Forum PCLab.pl: Problem z nagrywaniem obrazu red dead redemption 2 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Problem z nagrywaniem obrazu red dead redemption 2 Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Lopes123 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 05 Listopad 2019 - 23:39

Witam, mam problem z nagrywaniem red dead 2 na pc.. normalnie obs czyta mi wszystkie gry i nagrywam normalnie obraz, nagrałem już setki tak gier.. ale jak uruchamiam red dead 2, to obraz jest czarny, nagrywa dzwiek, ale nie obraz, ktos cos wie jak to naprawic ? ;33 

Ogólnie problem chyba polega na tym całym rockstar... nawet okno nie mogę przechwycić, każde okno jakie klikne przechwytuje, a kiedy zaznacze przechwyc okno "Rockstar" to wyskakuje rozmiar tej ramki w obs, ale brak obrazu jej... Bez sensu o co tutaj chodzi ? WTF

Zaznaczam jeszcze raz.. że obs normalnie każdą grę mi przechwytuje i nagrywa normalnie.. metro exodus 2033 itd itp.. pełno gier i pierwszy raz widze taki problem i tylko z ta grą i apką rockstar..

Tutaj np screen wrzucam, jak dałem przechwyć okno https://ibb.co/rbhSL0f

Jak widzicie okno normalnie widać ale w obs tak to wygląda.. to samo z grą, gra idzie ładnie pięknie, ale w obs tylko dźwiek a obraz czarny.

Ten post był edytowany przez Lopes123 dnia: 06 Listopad 2019 - 02:29

#2 Użytkownik jest niedostępny   KaKtus15 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 10 Listopad 2019 - 16:46

Prowizoryczne rozwiązanie, ale sam z niego korzystałem, mając ten problem z wieloma grami, to uruchomić przechwytywanie całego ekranu, nie gry/okna. Spróbuj, czy działa, do samego nagrywania (nie streamowania) powinno być ok.

Strona 1 z 1