Skocz do zawartości
jacekp

Umieszczenie muzyki w tle strony

Rekomendowane odpowiedzi

Jak umieścić muzykę, piosenkę np: Mp3 po otwarciu w tle strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem... też nie lubię. Ale to wyższa konieczność. To na okoliczność 11 listopada. Ma lecieć pierwsza brygada. Ja używam archaicznego FrontPage 2003. Chyba jestem za cienki bolek bo nawet jak wpiszę nazwę mojego pliku i włożę go do foldera ze wszystkimi materiałami strony to nie działa. Nie łączy się gdy wciskam "podgląd". Nic się automatycznie nie odtwarza. Kod kopiuje ale nie wiem w którym miejscu wkleić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej oddaj to komuś jak jeszcze na FrontPage to robisz, lub przyłóż się do nauki prostego html i css.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa porada. To ja podobnie jak ty radzisz, ja radze tobie nie radzić już więcej nikomu. Naucz się pomagać. A nos niżej, bo się kiedyś potkniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa porada. To ja podobnie jak ty radzisz, ja radze tobie nie radzić już więcej nikomu. Naucz się pomagać. A nos niżej, bo się kiedyś potkniesz.

 

Jaśnie Pan chciał gotowca widać bo mysli, że wszyscy czekają szególnie w developmencie IT, aż będą mogli odpisać.

Ja porady nie potrzebowałem więc mam na nią...

Tobie mogę poradzić za $ jak tak bardzo chcesz gotowe rozwiązanie.

A cena by była za takie odzywki, 5x więcej jak biorę od klientów.

 

Jak sam widzisz to FrontPage ma ponad 16 lat, więc jak Ci radzę pouczyć się nowych standardów to chyba coś w tym jest. Robię w tym temacie na codzień i posiadam bogate doświdczenie, do tego szkolę ludzi i pracuję dla największych firm na świecie. Jakoś do tego doszedłem nie zostając z okresu dzieciństwa przy FrontPage... Technologia się trochę zmieniła.

Jak Ty masz takie podejście to nie dziwię się dla czego sam tego nie potrafisz zrobić.

Edytowane przez kretowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu powiedz że nie znasz się na FrontPage-u. Nie każdy jest alfa i omega. Jeżeli za takie proste rzeczy proponujesz opłatę to jesteś po prostu naciągaczem. Już mam muzykę na stronie ale tylko w IE. Jeszcze parę chwil a, i w Chrome się otworzy. Łaski bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać jakie proste dla Ciebie są.

Do garnka nie wkładam własnej łaski.

Nie wiem więc po co piszesz taki temat jak takie to proste rzeczy są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...