Skocz do zawartości
newbie_

Jaka karta graficzna pod programy graficzne/video edit

Rekomendowane odpowiedzi

do 10 minut to można proxy robić, niestety płyta nie ma drugiego pciexa więc rzeźba jest straszna ale... 2x8gb, 2x ssd sata3 spięte w raid/partycję rozłożoną na materiał video i tempy(wydzielona partycja), system i dysk magazynowy na sata 2, radeon rx 580 albo gtx 1070, jak masz małą budę to zotaca 1070ti świetnie działa

 

szału nie będzie, ewentualnie zrobisz proxy a grafika i dyski ssd w razie co pójdą do nowego konfigu, to chyba jest najtańsza opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem. Dzieki. Wychodzi na to że chyba lepiej po prostu sobie powoli składać nowy konfig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak zaczniesz od grafiki i dysków to one potem pójdą do nowego kompa a w starym jeszcze cos podłubiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak zaczniesz od grafiki i dysków to one potem pójdą do nowego kompa a w starym jeszcze cos podłubiesz

 

Wiem, wiem. Myślałem ogólnie wcześniej, zanim chciałem coś dłubać w tego typu programach żeby przejść na laptopa, bo w sumie stacjonarka nie była mi potrzebna, a mobilność jest to czego potrzebuje. Miałbyś jakies sugestie co do modeli, mające tyle mocy zeby ciągnąc davinci do moich uzytkow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy od budzetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...