, superkredyty, ciężka broń - są widoczne dla każdego na mapie. Do tego w podstawowym drzewku zakupów też możesz kupić te kredyty, za medale które dostajesz na zakupy sprzętu, skinów, pancerzy i perków. Gram w to od premiery, nabite 57 godzin i co ? Zdobyłem tego wystarczająco na 2 karnety bojowe, i jeden pancerz premium ze sklepu. I coś tak jeszcze zostało. Nie widziałem takiego ruchu u innych. Solo gierka jest nudna, najlepiej grać z teamem. Jest polski disocrd Helldivers 2, 75% ludzi tam jest mega ogarnięta. Link do discorda: https://discord.gg/FBazNfMR
    • chyba lepiej testowac na trainning dummy, gdzie widzisz obrazenia zadawane.
    • To przejrzyj sobie ze zrozumieniem test Sieranta i zobacz jaką ocenę dostał Seasonic: https://ithardware.pl/testyirecenzje/seasonic_focus_gx_750_test_zasilacza-13117-13.html Pod względem elektrycznym: kondensatory, jakość wykonania, regulacja napięć, zapas mocy jest to półka Straight Powera a nie Pure Powera, tak jak napisał Dirian. Do tego na plus dochodzi polpasywna praca bo co z tego że pure power jest cichy jak ma wentylator na łożysku karabinkowym i po kilkunastu miesiącach różnie może z nim być.
    • Przywiozłem wczoraj obudowę do x48 szkoda że nie jest kompletna - rozebrana, wyczyszczona, teraz zagwozdka "szef" czy "majster"? Wziąłem też Windows XP sp2. Jakieś laptopy się trafiły to przygarnąłem.        
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...