Skocz do zawartości
lewuS

Zastępstwo dla Xcover 4

Rekomendowane odpowiedzi

Na chwilę obecną korzystam z poklejonego taśmą Xcovera 4 który cały czas działa ale zdarzają mu się coraz częstsze zwiechy. Budżetu nie mam ograniczonego ale nie chce też wydawać nie wiadomo jakich kwot na telefon który prędzej czy później zniszczę :E Najbardziej zależy mi na tym żeby był w stanie przeżyć liczne upadki i ogólne tyranie telefonu, mój obecny telefon sprawdził się w tej kwestii prawie doskonale.

 

Edit: Fajnie też gdyby bateria była w miarę wytrzymała.

Edytowane przez lewuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fachowa porada, nie ma co :E Nie chcę żadnego case, nigdy nie używałem i nie zamierzam.

 

Póki co pytanie - miał ktoś doczynienia z AGM A9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powaznie Ci odpisalem. Aktualnie, poza powiedzmy CAT ale i nie wszystkimi, nie ma sensownych pancerniakow. Ale sa sensowne case pancerne, gdzie przecież finalnie telefon będzie wyglądał podobnie.

 

Co do agm, poważnie chcesz s450 z 3gb ram?

Już lepiej coś pokroju LG v30 z MIL i ip68.

 

Nie raz wypiscilem z rąk szklany telefon ubrany w case odpowiedni i szkło i co najwyżej szkło wymieniłem. Córka korzysta z leeco cool 1 w odpowiednim case i rzuca nim wręcz... śladów nie ma.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powaznie Ci odpisalem. Aktualnie, poza powiedzmy CAT ale i nie wszystkimi, nie ma sensownych pancerniakow. Ale sa sensowne case pancerne, gdzie przecież finalnie telefon będzie wyglądał podobnie.

 

Co do agm, poważnie chcesz s450 z 3gb ram?

Już lepiej coś pokroju LG v30 z MIL i ip68.

 

Nie raz wypiscilem z rąk szklany telefon ubrany w case odpowiedni i szkło i co najwyżej szkło wymieniłem. Córka korzysta z leeco cool 1 w odpowiednim case i rzuca nim wręcz... śladów nie ma.

 

U mnie telefon ogranicza się co najwyżej do whatsappa i paru zdjęć, raz na jakiś czas nawigację odpalę. Nie potrzebuję fajerwerków, mój obecny telefon to złom ale jednak dał radę przez te ~2 lata bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest złom, wcześniej nie był;)

Ale... skoro na miarę potrzeb jest ten agm to poczytaj recenzje, na forum raczej nikt go nie posiada.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...