Skocz do zawartości
Pan. B

Neffos C5A - problem z wysyłaniem wiadomości.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od pewnego czasu narzekam na skutki wprowadzone w najnowszej aktualizacji telefonu Neffos C5A. Problemy są głównie 3:

1) Tworzenie się grup w aplikacji do wysyłania wiadomości SMS, których nie jestem w stanie usunąć w nijaki sposób.

2) Brak możliwości odbierania MMS'ów. (Wysyłane są linki do strony internetowej gdzie można pobrać film/zdjęcie)

3) Aplikacja do wysyłania SMS'ów czasami przestaje odpowiadać i wyrzuca mnie do ekranu blokady.

 

Rozpisanie problemu 1:

Problem polega na tym, że jeśli przeprowadzam konwersacje z innym użytkownikiem to wiadomości SMS nie zawierające multimediów są wysyłane w osobny wątek. Za to wiadomości zawierające multimedia są wysyłane na grupę, której nie można usunąć. W tej grupie są dodane dwa kontakty, osoby z którą przeprowadzałem konwersację w osobnym wątku, oraz mój własny numer. Jeśli wyślę wiadomość SMS na tą grupę właśnie, to otrzymuję SMS'a do siebie, gdyż mój numer jest dodany do tej grupy.

Rozpisanie problemu 2:

Problem polega na tym, że zamiast przesyłanych multimediów dostawałem linki do strony internetowej, gdzie mogłem pobrać wysłane multimedia.

Rozpisanie problemu 3:

Problem polega na tym, że podczas konwersacji z innym użytkownikiem aplikacja momentalnie "zamroziła się" i wywaliła mnie do ekranu blokady.

 

Jestem zarejestrowany w sieci Plus. Telefon posiadam już od około roku i w ogóle nie miałem takich problemów. Proszę o porady możliwie jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...