Skocz do zawartości
Swiarzak

Nokia 2.2 - kabel usb – PC: brak transmisji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od tygodnia mam Nokię 2.2 (nigdy wcześniej nie używałem smartfona). Próbuję przez komputer zajrzeć do jej zasobów, chcę wyjąć zrobione zdjęcia (aparat ma naprawdę dobry) więc połączyłem ją kablem usb z PC. Gdy wchodzę w „Komputer” to obok innych partycji wyświetla: Nokia 2.2 urządzenie przenośne – więc ją widzi i rozpoznaje co to. Ale gdy to otwieram - w środku nie ma nic (żadnych folderów, plików), choć zrobiłem kilka zdjęć i chciałbym je przenieść na PC. Próbowałem też programu Nokia PC Suite, ale nie chce się połączyć (z Nokią C5-00 działa).

Czy ktoś może podpowiedzieć co zrobić/czego użyć, żeby PC widział wnętrze N2.2 i umożliwiał podziałanie w nim.

Edytowane przez Swiarzak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podepniesz kabel to na telefonie powinien pojawić się komunikat z możliwością wyboru rodzaju połączenia. Czy jako pamięć przenośną, czy multimedia czy zwykle ladowanie

W opcjach włącz debudowanie usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Już jest połączenie.

Petru: tam się nic nie pokazuje, żaden komunikat i właśnie dlatego zadałem to pytanie. Dopiero jak trochę poprzesuwam, to widzę ramki, które pokazujesz smilehunter. A tu już jestem w domu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję ;).

Mam wrażenie ze ten Android nie jest za bardzo intuicyjny, ale może to kwestia przyzwyczajenia. Dotychczas pracowałem tylko na okienkach. No cóż, w końcu jestem Swierzakiem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...